SON DAKİKA NİHAT CAN HABERLERİ

Son Dakika Nihat Can Haberleri

 • 21 Ocak 2019 14:29 Başkan Can Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi Başkan Can Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Osmangazi Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği istişare toplantısında; "Bilecik'imiz için büyük hedefler ve ideallerimiz var" dedi.
 • 21 Ocak 2019 13:22 AK Parti Skm Toplantısı Gerçekleştirildi AK Parti Skm Toplantısı Gerçekleştirildi Gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, ilçe belediye başkanları, ilçe ve belde belediye başkan adayları, AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, SKM Başkan Ufuk Çakmak, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı
 • 21 Ocak 2019 12:17 Başkan Can, Bilecikspor Yönetimi ile Bir Araya Geldi Başkan Can, Bilecikspor Yönetimi ile Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecikspor Kulübü yöneticileri, teknik ekip ve sporcularla bir araya geldi.
 • 21 Ocak 2019 12:16 Bağımsız Belediye Meclis Üyesi AK Parti'ye Geçti Bağımsız Belediye Meclis Üyesi AK Parti'ye Geçti Bilecik Belediyesi'nin bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman AK Partiye'ye geçtiMilletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, Bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman'ın yanı sıra Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi Müdürü Gürsel Pakel'e AK Parti rozeti taktı.
 • 19 Ocak 2019 14:17 Başkan Can Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi Başkan Can Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi Bu yıl 8'incisi düzenlenen yılın yerel yöneticileri ödül töreninde, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, "Sultaneli Osmanlı Sokağı" projesi ile yılın yerel yöneticisi olarak seçildi.
 • 19 Ocak 2019 12:19 Başkan Can'dan Hasta Ziyaretleri Başkan Can'dan Hasta Ziyaretleri Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.
 • 18 Ocak 2019 18:39 Türkiye'de Bir İlk, 'Anne Karnesi' Türkiye'de Bir İlk, 'Anne Karnesi' Türkiye'de bir ilk, 'Anne Karnesi' Çocuklar annelerine birçok konuda not verecek Bilecik'te öğrencilere dağıtılan Anne Karnesi ile annelere puan verilecek Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can;
 • 18 Ocak 2019 14:48 Öğrenciler Tatile Girdi, Annelerin Sınavı Başladı Öğrenciler Tatile Girdi, Annelerin Sınavı Başladı Atatürk İlkokulu'nda öğrencilere karnelerini dağıtan Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın tatilde oynamalarını, eğlenmelerini tabi ki istiyoruz
 • 18 Ocak 2019 13:18 Öğrenciler Tatile Girdi, Annelerin Sınavı Başladı Atatürk İlkokulu'nda öğrencilere karnelerini dağıtan Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın tatilde oynamalarını, eğlenmelerini tabi ki istiyoruz
 • 17 Ocak 2019 12:40 Başkan Can Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Başkan Can Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Pelitözü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 16 Ocak 2019 13:45 Bilecik'te Türk Halk Müziği Konseri Bilecik'te Türk Halk Müziği Konseri Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Nihat Can, koro üyeleri, orkestra ve katılımcılara teşekkür etti
 • 16 Ocak 2019 11:47 Etkinliğin Renkli Konukları Onlar Oldu Etkinliğin Renkli Konukları Onlar Oldu Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin Can ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı'nın eşi Fatma Yağcı'nın da katıldığı programda; yöreye ve ülkeye ait birçok güzel eser seslendirildi
 • 15 Ocak 2019 16:54 Başkan Can'dan Akıllı Durak Müjdesi Başkan Can'dan Akıllı Durak Müjdesi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, şu ana kadar 9 noktada bulunan 6 K Akıllı Duraklara 6 adet yeni durağın ekleneceği müjdesini verdi.
 • 14 Ocak 2019 12:46 Çocukları Duygulandıran Mektup Çocukları Duygulandıran Mektup Çocukları duygulandıran mektup Bilecik'ten Van'a gönderilen kitaplar minikleri memnun etti Bilecik Belediye Başkanının yazdığı mektubu okuyan çocuklar çok sevindiler Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can: "Onlar da sevinçlerini bir video çekerek bizlere gönderdiler"BİLECİK - Bilecik'ten Van'a...
 • 14 Ocak 2019 11:47 Çocukları Duygulandıran Mektup Çocukları Duygulandıran Mektup Bilecik'ten Van'a ve Eskişehir'e gönderilen dergi ve kitaplarla şehirlerarasında kardeşlik köprüsü kurarken, hediyelerini alan Vanlı çocuklar, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can'ın yazdığı mektubu okuyunca duygulandılar.
 • 13 Ocak 2019 16:24 Başkan Can, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Başkan Can, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, 31 Mart'ta yapılacak seçimler öncesi kentte faaliyet gösteren esnafı gezerek, "Sadece bugün değil her zaman esnaf ve vatandaşımızın yanındayız" dedi.
 • 12 Ocak 2019 15:36 Başkanı Nihat Can İş Yeri Açılışına Katıldı Başkanı Nihat Can İş Yeri Açılışına Katıldı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, genç girişimci Ece Öztürk'ün diyetisyenlik ofisinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 11 Ocak 2019 13:30 Başkan Can'dan Çocuklara Tatil Hediyesi Belediye Başkanı Nihat Can'dan çocuklara yarıyıl tatili hediyesi olan tiyatro oyunu ve sinema filmleri ile çocukların eğlenceli anlar yaşaması ve birçok güzel ve faydalı bilgiyi de elde etmiş olması amaçlanıyor
 • 11 Ocak 2019 12:30 Başkan Can'dan Spor Yatırımları İçin Müjde Başkan Can'dan Spor Yatırımları İçin Müjde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik'te spor yatırımları için sürpriz çalışmaların olacağı müjdesini verdi.
 • 10 Ocak 2019 16:13 Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda Bilecik Ön Plana Çıktı Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda Bilecik Ön Plana Çıktı Cumhurbaşkanlığı himayeleriyle Türkiye Belediyeler Birliği'nin organize ettiği Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminde Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılan AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ile Belediye Başkanı Nihat Can, belediyenin çevreci projelerini sundu.
 • 10 Ocak 2019 14:12 Bilecik Belediyesi Meclis Toplantısı Bilecik Belediyesi Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Nihat Can başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 09 Ocak 2019 15:25 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Vali Bilal Şentürk ve Belediye Başkanı Nihat Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 09 Ocak 2019 14:01 Başkan Can'dan Ziyaretler Başkan Can'dan Ziyaretler Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan ve Bilecik Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Göktaş'ı makamlarında ziyaret etti.
 • 09 Ocak 2019 12:22 Yılın İlk Belediye Meclisi Yapıldı Yılın İlk Belediye Meclisi Yapıldı Bilecik Belediyesi Ocak ayı Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Nihat Can başkanlığında yapıldı.
 • 09 Ocak 2019 08:44 Bilecik'te Karla Mücadele Çalışmaları Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Nihat Can, ekiplerin cadde ve sokakların yanı sıra kaldırımlarda da temizleme çalışmalarını gerçekleştirildiklerini bildirdi
 • 08 Ocak 2019 15:07 Başkan Can'ın 1. İnönü Zaferi Mesajı Başkan Can'ın 1. İnönü Zaferi Mesajı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, 1. İnönü Zaferi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 08 Ocak 2019 15:03 Başkan Can Vali Şentürk'ü Makamında Ağırladı Başkan Can Vali Şentürk'ü Makamında Ağırladı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Valiliği görevine atanan Bilal Şentürk'ü makamında ağırladı.
 • 08 Ocak 2019 11:49 Başkan Can Ailelerle Buluşmayı Sürdürüyor Başkan Can Ailelerle Buluşmayı Sürdürüyor Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, kent sakinlerini evlerinde ziyaret ederek duygularına ortak oluyor.
 • 08 Ocak 2019 11:46 Ak Gönüllü Kadınlarla İstişare Toplantısı Yapıldı Ak Gönüllü Kadınlarla İstişare Toplantısı Yapıldı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, eşi Nesrin Can ve beraberindeki partili kadınları makamında ağırladı.
 • 07 Ocak 2019 12:31 Başkan Can Bahçelievler Mahallesi Sakinleriyle Buluştu Başkan Can Bahçelievler Mahallesi Sakinleriyle Buluştu Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 07 Ocak 2019 12:09 Başkan Can Pazar Esnafı ile Bir Araya Geldi Başkan Can Pazar Esnafı ile Bir Araya Geldi Ertuğrulgazi Mahallesi'nde kurulan pazar alanına ziyarette bulunan Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 • 05 Ocak 2019 15:06 Bilecik'te "Berivan Ayağa Kalkmak İstiyor" Kampanyası İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) Bilecik İnsani Yardım Vakfınca başlatılan "Berivan ayağa kalkmak istiyor" kampanyasına Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, destek verdi.
 • 05 Ocak 2019 13:43 Başkan Can, Sinoplularla Bir Araya Geldi Başkan Can, Sinoplularla Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
 • 05 Ocak 2019 13:30 Bilecik, Yürüme Engelli Minik Berivan İçin Seferber Oldu Bilecik, Yürüme Engelli Minik Berivan İçin Seferber Oldu Bilecik'te duyarlı vatandaşlar tarafından sosyal medyada başlatılan 'Berivan Ayağa Kalkmak İstiyor' duyurusuna Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can da destek verdi.
 • 05 Ocak 2019 12:32 Başkan Can,toki Sakinleriyle Bir Araya Geldi Başkan Can,toki Sakinleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, TOKİ'de ikamet eden mahalle sakinleri ile bir araya gelerek çay içti ve sohbet etti.
 • 04 Ocak 2019 20:55 Bilecik Valisi Şentürk Görevine Başladı - Bilecik Bilecik Valisi Şentürk Görevine Başladı - Bilecik Vali Şentürk, Bilecik Valiliği önünde Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, Belediye Başkanı Nihat Can, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, vali yardımcıları, kaymakamlar ve daire müdürleri ile valilik personeli tarafından karşılandı
 • 04 Ocak 2019 17:41 Bilecik Valisi Şentürk Görevine Başladı Vali Şentürk, Bilecik Valiliği önünde Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, Belediye Başkanı Nihat Can, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, vali yardımcıları, kaymakamlar ve daire müdürleri ile valilik personeli tarafından karşılandı
 • 04 Ocak 2019 11:51 Katlı Oto Park Ücreti 1 Liraya Düşürüldü Katlı Oto Park Ücreti 1 Liraya Düşürüldü Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, şehir trafiğinin azaltılmasına büyük katkılar sağlayan katlı otopark ücretlerini 2 TL'den 1 TL'ye düşürdükleri müjdesini verdi.
 • 03 Ocak 2019 16:03 Başkan Can'dan Kızılay'ın Yeni Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Can'dan Kızılay'ın Yeni Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Kızılay Bilecik Şube Başkanı Mefail Ateş ve yeni Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2019 13:26 Başkan Can, Sabahın Erken Saatlerinde İşçilerle Bir Araya Geldi Başkan Can, Sabahın Erken Saatlerinde İşçilerle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, sabahın erken saatlerinde çeşitli fabrikalarda çalışmak üzere işlerine giden vatandaşlarla bir araya gelerek sahbet etti, ikramlarda bulundu.
 • 03 Ocak 2019 12:23 Başkan Can, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Başkan Can, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, yardımcıları ve birim müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, şehrin birçok noktasında devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • 01 Ocak 2019 16:43 Bilecik'te "Eskiler Geri Dönsün" Projesi Belediye Başkanı Nihat Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik anlamında başlattıkları çalışmayla örnek bir proje gerçekleştirdiklerini belirterek, 3 aylık süre zarfında geri dönüşüme katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür etti
 • 01 Ocak 2019 15:55 Eskiler Geri Dönsün Eskiler Geri Dönsün" Projesi 80 Çocuğa Mont ve Ayakkabı Olarak Geri Döndü Belediye Başkanı Nihat Can gerçekleştirilen çalışma hakkında yaptığı açıklamada sosyal belediyecilik anlamında güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi'nin tekrar örnek bir projeyi gerçekleştirdiğini belirtti
 • 01 Ocak 2019 15:43 Başkan Can, 2019'a Çalışan Personelleri ile Girdi Başkan Can, 2019'a Çalışan Personelleri ile Girdi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, 2019 yılına başta Bilecik Belediyesi olmak üzere, kentin çeşitli kurumlarında çalışan personelleri ziyaret ederek girdi.
 • 01 Ocak 2019 15:38 Başkan Can Yeni Yılın İlk Sabahında Esnaf ile Bir Araya Geldi Başkan Can Yeni Yılın İlk Sabahında Esnaf ile Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, yeni yılın ilk sabahında ildeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
 • 31 Aralık 2018 13:45 Yeni Yıla Doğru Bilecik Vali Vekili Mehmet Taşdöğen ve Belediye Başkanı Nihat Can, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 31 Aralık 2018 13:18 Bilecik 7 Bölgeden Gelen Belediye Başkanlarını Ağırladı Bilecik 7 Bölgeden Gelen Belediye Başkanlarını Ağırladı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine birçok şehrin belediye başkanının olduğu heyeti ağırladı
 • 31 Aralık 2018 12:51 Başkan Can, Erzurumlular Derneği Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkan Can, Erzurumlular Derneği Üyeleriyle Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu.
 • 31 Aralık 2018 12:14 Başkan Can Esnaf ve Vatandaşların Talep ve Görüşlerini Dinledi Başkan Can Esnaf ve Vatandaşların Talep ve Görüşlerini Dinledi Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek onların talep ve görüşlerini dinledi.
 • 31 Aralık 2018 12:13 Başkan Can'ın Mekke'nin Fethi Mesajı Başkan Can'ın Mekke'nin Fethi Mesajı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Mekke'nin Fethi'nin 1388'inci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.