Akşener'den Metin Akpınar'a "fırıldak" tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya - Son Dakika

Akşener'den Metin Akpınar'a "fırıldak" tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya

19.03.2023 00:48

Oyuncu Metin Akpınar, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in masayı terk edip geri dönmesi hakkında "Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa mutlaka bir üfleyeni vardır" değerlendirmesinde bulunmuştu. Katıldığı bir yayında 6'lı Masa'dan kalktığı süreç hakkında konuşan Akşener, "Çok tuhaf bir linç yedim" diyerek, "Valla fırıldaklara kadar gitti iş. Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte pat diye söylerim. O masadan ne aldım? Bana ne verilecek? Yok böyle bir şey" diye konuştu.

Oyuncu Metin Akpınar, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in masayı terk edip geri dönmesi hakkında katıldığı bir Youtube kanalında, "Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa mutlaka bir üfleyeni vardır" ifadelerini kullanmıştı.

"TUHAF BİR LİNÇ YEDİM"

TV100 kanalında Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlayan Akşener, o süreçte yaşananları anlatarak, "Tuhaf bir linç yedim. Bir gün evvel beni övmeye doyamayanlar, ertesi gün insan onuruna aykırı çirkin sözlerle üzerime yürüdü." ifadelerini kullandı.

"VALLA FIRILDAKLARA KADAR GİTTİ İŞ"

Akpınar'ın "fırıldak" sözüne de göndermede bulunan Akşener, şunları söyledi: "Ben nasıl olur da göz kırparım? Nasıl olur da para alırım? Benim en ufak bir para zaafım olsa burada oturur muydum? Bunlar inciticiydi. Buradan bizim çıkaracağımız sonuç şudur. Bu kutuplaşmanın, her yere şüphe ekmenin insanları ne hale düşürdüğüne dair bir ders çıkarmamız lazım. Valla fırıldaklara kadar gitti iş. Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte pat diye söylerim. O masadan ne aldım? Bana ne verilecek? Yok böyle bir şey. Bu ülkeye biz hakikaten fayda sağlamalıyız."

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6'lı Masa'nın adayını belirleneceği toplantının ardından kameralar karşısına geçerek kendilerine dayatılan Kılıçdaroğlu ismini kabul etmediklerini söylemiş ve Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunmuştu. Sonrasında Akşener'in masaya geri dönmesiyle birlikte 6'lı Masa'nın adayı Kılıçdaroğlu olarak açıklanmıştı.

YORUMLAR (7)
  • Fikri : Metin Akpınar Doğru söylemiş.. Bozuk saat bile günde 1 kez doğruyu gösterirmiş.. Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
  • Ferdi dayfur: Metin akpinar da sapıttı Cevap Yaz 5 24 Yayından Kaldır
  • FATİH ARSLAN: seçimin ertesi gün her şey belli olacak merak etmeyin Cevap Yaz 30 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Akşener ve İmamoğlu, Öğrenci Yurdu'nda İftar Yaptı Akşener ve İmamoğlu, Öğrenci Yurdu'nda İftar Yaptı İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gaziosmanpaşa'daki stat açılışında konuştu Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gaziosmanpaşa'daki stat açılışında konuştu Açıklaması İmamoğlu: Futbolda ve Siyasette Kazanmak da Normaldir, Kaybetmek De. Kazanılacaksa da Mertçe Kazanılmalı, Kaybedilecekse de Mertçe Kaybedilmelidir İmamoğlu: Futbolda ve Siyasette Kazanmak da Normaldir, Kaybetmek De. Kazanılacaksa da Mertçe Kazanılmalı, Kaybedilecekse de Mertçe Kaybedilmelidir

Son Dakika Politika Akşener'den Metin Akpınar'a 'fırıldak' tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya - Son Dakika


Advertisement