SON DAKİKA NİMET ÇUBUKÇU HABERLERİ

Son Dakika Nimet Çubukçu Haberleri

 • 31 Ağustos 2017 10:08 İkiz Kız Kardeşler Aynı Gün Öldü İkiz Kız Kardeşler Aynı Gün Öldü Sinop'ta 75 yaşındaki ikiz kız kardeşler aynı gün saat farkıyla hayatlarını kaybetti.
 • 30 Ağustos 2017 20:46 Aynı Gün Doğup Aynı Gün Öldüler Aynı Gün Doğup Aynı Gün Öldüler Sinop'ta 75 yaşındaki ikiz kardeşler aynı gün hayatını kaybetti.
 • 30 Ağustos 2017 20:37 Aynı Gün Doğup Aynı Gün Öldüler Aynı Gün Doğup Aynı Gün Öldüler Sinop’ta 75 yaşındaki ikiz kardeşler aynı gün hayatını kaybetti.
 • 19 Temmuz 2017 15:54 Bakanlar Kurulunda Değişiklik Bakanlar Kurulunda Değişiklik Kadın ve Aileden Sorumlu Bakan Güldal Akşit, görevini Nimet Çubukçu'ya, Tarım ve Köyişleri Bakanı Sami Güçlü de yerini Mehdi Eker'e bıraktı
 • 21 Haziran 2017 18:22 Dha İstanbul Bülteni - 5 Dha İstanbul Bülteni - 5 Darbeyi önceden bildiği şeklindeki iddianın hukuki dayanaktan yoksun olduğunu söyleyen Mehmet Altan, davet üzerine Darbeleri Araştırma Komisyonu'na gittiğini belirterek, "Komisyon Başkanı Nimet Çubukçu toplantıda 28 Şubat sürecinde nasıl bir tavır aldığımı anlatarak bana teşekkür etti" dedi
 • 21 Haziran 2017 17:42 Dha İstanbul - Fetö/pdy Basın Davası; Mehmet Altan Dha İstanbul - Fetö/pdy Basın Davası; Mehmet Altan "Düşünceleri Yargılanan Biri Olarak... Darbeyi önceden bildiği şeklindeki iddianın hukuki dayanaktan yoksun olduğunu söyleyen Mehmet Altan, davet üzerine Darbeleri Araştırma Komisyonu'na gittiğini belirterek, "Komisyon Başkanı Nimet Çubukçu toplantıda 28 Şubat sürecinde nasıl bir tavır aldığımı anlatarak bana teşekkür etti" dedi
 • 21 Haziran 2017 17:28 Fetö/pdy Basın Davası ; Mehmet Altan Fetö/pdy Basın Davası ; Mehmet Altan"Düşünceleri Yargılanan Biri Olarak Karşınızdayım" Darbeyi önceden bildiği şeklindeki iddianın hukuki dayanaktan yoksun olduğunu söyleyen Mehmet Altan, davet üzerine Darbeleri Araştırma Komisyonu'na gittiğini belirterek, "Komisyon Başkanı Nimet Çubukçu toplantıda 28 Şubat sürecinde nasıl bir tavır aldığımı anlatarak bana teşekkür etti" dedi
 • 21 Mart 2017 09:06 Bülent Arınç'tan Binali Yıldırım'a Parti İçi Eleştiri Sitemi Bülent Arınç'tan Binali Yıldırım'a Parti İçi Eleştiri Sitemi Başbakan Binali Yıldırım'ın eski bakanlarla buluşmasında Bülent Arınç, Melih Gökçek'in kendisine yönelik suçlamalarını gündeme getirdi. Yıldırım da "Gereken ikazı yapıyoruz." diye cevap verdi.
 • 20 Mart 2017 13:37 Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti hükümetleri döneminde bakanlık görevinde bulunan isimleri AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıda ağırladı.
 • 28 Şubat 2017 12:27 28 Şubat ile 15 Temmuz Darbesi Aynı Zihniyetin Ürünü 28 Şubat ile 15 Temmuz Darbesi Aynı Zihniyetin Ürünü 28 Şubat sürecinde başörtülü üniversiteli kız öğrencilerine destek verdiği için idamla yargılanan Malatyalı kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, “28 Şubat zihniyeti ile 15 Temmuz zihniyeti ülkemize karşı uluslararası güçler tarafından yerli işbirlikçileri aracılığıyla uygulamaya konulmuş...
 • 06 Aralık 2016 17:32 Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler Için Bir Araya Geldi Eski bakanlar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) Başkanı Nimet Baş, Dünya Bankası ortaklığıyla "Suriyeli Misafirlerimizin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi"nde bir...
 • 06 Aralık 2016 15:42 Suriyeli Misafirler Meslek Sahibi Oluyor Suriyeli Misafirler Meslek Sahibi Oluyor" Projesinin Tanıtımı Yapıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ve Dünya Bankası ortaklığıyla yürütülen "Suriyeli Misafirlerimiz Meslek Sahibi Oluyor" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 06 Aralık 2016 15:06 "SURİYELİ Misafirler Meslek Sahibi Oluyor" Projesinin Tanıtımı Yapıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ve Dünya Bankası ortaklığıyla yürütülen "Suriyeli Misafirlerimiz Meslek Sahibi Oluyor" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 06 Aralık 2016 14:59 Gaziantep Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi Tanıtıldı Gaziantep Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi Tanıtıldı Suriyelilerin Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi projesi tanıtıldıGAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi ve Dünya Bankası'nın desteğiyle, Geleceğin Eğitim Derneği tarafından hayata geçirilecek 'Suriyeli Misafirlerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımların Artırılması Yoluyla...
 • 06 Aralık 2016 14:39 Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler İçin Bir Araya Geldi Eski Kadın Bakanlar Suriyeliler İçin Bir Araya Geldi Eski bakanlar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) Başkanı Nimet Baş, Dünya Bankası ortaklığıyla "Suriyeli Misafirlerimizin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi"nde bir...
 • 06 Aralık 2016 14:13 Dha Yurt Bülteni-6 Şirvan'da bakır madenindeki heyelan faciası ile ilgili 4 kişi tutuklandıSİİRT'in Şirvan İlçesine bağlı Maden Köyündeki bakır madeninde 17 Kasım'da meydana gelen ve 12 işçinin cenazesinin çıkarıldığı, 4 işçinin arama çalışmalarının sürdüğü heyelan faciası ile ilgili yürütülen soruşturma...
 • 15 Kasım 2016 09:36 Acil Servisler Acil Kadro Bekliyor 2011 yılında ilk özel sağlık meslek liseleri açıldığında dönemin Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'ya bir mektup yazarak yaşanabilecek sıkıntıları dile getirip ülkemizin Acil Tıp Teknisyeni ihtiyacı ve istihdamı göz önünde bulundurulması gerektiği ifade ettik
 • 29 Eylül 2016 14:51 Suriyeliler'in Topluma Uyumunun Sağlanması Suriyeliler'in Topluma Uyumunun Sağlanması Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Geleceğin Eğitim Derneği işbirliğinde Dünya Bankasının da desteğiyle hazırlanan Suriyeli Mültecilerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi tanıtıldı.
 • 29 Eylül 2016 14:19 Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Geleceğin Eğitim Derneği’nin işbirliği çerçevesinde imzalanan eğitim protokolü kapsamında hayata geçirilen ve Dünya Bankası’nın desteklediği “Suriyeli Mültecilerin Eğitim ve Sosyo-Ekonomik Kazanımlarının Artırılması Yoluyla Toplumsal Entegrasyonlarının Geliştirilmesi Projesi”nin tanıtımı yapıldı.
 • 29 Eylül 2016 14:00 Suriyelilerin Topluma Entegrasyonu Sağlanıyor Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İstanbul'da bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte, belediyenin Suriyeli sığınmacılara yönelik yaptığı eğitim ve topluma adaptasyon çalışmalarını sunum eşliğinde anlattı.
 • 23 Ağustos 2016 12:32 Re-Der Başkanı Göncü: Re-Der Başkanı Göncü: "'darbeleri Araştırma Komisyonu Göstermelik mi Kuruldu?'" Resen Emekliler Derneği (RE-DER) Başkanı Süleyman Göncü, “Büyük bir özveriyle 6 ay gibi bir sürede, ülkede gerçekleşen darbeleri ekonomik, sosyal, siyasal ve hukuksal boyutlarıyla araştıran, yüzlerce kurum ve kişiden görüş alan komisyonun hazırladığı raporun dikkate alınmaması akıllara ’Göstermelik bir komisyon mu kuruldu?
 • 12 Ağustos 2016 17:28 Şifreleme Skandalının Ortaya Çıktığı 2011 Ygs İçin Suç Duyurusu İdare Mahkemesi başkan ve üyeleri, yargı görevini etkilemeye teşebbüs suçundan; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Devlet Bakanı ve hükümet sözcüsü Cemil Çiçek hakkında "Silahlı terör örgütü kurmak ve yöneticisi olmak, silahlı terör örgütü üyesi olmak, silahlı terör örgütüne yardım ve yataklık etmek, Görevi kötüye kullanmak, görevi ihmal, yargı görevi yapanı etkilemeye teşebbüs" suçlarından şikayette bulundu
 • 26 Temmuz 2016 07:43 Gülen İstedi, ABD Komisyon Kuracak! Gülen İstedi, ABD Komisyon Kuracak! Gülen'in, darbe girişimi sonrası 'uluslararası komisyon kurulsun' çıkışı sonrasında ABD'de benzer bir teklifle geldi. Bunun ABD hukuk sisteminde ilk olduğu iddia ediliyor.
 • 22 Temmuz 2016 12:40 Fetö Şizofrenik Bir Durumda" TBMM 2012'de kurulan Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, darbecilerin hemen hemen tamamının belli bir mantıkla hareket ettiklerini belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti'nde darbe yapan askerlerin geçmişteki profillerine baktığımız zaman, bu ülkeyi her zaman siyasilerden daha iyi düşüneceklerine ve yöneteceklerine inanırlar.
 • 24 Mayıs 2016 12:16 65. Hükümet'in Kurulması Kadın ve Aileden Sorumlu Bakan Güldal Akşit, görevini Nimet Çubukçu'ya, Tarım ve Köyişleri Bakanı Sami Güçlü de yerini Mehdi Eker'e bıraktı
 • 26 Mart 2016 15:24 1. Global Eğitim Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Değişimi yönlendirmek, onu toplumumuzun faydasına olacak şekilde kanalize etmek gibi bir mesuliyetimizin, sorumluluğumuzun olduğuna inanıyorum.
 • 26 Mart 2016 15:06 Erdoğan: Eğitimde Başarılı Olamazsanız Hiçbir Şeyde Başarılı Olamazsınız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 yılda eğitim ve öğretime verdikleri öneme dikkat çekti.
 • 26 Mart 2016 15:06 1. Global Eğitim Zirvesi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2015-2016 eğitim öğretim yılında 300 bine yakın Suriyeli öğrencinin eğitime kazandırıldığını belirterek, "2015 Kasım itibarıyla ulaştığımız bu sayıyı öğretim yılı sonunda kadar 450 binin üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.
 • 26 Mart 2016 14:55 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eğitim Sistemini Yeniden Ele Almalıyız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eğitim sisteminin çocuklara özgüven kazandıracak şekilde yeniden ele alınması gerektiğini vurgulayarak, “Sistemin kadim değerlerimizin merkeze alan bir anlayışla, ilim, irfan, hikmet esasları üzerine yeniden inşa edilmesi şarttır.
 • 26 Mart 2016 14:00 Taksim Meydanı'nda Erdoğan Alarmı Taksim Meydanı'nda Erdoğan Alarmı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uluslararası Eğitim Zirvesi'ne katılmak için Taksim'e gitti, meydanda kuş uçurtulmadı. Zirvede konuşan Erdoğan, "Eğitimde radikal adımları atabiliriz" dedi.
 • 14 Mart 2016 12:40 Suriyeli Mülteciler İstanbul Zirvesi Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Suriye'deki iç savaştan dolayı oluşan mülteci soruna duyarsız kalan dünyanın sınıfta kaldığını belirterek, "Ege'de çocuklar, batıyor, boğuluyor.
 • 28 Şubat 2016 13:08 Dünyada ve Türkiye'de Darbe Yargılamaları Sempozyumu TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu Başkanı Nimet Baş, "Bir daha darbe olmasın, yaşanmasın' diyen herkes önce bireysel olarak demokrat olmaya çalışmalı ve demokrasi kavramını içselleştirmeli" dedi.
 • 15 Şubat 2016 17:36 Eski Milli Eğitim Bakanı Baş'tan Samsun Valisi Şahin'e Ziyaret Eski Milli Eğitim Bakanı ve Geleceğin Eğitimi Derneği Başkanı Nimet Baş, Samsun Valisi İbrahim Şahin'i makamında ziyaret etti.
 • 15 Şubat 2016 14:30 Eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Baş Ziyaretlerde Bulundu Eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Baş Ziyaretlerde Bulundu Eski Milli Eğitim Bakanı ve Geleceğin Eğitimi Derneği Başkanı Nimet Baş, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.
 • 15 Şubat 2016 13:39 Eski Bakan Nimet Baş: Çocuk Gelinlere Sessiz Kalmak, Suça Ortak Olmaktır Eski Bakan Nimet Baş: Çocuk Gelinlere Sessiz Kalmak, Suça Ortak Olmaktır Samsun'a gelen Eski Milli Eğitim ve Devlet Bakanı Nimet Baş, kurucu başkanlığını yaptığı Geleceğin Eğitim Derneği ile çocuk gelin sorununa yönelik bir projeyi hayata geçireceklerini belirterek, "Ciddi bir sorun olan çocuk gelinler sorununa karşı herkes elele vermeli ve mücadele etmeli. Çocuk gelinlere sessiz kalmak, suça ortak olmaktır" dedi.
 • 15 Şubat 2016 13:22 Eski Bakan Nimet Baş: Eski Bakan Nimet Baş: "Çocuk Gelinlere Sessiz Kalmak Suça Ortak Olmaktır" Eski Milli Eğitim ve Devlet Bakanı Nimet Baş, "Ciddi bir sorun olan çocuk gelinler sorununa karşı herkes el ele vermeli ve mücadele etmeli. Çocuk gelinlere sessiz kalmak suça ortak olmaktır" dedi.
 • 06 Şubat 2016 12:19 Gülsüm Anne, Rus Hükümetine İnsanlık Dersi Verdi Gülsüm Anne, Rus Hükümetine İnsanlık Dersi Verdi Hastanede 'Umut' ismi verilen ve zamanın Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun yardımıyla kimlik çıkarılarak 'Mustafa Öz' ismi konulan gencin bugüne kadar hiçbir yakını ya da akrabası çıkmadı
 • 27 Aralık 2015 19:49 Av. Tufan Akcagöz CHP Samsun İl Başkanı Seçildi Av. Tufan Akcagöz CHP Samsun İl Başkanı Seçildi Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanlığı’na Av.Tufan Akcagöz seçildi.
 • 25 Aralık 2015 11:58 Saü ile Geleceğin Eğitim Derneği Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Saü ile Geleceğin Eğitim Derneği Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Sakarya Üniversitesi ile Geleceğin Eğitim Derneği (GED) arasında eğitim alanında işbirliği protokolü imzalandı.
 • 23 Aralık 2015 14:56 Bakan Avcı, Trt Haber'in Canlı Yayın Konuğu Oldu Millî Eğitim Bakanı Avcı, TRT Haber'de canlı yayımlanan Haber Odası Programı'nda gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
 • 16 Aralık 2015 11:25 Uluslararası Kadın Çalışmaları Kongresi Başarıyla Tamamlandı Uluslararası Kadın Çalışmaları Kongresi Başarıyla Tamamlandı Sakarya Üniversitesi Kadın, Aile, Sağlık ve Sosyal İşler Araştırma ve Uygulama Merkezi (SAÜKAM) ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) işbirliğinde düzenlenen “2. Uluslararası-Disiplinlerarası Kadın Çalışmaları Kongresi (International Congress on Women Researches, ICWOR2015)” başarıyla tamamlandı.
 • 29 Kasım 2015 15:03 Türkiye Beyazay Derneği Makedonya'da Türkiye Beyazay Derneği'nin kurullar toplantısının 7'incisinin bu yıl Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yapıldığı bildirildi.
 • 24 Kasım 2015 14:44 64. Hükümet'in Kurulması  Kadın ve Aileden Sorumlu Bakan Güldal Akşit, görevini Nimet Çubukçu'ya, Tarım ve Köyişleri Bakanı Sami Güçlü de yerini Mehdi Eker'e bıraktı
 • 23 Kasım 2015 13:12 Türkiye-Makedonya Engelliler Dostluk Günü Türkiye-Makedonya Engelliler Dostluk Günü GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Müzik performansı- Makedonya Devlet Bakanı Çako'nun konuşması- Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva'nın konuşması- AK Parti İstanbul Milletvekili Kaynarca'nın konuşması- Eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Baş'ın konuşması - Makedonya Devlet Bakanı Çako: - "Gerek siyasetçiler gerek vatandaşlar olarak engellilerin hayatını kolaylaştırmak için daha fazla kafa yormamız gerekir"- AK Parti İstanbul Milletvekili Kaynarca: - "Görmemek, duyamamak, yürüyememek engel değil, asıl engel kalplerde" Türkiye Beyazay Derneği, Makedonya'da engelliler konusunda çalışma yapan çok sayıda sivil toplum kuruluşunun desteğiyle, "Türkiye-Makedonya Engelliler Dostluk Günü" etkinliği düzenledi.
 • 23 Kasım 2015 11:52 Türkiye-Makedonya Engelliler Dostluk Günü Türkiye Beyazay Derneği, Makedonya'da engelliler konusunda çalışma yapan çok sayıda sivil toplum kuruluşunun desteğiyle, "Türkiye-Makedonya Engelliler Dostluk Günü" etkinliği düzenledi.
 • 21 Kasım 2015 15:10 Türkiye Beyazay Derneği'nin Makedonya Temasları Türkiye Beyazay Derneği'nin Makedonya Temasları Türkiye Beyazay Derneği'nin temaslarından detaylar Türkiye Beyazay Derneği'nin Makedonya temasları- Dernek üyeleri Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov'u ziyaret etti - Dernek gönüllüleri Yörük Türklerinin Radovis'te yaşadığı Türk köylerini de gezdi- AK Parti İstanbul Milletvekili Kaynarca: - "Türkiye Cumhuriyeti sadece kendi sınırları içerisinde değil. Balkanlarda, Kafkaslarda, Orta Doğu'da gücünün yettiği her yere yardımını ve desteğini götürüyor" Türkiye Beyazay Derneği mensupları, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov'u ziyaret etti.
 • 21 Kasım 2015 13:56 Türkiye Beyazay Derneği'nin Makedonya Temasları Türkiye Beyazay Derneği mensupları, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov'u ziyaret etti.
 • 21 Kasım 2015 11:29 AK Parti'de Ali Babacan Rekoru AK Parti'de Ali Babacan Rekoru AK Parti hükümetleri döneminde en uzun süre bakanlık yapan isim Ali Babacan oldu.
 • 25 Ekim 2015 18:47 Ek Bilgi ve Fotoğraflar) - Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'na, Bahçeli'ye Gitmek Zorunda Bırakmayın Ek Bilgi ve Fotoğraflar) - Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'na, Bahçeli'ye Gitmek Zorunda Bırakmayın Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Yenikapı'daki miting alanında gerçekleştirdiği İstanbul mitinginde konuştu.
 • 25 Ekim 2015 17:36 AK Parti'nin İstanbul Mitingi AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca Yenikapı'da düzenlenen miting sona erdi.