SON DAKİKA PERVİN BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Pervin Buldan Haberleri

 • 27 Nisan 2018 17:21 Sizinle Saz Çalan Adayımız Olacak" HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Cumhurbaşkanı adayımız sizin istediğiniz, ona gönülden bağlı olduğunuz, sizinle şarkılar, türküler söyleyen, saz çalan adayımız olacak.
 • 27 Nisan 2018 09:46 HDP'li Pervin Buldan Ahmet Hakan'ın Gidişine Üzüldü: Güle Güle HDP'li Pervin Buldan Ahmet Hakan'ın Gidişine Üzüldü: Güle Güle Ahmet Hakan'ın Kanal D'deki görevini bırakması sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan HDP Eş Başkanı Pervin Buldan, "Güle güle Ahmet Hakan" ifadesini kullandı.
 • 26 Nisan 2018 19:49 Buldan: Afrin'e Girmek Onlara 1 Puan Bile Kazandırmadı IĞDIR'da konuşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran seçimlerinin baskın seçim olduğunu söyleyerek, "Ne yaptılarsa yüzde 51'i göremediler.
 • 26 Nisan 2018 19:48 Iğdır Afrin'e Girmek Onlara 1 Puan Bile Kazandırmadı Iğdır Afrin'e Girmek Onlara 1 Puan Bile Kazandırmadı Afrin'e girmek onlara 1 puan bile kazandırmadıIĞDIR'da konuşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran seçimlerinin baskın seçim olduğunu söyleyerek, "Ne yaptılarsa yüzde 51'i göremediler.
 • 26 Nisan 2018 19:15 Buldan: Afrin'e Girmek Onlara 1 Puan Bile Kazandırmadı IĞDIR'da konuşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran seçimlerinin baskın seçim olduğunu söyleyerek, "Ne yaptılarsa yüzde 51'i göremediler.
 • 26 Nisan 2018 18:25 Hdp Cumhurbaşkanı Adayını En Kısa Sürede Açıklayacak" HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere ilişkin, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde HDP olarak seçimlere kendi adayımızla girdiğimizi deklare ettik ve en kısa zamanda da adayımızı Türkiye kamuoyuyla paylaşacağız." dedi.
 • 23 Nisan 2018 19:09 TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü - Hdp Eş Genel Başkanı Buldan TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü - Hdp Eş Genel Başkanı Buldan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bugün halk egemenliği yerine OHAL ve KHK düzeni egemenliği kurumsallaştırılmaktadır.
 • 23 Nisan 2018 19:09 Kahraman: "Türkiye'yi, Oranın İlleri, Trakya'nın İlleri, Arapların İlleri, Lazların İlleri Diye... HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bugün halk egemenliği yerine OHAL ve KHK düzeni egemenliği kurumsallaştırılmaktadır.
 • 23 Nisan 2018 16:42 TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bugün halk egemenliği yerine OHAL ve KHK düzeni egemenliği kurumsallaştırılmaktadır.
 • 23 Nisan 2018 16:13 TBMM 23 Nisan Özel Oturumu TBMM 23 Nisan Özel Oturumu HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, ”Çocukların korunmaya alınması adına Çocuk Bakanlığı kurulması kanun teklifinin yasalaşmasını arkadaşlarımdan rica ediyorum” dedi.
 • 21 Nisan 2018 15:12 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Hdp Eş Genel Başkanı Buldan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin cumhurbaşkanı adayına ilişkin, "Biz HDP olarak artık son toplantılarımızı karar mekanizmalarımızda yapıyoruz ve bu son toplantılarla birlikte adayımızı en kısa zamanda Türkiye toplumuna açıklayacağız." dedi.
 • 21 Nisan 2018 14:19 Buldan: Türkiye'yi Yönetemedikleri İçin Erken Seçim Kararı Aldılar HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "AKP-MHP koalisyonu Türkiye toplumunun hiçbir sorununu dikkate almayan, sadece kendi çıkarları için, kendi gelecekleri için politikalar belirlediler.
 • 21 Nisan 2018 14:15 Bursa-Buldan Türkiye'yi Yönetemedikleri İçin Erken Seçim Kararı Aldılar-Hd Bursa-Buldan Türkiye'yi Yönetemedikleri İçin Erken Seçim Kararı Aldılar-Hd Buldan Türkiye'yi yönetemedikleri için erken seçim kararı aldılarHalkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, AKP-MHP koalisyonu Türkiye toplumunun hiçbir sorununu dikkate almayan, sadece kendi çıkarları için, kendi gelecekleri için politikalar belirlediler.
 • 21 Nisan 2018 13:43 Buldan: Türkiye'yi Yönetemedikleri İçin Erken Seçim Kararı Aldılar HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "AKP-MHP koalisyonu Türkiye toplumunun hiçbir sorununu dikkate almayan, sadece kendi çıkarları için, kendi gelecekleri için politikalar belirlediler.
 • 21 Nisan 2018 12:20 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Açıklaması HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin cumhurbaşkanı adayına ilişkin, "Biz HDP olarak artık son toplantılarımızı karar mekanizmalarımızda yapıyoruz ve bu son toplantılarla birlikte adayımızı en kısa zamanda Türkiye toplumuna açıklayacağız." dedi.
 • 21 Nisan 2018 10:16 Kocaeli, Pervin Buldan Bu Parti Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi Kocaeli, Pervin Buldan Bu Parti Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi Kocaeli, Pervin Buldan Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi (HD) (2)Pervin Buldan: Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmediHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 21 Nisan 2018 09:13 Kocaeli, Pervin Buldan Bu Parti Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi Kocaeli, Pervin Buldan Bu Parti Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi Pervin Buldan: Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmediHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 21 Nisan 2018 00:52 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan: Hdp Eş Genel Başkanı Buldan: "Türkiye'nin Her Yerinde Halkımızla Buluşmak İçin Yola Çıktık" HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Türkiye'nin her yerini karış karış dolaşarak, Türkiye'nin her yerinde halkımızla buluşmak için yola çıktık. Bu buluşmanın, bu birlikteliğin göstergesini de 24 Haziran tarihinde sandıklara yansıtacağız." dedi.
 • 21 Nisan 2018 00:22 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Kocaeli'de HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Türkiye'nin her yerini karış karış dolaşarak, Türkiye'nin her yerinde halkımızla buluşmak için yola çıktık. Bu buluşmanın, bu birlikteliğin göstergesini de 24 Haziran tarihinde sandıklara yansıtacağız." dedi.
 • 20 Nisan 2018 19:33 Buldan: Buldan: "Tüm Kesimlerin Sorunlarıyla İlgilenecek Bir Aday Çıkaracağız" HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye toplumunu yakından kucaklayacak, Türkiye toplumunun bütün sorunlarıyla ilgilenecek, kadınların, gençlerin ve tüm kesimlerin sorunlarıyla ilgilenecek bir aday çıkaracağız." dedi.
 • 20 Nisan 2018 17:48 Pervin Buldan: Hdp Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi (2) HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 20 Nisan 2018 17:46 Pervin Buldan: Hdp Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 20 Nisan 2018 17:43 Dha Yurt Bülteni-15 Pervin Buldan: Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmediHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 20 Nisan 2018 17:34 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Kocaeli'de HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye toplumunu yakından kucaklayacak, Türkiye toplumunun bütün sorunlarıyla ilgilenecek, kadınların, gençlerin ve tüm kesimlerin sorunlarıyla ilgilenecek bir aday çıkaracağız." dedi.
 • 20 Nisan 2018 17:26 Pervin Buldan: Hdp Hiçbir Zaman Sandığa Gömülmedi HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bu parti hiçbir zaman sandığa gömülmedi.
 • 20 Nisan 2018 00:05 Hdp'li Buldan'dan Suriye Eleştirisi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de Kültürpark Fuar alanında halkla bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 22:44 İzmir Hdp'li Buldan'dan Suriye Eleştirisi İzmir Hdp'li Buldan'dan Suriye Eleştirisi Hdp'li Buldan'dan Suriye eleştirisiTürkiye büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de Kültürpark Fuar alanında halkla bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 22:35 Hdp'li Buldan'dan Suriye Eleştirisi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de Kültürpark Fuar alanında halkla bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 17:01 İzmir-Hdp Seçim Startını İzmir'den Verdi İzmir-Hdp Seçim Startını İzmir'den Verdi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve sendika temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 14:54 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Açıklaması HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 24 Haziran'da yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçiminin tarihi bir fırsat olduğunu belirterek, "Türkiye toplumunu kucaklayacak, barışı ve huzuru vadedecek, kadının ve gençlerin sorunlarına 'benim sorunum' diyecek olan bir...
 • 19 Nisan 2018 14:23 Hdp'li Buldan'dan Aday Adayı Çağrısı TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve sendika temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 14:19 Hdp Seçim Startını İzmir'den Verdi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve sendika temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 19 Nisan 2018 14:07 Dha Yurt Bülteni-10  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı ziyareti-İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamaları-Genel ve detay görüntülerHaber-Kamera: Cihan KAYA / FETHİYE (Muğla), =================================================HDP SEÇİM STARTINI İZMİR'DEN VERDİHDP'Lİ BULDAN'DAN ADAY ADAYI ÇAĞRISITÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İzmir'de siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve sendika temsilcileri ile bir araya geldi
 • 17 Nisan 2018 17:46 Hdp Grup Toplantısı Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Bir karar aldıysanız, Halkların Demokratik Partisi olarak size hodri meydan diyoruz.
 • 17 Nisan 2018 17:06 Eş Genel Başkan Buldan: Eş Genel Başkan Buldan: "Hodri Meydan Diyoruz. Biz Seçime de Varız" HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, erken seçim çağrısına ilişkin, "Bir karar aldıysanız, Halkların Demokratik Partisi olarak size hodri meydan diyoruz.
 • 17 Nisan 2018 14:22 Erken Seçim Tartışmasına HDP de Dahil Oldu: Hodri Meydan Erken Seçim Tartışmasına HDP de Dahil Oldu: Hodri Meydan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, erken seçim çağrısına ilişkin, "Bir karar aldıysanız, Halkların Demokratik Partisi olarak size hodri meydan diyoruz" dedi.
 • 07 Nisan 2018 18:31 Hdp Milletvekilleri, Mesut Barzani ile Görüştü HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın başkanlık ettiği partili heyet, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) eski Başkanı ve KDP Başkanı Mesut Barzani'yi ziyaret etti.
 • 04 Nisan 2018 12:36 Hdp Heyetinden, Irak'ın Kuzeyine Ziyaret HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Pervin Buldan başkanlığındaki milletvekili heyeti, temaslarda bulunmak üzere Cuma günü Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) bulunduğu Irak'ın kuzeyini ziyaret edecek.
 • 03 Nisan 2018 14:30 Hdp TBMM Grup Toplantısı HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Sanatçıların durması gereken yer ve nokta barıştır, barış olmalıdır.
 • 25 Mart 2018 17:38 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Sosyalist Kadın Kongresi'nde Konuştu Açıklaması Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Sosyalist Kadın Kongresi'nde Konuştu Açıklaması Haber - Kamera: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da yapılan Sosyalist Kadın Meclisi 4. Kongresi'ne katıldı.
 • 25 Mart 2018 15:53 Dha İstanbul Bülteni -2 12 Haber Kodu : 180325045=======================4- HDP EŞ GENEL BAŞKANI BULDAN SOSYALİST KADIN KONGRESİ'NDE KONUŞTU: 'KADINLAR YAŞAMIN HER ALANINDA BİRLEŞMELİDİR'  Haber - Kamera: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da yapılan Sosyalist Kadın Meclisi 4
 • 25 Mart 2018 15:13 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan, Sosyalist Kadın Meclisi Kongresi'nde Konuştu HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da yapılan Sosyalist Kadın Meclisi 4. Kongresi'ne katıldı.
 • 25 Mart 2018 14:42 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan, Sosyalist Kadın Meclisi Kongresi'nde Konuştu HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da yapılan Sosyalist Kadın Meclisi 4. Kongresi'ne katıldı.
 • 25 Mart 2018 14:33 Hdp Eş Genel Başkanı Buldan Sosyalist Kadın Kongresi'nde Konuştu 'KADINLAR YAŞAMIN HER ALANINDA BİRLEŞMELİDİR' Haber - Kamera: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da yapılan Sosyalist Kadın Meclisi 4. Kongresi'ne katıldı.
 • 21 Mart 2018 17:04 Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları (5) BULDAN: ÇÖZÜM SÜRECİNİ BİTİRENLER HERKESİ MAHKUM ETTİLERDiyarbakır'daki nevruz kutlamasında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Diyarbakır nevruz alanının kimi yasaklı birçok nevruza tanıklık ettiğini belirterek, "Sayın Öcalan, 2013 yılında burada, Amed'de okunmak üzere...
 • 21 Mart 2018 17:00 Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları (4) BULDAN: ÇÖZÜM SÜRECİNİ BİTİRENLER HERKESİ MAHKUM ETTİLERDiyarbakır'daki nevruz kutlamasında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Diyarbakır nevruz alanının kimi yasaklı birçok nevruza tanıklık ettiğini belirterek, "Sayın Öcalan, 2013 yılında burada, Amed'de okunmak üzere...
 • 21 Mart 2018 16:58 Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları (3) BULDAN: ÇÖZÜM SÜRECİNİ BİTİRENLER HERKESİ MAHKUM ETTİLERDiyarbakır'daki nevruz kutlamasında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Diyarbakır nevruz alanının kimi yasaklı birçok nevruza tanıklık ettiğini belirterek, "Sayın Öcalan, 2013 yılında burada, Amed'de okunmak üzere...
 • 21 Mart 2018 15:23 Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları (2) BULDAN: ÇÖZÜM SÜRECİNİ BİTİRENLER HERKESİ MAHKUM ETTİLERDiyarbakır'daki nevruz kutlamasında konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Diyarbakır nevruz alanının kimi yasaklı birçok nevruza tanıklık ettiğini belirterek, "Sayın Öcalan, 2013 yılında burada, Amed'de okunmak üzere...
 • 21 Mart 2018 12:30 Dha Yurt - Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, HDP milletvekilleri, Mardin Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, yerli ve yabancı davetlilerin de protokolde yerini aldığı nevruz kutlamaları, Kürtçe şarkılar eşliğinde başladı
 • 21 Mart 2018 12:26 Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, HDP milletvekilleri, Mardin Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, yerli ve yabancı davetlilerin de protokolde yerini aldığı nevruz kutlamaları, Kürtçe şarkılar eşliğinde başladı