MHP'li kaynaklar "Ciddi bir sorun yok" diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu - Son Dakika
Politika

MHP'li kaynaklar "Ciddi bir sorun yok" diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu

Bugün MHP lideri Bahçeli'nin parti grubuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması dikkatlerden kaçmadı. MHP'li kaynaklar Bahçeli'nin ciddi bir sorunu olmadığını yönünde açıklama yapsa da salondan gelen bir görüntü endişeleri artırdı.

25.06.2024 15:58

Partisinin grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup salonuna 15 dakika geç gelmesi ve konuşmasını oturarak yapması akıllara "Ciddi bir sağlık sorunu mu var?" sorusunu getirdi. Çok geçmeden konuyla ilgili MHP'li kaynaklardan bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada Bahçeli'nin grup toplantısı öncesinde küçük bir tansiyon problemi yaşadığı ve şu anda herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığı ifade edildi.

SEVENLERİNİ ENDİŞELENDİREN GÖRÜNTÜ

Ancak çok geçmeden Bahçeli'nin konuşmasını tamamladıktan sonra salondan çıktığı anlara ilişkin görüntüler servis edildi. Görüntülerde Bahçeli'nin oturduğu yerden kalkmakta zorlandığı ve yürümekte zorlandığı görüldü. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler Bahçeli'nin sevenlerini endişelendirdi.

MHP\'li kaynaklar "Ciddi bir sorun yok" diyor ama Bahçeli\'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu

Son Dakika Politika MHP'li kaynaklar 'Ciddi bir sorun yok' diyor ama Bahçeli'nin görüntüsü sevenlerini korkuttu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (50)

  • Cruel Runeblue: Toprak cagiriyor tez zamanda insallah 170 70 Yanıtla
    Mehmet Canarslan: Kına yak sonuçta insan 65 93 Harun Çelik: Amin 83 32 YURİ GAGARİN: NE İNSANI ?? 53 17 Mehmet Sertdemir: inşallah sen önce gidersin 18 46 Zafer El: amin sevenlerinin aklından şüphe ederim MHP yi elli yıl geriye götürdü sağolsun 48 10 Hakan ERSÖZ: Seni de İnşallah 5 28
  • Beşiktaş 1903: Hadi İNŞALLAH milletin ahı yerde kalmaz 121 41 Yanıtla
  • Dracarys null: Seveni kaldı mı :) 106 36 Yanıtla
  • Kemal Demir: Bizim siyasetçiler felç olana kadar koltuğu bırakmıyor malesef. 114 10 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement