6'lı masa aday için toplanırken, CHP'nin astığı afiş dikkat çekti! Herkes "Aday Kılıçdaroğlu mu?" diye soruyor - Son Dakika

6'lı masa aday için toplanırken, CHP'nin astığı afiş dikkat çekti! Herkes "Aday Kılıçdaroğlu mu?" diye soruyor

27.01.2023 11:02

İlk kez Cumhurbaşkanı adayını konuşmak için bir araya gelen 6'lı masanın toplantıda olduğu saatlerde CHP Genel Merkezi'ne asılan bir afiş dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının olduğu afişte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini açıklarken kullandığı, "Yeter! Söz Milletin" ifadeleri yer aldı. Afiş sonrası herkes "6'lı masanın adayı Kılıçdaroğlu mu?" sorusunu sormaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak ilan etmesinin ardından, siyasi partiler seçim hazırlıklarına start verdi. Bu kapsamda 6'lı masa ilk kez aday konuşmak için İYİ Parti'nin ev sahipliğinde toplandı. Toplantı sürerken CHP Genel Merkezi'ne asılan bir afiş dikkat çekti.

"YETER! SÖZ MİLLETİN" AFİŞİ ASILDI

6'lı masa liderleri adayın kim olacağını konuşurken, CHP Genel Merkezi'ne Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının olduğu ve üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini açıklarken kullandığı "Yeter! Söz milletin" ifadelerin yer aldığı bir afiş asıldı.

6'lı masa aday için toplanırken, CHP merkezine asılan afiş dikkat çekti! Herkes 'Aday Kılıçdaroğlu mu?' diye soruyor

HERKES AYNI SORUYU SORMAYA BAŞLADI

Seçim tarihinin belli olmasına rağmen 6'lı masanın adayı hala gizemini koruyor. Ancak CHP Genel Merkezi'ne asılan afiş sonrası herkes "6'lı masanın adayı Kılıçdaroğlu mu?" sorusunu sormaya başladı.

3 İSİM ÖN PLANA ÇIKIYOR

Seçimlere yaklaşık 4 ay kalırken 6'lı masanın adayı olarak 3 isim ön plana çıkıyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Anlara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş adaylık için adı konuşulan isimler arasında.

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'nun AFAD yangınına tepkisinin ardından AK Parti cephesinden yanıt gecikmedi Kılıçdaroğlu'nun AFAD yangınına tepkisinin ardından AK Parti cephesinden yanıt gecikmedi İYİ Parti'de iki önemli isim, Kılıçdaroğlu'nun oylandığı toplantıya gitmedi İYİ Parti'de iki önemli isim, Kılıçdaroğlu'nun oylandığı toplantıya gitmedi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Nurdağı'nda konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Nurdağı'nda konuştu Açıklaması

Son Dakika Politika 6'lı masa aday için toplanırken, CHP'nin astığı afiş dikkat çekti! Herkes 'Aday Kılıçdaroğlu mu?' diye soruyor - Son Dakika


Advertisement