Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek - Son Dakika
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yarın saat 16.00'da görüşecek. Erdoğan ve Bahçeli arasındaki görüşmenin, 1 Temmuz'daki Sinan Ateş davası duruşmasından önce yapılması dikkatlerden kaçmadı. İki lider arasındaki zirveye ilişkin ise İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, görüşmenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşeceğini ifade etti.

25.06.2024 21:00

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın saat 16.00'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geleceğini bildirdi.

Cinayete kurban giden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş davasının 1 Temmuz'daki kritik duruşması öncesi Beştepe'de önemli bir görüşme yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

BAHÇELİ, KÜLLİYE'DE ERDOĞAN'LA GÖRÜŞECEK

İletişim Başkanı Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile yarın saat 16.00'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geleceklerdir." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

MHP LİDERİ, YÜRÜMEKTE ZORLANDI

Öte yandan MHP Genel Başkanı Bahçeli, bugün TBMM'deki grup toplantısına 15 dakika geç başladı. Bahçeli'nin odasından çıkıp grup toplantısının yapıldığı salona gittiği esnada yürümekte zorlandığı görüldü. MHP kaynaklarından yapılan açıklamada, Bahçeli'nin tansiyon problemi yaşadığı ve şu anda herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığı ifade edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

"KİMİN KİMLERLE İŞ TUTTUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ"

Grup toplantısında, parti içerisinde Sinan Ateş cinayetiyle ilgili suçlanan isimlere sahip çıkan Bahçeli, "1 Temmuz'da başlayacak malum cinayet davası ile partimizi ilişkilendirmek için tek ayak üstünde 40 yalan söylerler. Kimin kimlerle iş tutuştuğunu, sağda solda neler konuşulduğunu çok iyi biliyoruz. Davamızı 3-5 çapulcunun keyfine göre yargılatamayız. Ortalıkta gezen kuklaların başlarının tahrikiyle MHP'yi ve Ülkü Ocakları'nı sorgulatamayız. Bizi sindirmeye çalıştıklarını görmedik mi sanılıyor? MHP ile aşık atılamaz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

"DAVAYA SADECE AVUKATLARIMIZ KATILACAK"

1 Temmuz'daki duruşmaya sadece avukatlarının katılacağını belirten Bahçeli, "Bunun dışında kimse ortalıkta bulunmayacaktır. Kim ne biliyorsa mahkemeye sunsun da hepsinin ense tıraşını görelim. MHP ile Ülkü Ocakları'nı bağlantısı olmayan cinayet ile suçlayanlara hakkımı helal etmeyeceğim, hesaplaşacağım." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek

AYŞE ATEŞ: BAHÇELİ DE DURUŞMADA OLMALI

Ankara'da öldürülen Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, MHP lideri Bahçeli'nin cinayet davasının duruşmasında MHP'nin mutlaka hazır bulunacağı şeklindeki açıklamasını hatırlatması üzerine "Devlet Bahçeli bence de olmalı. Burada yargılananların neredeyse hepsi MHP'li ve Ülkü Ocakları mensubu. Şimdiye kadar korudular, gelsinler korumaya devam etsinler. O kadar uğraştılar yani." ifadelerini kullanmıştı.

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın MHP lideri Bahçeli ile görüşecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (20)

 • atakan şimşek: boş boş görüşün bakalım asgari ücret emekli maaşı kira mazot geçim derdi çıraklık sigortası staj sigortası aklınıza gelecekmi bakalım 51 7 Yanıtla
 • TAHSİN KORKMAZ: İnşallah erken seçim kararı çıkar 43 13 Yanıtla
  Hursit Yavas: Sinan Ateş davasi hakkinda teminat alinacak 27 1
 • ZAFER YILDIZ: İki Yiğit Vatan Evladı. Allah Sizlere Sağlıklı Ömürler versin. Çekemeyenler Anten Taktirabilir 11 34 Yanıtla
  Harun Çelik: Traji komik bir yorum 24 0 Ercan Karatas: Ne yani biz eleştirsek vatan hainimi oluyoruz 13 0 Beşiktaş 1903: Zafer aha haa iki yiğit derken 4 0
 • Serkan Polat: normalde yazmam ama burda kalsın devlet bahçeli işi birakiyor yerine kim geçecek onu konuşacaklar 35 3 Yanıtla
  Serkan Polat: bu hafta olmaz MHP alt örgütler çatışmasın diye 15 gün içerisinde olağan üstü toplantı sonra nur topu gibi yeni başkan şimdiden hayırlı olsun devlet bey klasik arabayla parmağında o büyük yüzük altında klasik araba birde ferdi ferdi patparırsa tadından yenmez canı çıksın yeni başkanın 1 0
 • Mehmetali Karatay: Bu evlilik boşalmama aşamasına 22 6 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement