SON DAKİKA NİMET ÇUBUKÇU HABERLERİ

Son Dakika Nimet Çubukçu Haberleri

 • 21 Mart 2017 09:06 Bülent Arınç'tan Binali Yıldırım'a Parti İçi Eleştiri Sitemi Bülent Arınç'tan Binali Yıldırım'a Parti İçi Eleştiri Sitemi Başbakan Binali Yıldırım'ın eski bakanlarla buluşmasında Bülent Arınç, Melih Gökçek'in kendisine yönelik suçlamalarını gündeme getirdi. Yıldırım da "Gereken ikazı yapıyoruz." diye cevap verdi.
 • 20 Mart 2017 13:37 Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti hükümetleri döneminde bakanlık görevinde bulunan isimleri AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıda ağırladı.
 • 28 Şubat 2017 12:27 28 Şubat ile 15 Temmuz Darbesi Aynı Zihniyetin Ürünü 28 Şubat ile 15 Temmuz Darbesi Aynı Zihniyetin Ürünü 28 Şubat sürecinde başörtülü üniversiteli kız öğrencilerine destek verdiği için idamla yargılanan Malatyalı kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, “28 Şubat zihniyeti ile 15 Temmuz zihniyeti ülkemize karşı uluslararası güçler tarafından yerli işbirlikçileri aracılığıyla uygulamaya konulmuş...
 • 06 Aralık 2016 17:32 Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler Için Bir Araya Geldi Eski bakanlar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) Başkanı Nimet Baş, Dünya Bankası ortaklığıyla "Suriyeli Misafirlerimizin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi"nde bir...
 • 06 Aralık 2016 15:42 Suriyeli Misafirler Meslek Sahibi Oluyor Suriyeli Misafirler Meslek Sahibi Oluyor" Projesinin Tanıtımı Yapıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ve Dünya Bankası ortaklığıyla yürütülen "Suriyeli Misafirlerimiz Meslek Sahibi Oluyor" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 06 Aralık 2016 15:06 "SURİYELİ Misafirler Meslek Sahibi Oluyor" Projesinin Tanıtımı Yapıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ve Dünya Bankası ortaklığıyla yürütülen "Suriyeli Misafirlerimiz Meslek Sahibi Oluyor" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 06 Aralık 2016 14:59 Gaziantep Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi Tanıtıldı Gaziantep Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi Tanıtıldı Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi projesi tanıtıldıGAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi ve Dünya Bankası'nın desteğiyle, Geleceğin Eğitim Derneği tarafından hayata geçirilecek 'Suriyeli Misafirlerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımların Artırılması Yoluyla...
 • 06 Aralık 2016 14:39 Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler İçin Bir Araya Geldi Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler İçin Bir Araya Geldi Eski bakanlar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) Başkanı Nimet Baş, Dünya Bankası ortaklığıyla "Suriyeli Misafirlerimizin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi"nde bir...
 • 06 Aralık 2016 14:13 Dha Yurt Bülteni-6 Şirvan'da bakır madenindeki heyelan faciası ile ilgili 4 kişi tutuklandıSİİRT'in Şirvan İlçesine bağlı Maden Köyündeki bakır madeninde 17 Kasım'da meydana gelen ve 12 işçinin cenazesinin çıkarıldığı, 4 işçinin arama çalışmalarının sürdüğü heyelan faciası ile ilgili yürütülen soruşturma...
 • 15 Kasım 2016 09:36 Acil Servisler Acil Kadro Bekliyor Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkan Yaşar Gökbayrak, acil servislerde kadro sorunu nedeniyle işlerin aksadığına dikkat çekti.
 • 29 Eylül 2016 14:51 Suriyeliler'in Topluma Uyumunun Sağlanması Suriyeliler'in Topluma Uyumunun Sağlanması Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Geleceğin Eğitim Derneği işbirliğinde Dünya Bankasının da desteğiyle hazırlanan Suriyeli Mültecilerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi tanıtıldı.
 • 29 Eylül 2016 14:19 Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Geleceğin Eğitim Derneği’nin işbirliği çerçevesinde imzalanan eğitim protokolü kapsamında hayata geçirilen ve Dünya Bankası’nın desteklediği “Suriyeli Mültecilerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi”nin tanıtımı yapıldı.
 • 29 Eylül 2016 14:00 Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İstanbul'da bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte, belediyenin Suriyeli sığınmacılara yönelik yaptığı eğitim ve topluma adaptasyon çalışmalarını sunum eşliğinde anlattı.
 • 23 Ağustos 2016 12:32 Re-Der Başkanı Göncü: Re-Der Başkanı Göncü: "'darbeleri Araştırma Komisyonu Göstermelik mi Kuruldu?'" Resen Emekliler Derneği (RE-DER) Başkanı Süleyman Göncü, “Büyük bir özveriyle 6 ay gibi bir sürede, ülkede gerçekleşen darbeleri ekonomik, sosyal, siyasal ve hukuksal boyutlarıyla araştıran, yüzlerce kurum ve kişiden görüş alan komisyonun hazırladığı raporun dikkate alınmaması akıllara ’Göstermelik bir komisyon mu kuruldu?
 • 12 Ağustos 2016 17:28 Şifreleme Skandalının Ortaya Çıktığı 2011 Ygs İçin Suç Duyurusu AVUKAT Ahmet Gürol Şağban, 2011 yılında gerçekleşen Yükseköğretime Geçiş Sınavında ortaya çıkan şifreleme skandalı ile ilgili Fethullah Gülen başta olmak üzere eski bakan, bürokrat, ve bazı siyasiler hakkında silahlı terör örgütü kurmak ve yöneticisi olmak, silahlı terör örgütü üyesi olmak, silahlı terör örgütüne yardım ve yataklık etmek, görevi kötüye kullanmak, görevi ihmal, yargı görevi yapanı etkilemeye teşebbüs suçlamasıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmek üzere Urla Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu.
 • 26 Temmuz 2016 07:43 Gülen İstedi, ABD Komisyon Kuracak! Gülen İstedi, ABD Komisyon Kuracak! Gülen'in, darbe girişimi sonrası 'uluslararası komisyon kurulsun' çıkışı sonrasında ABD'de benzer bir teklifle geldi. Bunun ABD hukuk sisteminde ilk olduğu iddia ediliyor.
 • 22 Temmuz 2016 12:40 Fetö Şizofrenik Bir Durumda" TBMM 2012'de kurulan Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, darbecilerin hemen hemen tamamının belli bir mantıkla hareket ettiklerini belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti'nde darbe yapan askerlerin geçmişteki profillerine baktığımız zaman, bu ülkeyi her zaman siyasilerden daha iyi düşüneceklerine ve yöneteceklerine inanırlar.
 • 24 Mayıs 2016 12:16 65. Hükümet'in Kurulması AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde genel başkanlığa seçilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, 65. Hükümet'i oluşturdu.
 • 26 Mart 2016 15:24 1. Global Eğitim Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Değişimi yönlendirmek, onu toplumumuzun faydasına olacak şekilde kanalize etmek gibi bir mesuliyetimizin, sorumluluğumuzun olduğuna inanıyorum.
 • 26 Mart 2016 15:06 Erdoğan: Eğitimde Başarılı Olamazsanız Hiçbir Şeyde Başarılı Olamazsınız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 yılda eğitim ve öğretime verdikleri öneme dikkat çekti.
 • 26 Mart 2016 15:06 1. Global Eğitim Zirvesi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2015-2016 eğitim öğretim yılında 300 bine yakın Suriyeli öğrencinin eğitime kazandırıldığını belirterek, "2015 Kasım itibarıyla ulaştığımız bu sayıyı öğretim yılı sonunda kadar 450 binin üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.
 • 26 Mart 2016 14:55 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eğitim Sistemini Yeniden Ele Almalıyız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eğitim sisteminin çocuklara özgüven kazandıracak şekilde yeniden ele alınması gerektiğini vurgulayarak, “Sistemin kadim değerlerimizin merkeze alan bir anlayışla, ilim, irfan, hikmet esasları üzerine yeniden inşa edilmesi şarttır.
 • 26 Mart 2016 14:00 Taksim Meydanı'nda Erdoğan Alarmı Taksim Meydanı'nda Erdoğan Alarmı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uluslararası Eğitim Zirvesi'ne katılmak için Taksim'e gitti, meydanda kuş uçurtulmadı. Zirvede konuşan Erdoğan, "Eğitimde radikal adımları atabiliriz" dedi.
 • 14 Mart 2016 12:40 Suriyeli Mülteciler İstanbul Zirvesi Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Suriye'deki iç savaştan dolayı oluşan mülteci soruna duyarsız kalan dünyanın sınıfta kaldığını belirterek, "Ege'de çocuklar, batıyor, boğuluyor.
 • 28 Şubat 2016 13:08 Dünyada ve Türkiye'de Darbe Yargılamaları Sempozyumu TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, "Bir daha darbe olmasın, yaşanmasın' diyen herkes önce bireysel olarak demokrat olmaya çalışmalı ve demokrasi kavramını içselleştirmeli" dedi.