Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen El Salvador Devlet Başkanı sosyal medyadan espriyi patlattı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen El Salvador Devlet Başkanı sosyal medyadan espriyi patlattı

21.01.2022 10:31

El Salvador Devlet Başkanı Bukele, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmede askerlere, "Merhaba asker" diye seslendiği anları "Türkçe dersinde sözlüye kalkınca ben" notuyla paylaştı.

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle gerçekleştirdiği Türkiye ziyaretinde sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımları gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen El Salvador Devlet Başkanı sosyal medyadan espriyi patlattı

"TÜRKÇE DERSİNDE SÖZLÜYE KALKINCA BEN"

Bukele, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Külliye'de düzenlenen resmi törende askerlere "Merhaba asker" diye seslendiği anları paylaştı. Bu gönderiyi ise "Türkçe dersinde sözlüye kalkınca ben!" sözleriyle paylaştı. Tweet çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen El Salvador Devlet Başkanı sosyal medyadan espriyi patlattı

BİTCOİN PAYLAŞIMI DA GÜNDEM OLMUŞTU

Türkiye'ye geldiğini de Twitter hesabından duyuran Bukele, "Öncelikle Bitcoin diyarı El Salvador'dan tüm Türkiye'ye selamlar" paylaşımını yapmıştı.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes'i kutladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes'i kutladı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 'Bir Gençlik Şöleni'nde konuştu: (3) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 'Bir Gençlik Şöleni'nde konuştu: (3) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 'Bir Gençlik Şöleni'nde konuştu: (2) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 'Bir Gençlik Şöleni'nde konuştu: (2)

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşen El Salvador Devlet Başkanı sosyal medyadan espriyi patlattı - Son Dakika


Advertisement