Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok - Son Dakika

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok

11.08.2020 20:09

Son dönemde yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, eski CHP ve SHP Genel Başkanları Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile bir araya geldi. Muharrem İnce görüşmede, şimdilik yeni parti kurma gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti.

Yeni parti kurma iddialarıyla gündemde olan Muharrem İnce, CHP'nin önde gelen isimlerinden Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile yaptığı görüşmede, "Şimdilik parti kurma fikrim yok. Ben Anadolu'yu dolaşacağım" dedi.

Eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin ve CHP'nin önde gelen isimlerinden olan eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, geçtiğimiz günlerde genel merkezde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmüştü. Gazeteci İsmail Saymaz, bugün ise Çetin ve Karayalçın'ın Muharrem İnce ile görüştüğünü açıkladı.

"ŞİMDİLİK PARTİ KURMA DÜŞÜNCEM YOK"

Sosyal medya hesabından görüşmeye ilişkin paylaşım yapan İsmail Saymaz, "Çetin ve Karayalçın'ın Muharrem İnce ile görüşmesi bitti. İki ağabey, İnce'ye şöyle dedi: 'Perşembe günü basın toplantısı yapma. Yapacaksan da masayı devirme. Partide kal, bu süreçte ayrılmak olmaz.' İnce şöyle dedi: Şimdilik parti kurma fikrim yok. Ben Anadolu'yu dolaşacağım" ifadelerini kullandı.

Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok
Karşıyaka'da Semra Aksu Atletizm Parkı Açıldı Karşıyaka'da Semra Aksu Atletizm Parkı Açıldı 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' Son dakika haber: Kıyıköy Belediyesinde 'rüşvet' iddiasına ilişkin dava başladı Son dakika haber: Kıyıköy Belediyesinde 'rüşvet' iddiasına ilişkin dava başladı

Son Dakika Politika Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce, kararını verdi: Şimdilik böyle bir düşüncem yok - Son Dakika


Advertisement