Fatih Erbakan, aniden yola fırlayan sokak köpeği nedeniyle büyük tehlike atlattı - Son Dakika
Politika

Fatih Erbakan, aniden yola fırlayan sokak köpeği nedeniyle büyük tehlike atlattı

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın makam aracı, otoyolda giderken önlerine aniden çıkan bir sokak köpeği nedeniyle büyük bir kaza atlattı. Sürücü, son anda direksiyonu kırarak kazayı önlerken; yaşanan olay sokak köpeklerinin kontrolsüz şekilde dolaşmasının tehlikelerini bir kez daha gözler önüne serdi.

28.05.2024 12:52

Son günlerin tartışılan konusu sokak köpeklerini bir kez daha gündeme taşıyacak bir olay yaşandı. Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın makam aracı otoyolda giderken önlerine aniden bir köpek çıktı.

SON ANDA DİREKSİYONU KIRDI

Konvoy halinde giden Erbakan ve korumalarının konvoyu büyük bir kaza atlattı. İddiaya göre Erbakan'ın da içinde bulunduğu makam aracının önüne aniden bir sokak köpeği çıktı. O sırada 150km hızla giden araç küçük bir manevrayla kurtuldu. Görüntüleri yayınlanan anlarda sağ şeritte başka bir aracın olmaması da olası bir kazanın önüne geçiyor.

"UYUTULMALARINA KARŞIYIZ" DEMİŞTİ

Başıboş sokak köpekleri ile ilgili düzenlemeye karşı çıkan Erbakan, "Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına kesinlikle karşıyız. Bu inancımıza da uygun olmayan bir davranıştır. İnsani bir davranış da değildir. Bazı batı ülkelerinde bu yapılıyor olsa bile onları taklit etmemiz doğru bir davranış değildir" demişti.

Fatih Erbakan, aniden yola fırlayan sokak köpeği nedeniyle büyük tehlike atlattı

Son Dakika Politika Fatih Erbakan, aniden yola fırlayan sokak köpeği nedeniyle büyük tehlike atlattı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • Kelaloğlu: Bence şoförü değiştirsin hiçbir zaman direksiyon kırılmaz vurup geçecekti arabayı yatırabilirdi 2 5 Yanıtla
  • güngör SAĞ: hayvanları uyutmak istiyorlarya hani parentez içinde öldürmek onun içinde bol bol haber yapıyorlar neden o hayvanların kısırlaştırılıp sağlıklı barınaklarda kontrol altında tutmuyorlar, eğer o hayvancağızlar yerel yönetimler tarafından yeterli sağlıklı barınak sağlansaydı hiçbir canımız yitip gitmeyecekti kimse belediyelere suç bulmuyor bu hayvanları akp yapmadı chp yapsın bu hayvanların suçu ne? yerel yönetimlere baskı yapılmalı allahın verdiği canı gene o alır vebali büyük olur corona yeni sona erdi daha büyüğüyle sınanırız alın tedavi edilebiliyorlarsa edin son çare uyutup öldürmek 4 1 Yanıtla
  • ZAFER YILDIZ: fırlama gibi heryere fırlıyor;) 3 1 Yanıtla
  • Şükrü null: dün söylediğini hatirladimi acaba 0 0 Yanıtla
  • Emir Kozcu: Hayalini kurduğu dinar dır o:)) 0 0 Yanıtla

Advertisement