Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen metroda yolculuk ederken görüntülendi - Son Dakika

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen metroda yolculuk ederken görüntülendi

16.09.2021 12:04

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden biri olan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, son olarak metroda yolculuk ettiği anları takipçileri ile paylaştı. Fotoğrafını "Karşı yolcusu kalmasın" notuyla paylaşan Türkmen, takipçilerinden olumlu yorumlar aldı.

Norveç ve Finlandiya gibi ülkelerde görmeye alışık olduğumuz olayın bir benzeri Türkiye'de yaşandı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, metroda yolculuk yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

"KARŞI YOLCUSU KALMASIN"

Türkmen'in "Karşı yolcusu kalmasın" diyerek paylaştığı fotoğrafa sosyal medyadan da tepkiler geldi. Kullanıcılar Türkmen'e seslenerek, "Bravo Başkan", "Halkla bir başkan" gibi yorumlarda bulundu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen metroda yolculuk ederken görüntülendi

2014 YILINDAN BERİ GÖREVDE

1973 yılında Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde doğan Hilmi Türkmen, ilköğrenimini Şalpazarın'da, liseyi Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. 2004 yerel seçimlerinde Üsküdar Belediye Başkan Yardımcılığı ve İBB Meclis Üyeliği'ne atanan Türkmen, 2014 yılında Belediye Başkanlığı görevine seçildi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen metroda yolculuk ederken görüntülendi

Son Dakika Politika Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen metroda yolculuk ederken görüntülendi - Son Dakika


Son Dakika

Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi 00:56 Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü 23:30 Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz? 22:29 Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz?
Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada 21:42 Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada Cesur pozları ile gündem olan Serel Yereli: Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz 19:05 Cesur pozları ile gündem olan Serel Yereli: Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz AK Parti'den faiz indirimi sonrası dolardaki artışa ilk yorum: Meseleye anlık artışlar üzerinden bakmamak lazım 18:54 AK Parti'den faiz indirimi sonrası dolardaki artışa ilk yorum: Meseleye anlık artışlar üzerinden bakmamak lazım
Salmonella virüsü yeniden patlak verdi! Kırmızı soğandan bulaşıyor 17:58 Salmonella virüsü yeniden patlak verdi! Kırmızı soğandan bulaşıyor Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren açıklama: Her sabah kalktığımızda kardeşimin cansız bedenini çiçek sular gibi suluyorduk 16:04 Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren açıklama: Her sabah kalktığımızda kardeşimin cansız bedenini çiçek sular gibi suluyorduk
Advertisement