Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Refah Partisi haberleri, Refah Partisi son dakika, son dakika Refah Partisi

Son Dakika Refah Partisi Haberleri

Son dakika Refah Partisi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son refah partisi haberleri anında burada.


 • Dün Dün 10:11 CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka: Kadınların temsili için yüzde 33 kritik eşik

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka: Kadınların temsili için yüzde 33 kritik eşik CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadın kimliğinin, ulusal meclislerde ve yerel yönetimlerde temsili için kritik eşiğin yüzde 33 olduğunu belirterek, 'Altındaki bir oran, kadınların temsil edilmediği anlamına gelmektedir.' ifadesini kullandı.

 • Dün Dün 01:28 Eski Diyanet İşleri Başkanı Doğan için cenaze namazı kılındı

  Eski Diyanet İşleri Başkanı Doğan için cenaze namazı kılındı Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan için Hacı Bayram Veli Camii'nde cenaze namazı kılındı. Doğan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenaze namazına, birçok siyasi ve vatandaş katıldı. Doğan, Süleymaniye Haziresi'ne defnedilecek.

 • 04.12.2023 04 Ara 17:58 Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan hayatını kaybetti

  Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan hayatını kaybetti 93 yaşındaki Eski Diyanet İşleri Başkanı ve İslami İlimleri Araştırma ve Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Doğan, Ankara Hastanesi'nde tedavi gördüğü sırada hayatını kaybetti. Doğan'ın cenazesi yarın Süleymaniye Camii'nde kılınacak namazın ardından defnedilecek.

 • 04.12.2023 04 Ara 16:47 Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan, hayatını kaybetti

  Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan, hayatını kaybetti ESKİ Diyanet İşleri Başkanı ve İslami İlimleri Araştırma ve Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Doğan (93), hayatını kaybetti. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde çeşitli sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören Lütfü Doğan, bugün sabah yaşamını yitirdi. Doğan'ın cenazesinin, yarın öğle namazı sonrası Süleymaniye Camii'nde kılınacak namazın ardından caminin haziresine defnedileceği belirtildi.

 • 04.12.2023 04 Ara 15:26 Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, 'Filistin için Avrupa Zirvesi'ni topluyoruz'

  Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, 'Filistin için Avrupa Zirvesi'ni topluyoruz' Doğan Bekin, İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenecek olan 'Filistin için Avrupa Zirvesi: İki devlet, tek çözüm' başlıklı etkinliği duyurdu. Bekin, siyonist işgalcilerin Gazze'de etnik temizlik ve soykırıma devam ettiğini belirtti ve uluslararası toplumun harekete geçmesi gerektiğini vurguladı.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:12 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı - Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:38 Fatih Erbakan: Mart Seçimlerinde Yüzde 20'nin Üzerinde Oyla Çıkacağız

  Fatih Erbakan: Mart Seçimlerinde Yüzde 20'nin Üzerinde Oyla Çıkacağız Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bugün Ankara'daki Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda seçim anketlerine değinerek, "Yeniden Refah Parti'miz ne kadar oy aldı? Yüzde 3'e yakın bir oy aldı. Yani anketlerde gösterilenin 3 misli. İnşallah Mart ayında da aynısı olacak ve cenabı Allah’ın izniyle Mart seçimlerinde yüzde 20'nin üzerinde oyla çıkacağız" dedi. Erbakan ayrıca, "Bakan Işıkhan'ın vatandaşımızın yoksul kalmasını kabullendiğini asgari ücrete yaklaşımından da anlıyoruz. Asgari ücret için geçmişte olduğu gibi asgari ücrete tek bir sefer zam yapmayı düşünüyoruz diyor. Bu enflasyon patlamasının olduğu bir ortamda, hiçbir enflasyon hesabının birkaç ay sonra bile geçerli olmadığı bir ortamda, bir sene için bir defa zam yapmayı düşünüyorlarsa cenabı Allah bu asgari ücretlinin yardımcısı olsun" diye konuştu.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:04 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 02.12.2023 02 Ara 13:59 Yeniden Refah Partisi Üye Sayısını Artırdı

  Yeniden Refah Partisi Üye Sayısını Artırdı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, son 3 ayda yüzde 30 büyüyerek üye sayısını 260 binden 331 bine çıkardıklarını açıkladı. Erbakan, partilerinin Türkiye'nin en hızlı büyüyen partisi olduğunu belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:56 Yeniden Refah Partisi: Türkiye'nin Filistin ile deniz yetki alanı anlaşması yapması önemli

  Yeniden Refah Partisi: Türkiye'nin Filistin ile deniz yetki alanı anlaşması yapması önemli Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, Türkiye'nin Filistin Devletiyle deniz yetki alanı anlaşması yapmasının, Yunanistan ve AB'nin Türkiye'yi Doğu Akdeniz'deki hidrokarbon yataklarından uzak tutma politikalarını etkisiz hale getireceğini söyledi.

 • 30.11.2023 30 Kas 16:24 Yeniden Refah Partili Kılıç: Cumhur İttifakı'nın aday çalışmaları kapsamının içerisinde değiliz

  Yeniden Refah Partili Kılıç: Cumhur İttifakı'nın aday çalışmaları kapsamının içerisinde değiliz ANKARA, Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, "Biz Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemek üzere kurulmuş bir siyasi parti değiliz. Bize gelen bir teklif olursa teklifin mahiyetine bakarız.

 • 30.11.2023 30 Kas 15:42 Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı adaylarını desteklemek üzere kurulmuş bir parti değil

  Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı adaylarını desteklemek üzere kurulmuş bir parti değil Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, partilerinin Cumhur İttifakı adaylarını desteklemek üzere kurulmuş bir siyasi parti olmadığını belirtti. Kılıç, gelen bir teklif olması durumunda teklifin mahiyetine bakacaklarını ve Yeniden Refah Partisi seçmeninin beklentilerine uygun olabilecek bir yaklaşım sergileyebileceklerini ifade etti. Ayrıca Kılıç, İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde kendi adaylarını açıklamaya yönelik çalışmalarının olduğunu da belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:41 Atakum Şehir Platformu'nun 5. kuruluş yıldönümü kutlandı

  Atakum Şehir Platformu'nun 5. kuruluş yıldönümü kutlandı Samsun'un siyaset, ekonomi, spor camiası ve binlerce vatandaşın katılımıyla Atakum Şehir Platformu'nun beşinci kuruluş yıldönümü etkinliği düzenlendi. Etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 23:34 TÜGVA, Sultangazi'de "İşgal Altındaki Filistin" etkinliği düzenledi

  TÜGVA, Sultangazi'de 'İşgal Altındaki Filistin' etkinliği düzenledi Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sultangazi Temsilciliği tarafından "İşgal Altındaki Filistin" başlıklı etkinlik düzenlendi.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:46 HEDEP: Asgari Ücret 25 Bin Lira Olmalı

  HEDEP: Asgari Ücret 25 Bin Lira Olmalı HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Asgari Ücret Komisyonu'nun toplanacağı 1 Aralık'ta asgari ücretin 25 bin lira olması gerektiğini ve düzenli olarak güncellenmesini talep ettiklerini söyledi.

 • 27.11.2023 27 Kas 16:54 Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, Zürafa Adası'nın Türkiye'ye ait olduğunu söyledi

  Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, Zürafa Adası'nın Türkiye'ye ait olduğunu söyledi Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Ege Denizi'ndeki Zürafa Adası'nın Türkiye'ye ait olduğunu belirtti. Bekin, adanın sahip olduğu kara suları ve köyleriyle birlikte Türkiye'nin egemenliği altında olduğunu vurguladı. Ayrıca, adanın jeostratejik önemine dikkat çekerek, ABD'nin Dedeağaç'taki üssünün yakınında bulunduğunu ifade etti. Bekin ayrıca, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde Müslüman Uygur Türklere yönelik baskı ve zulmünün arttığını ve bu duruma karşı girişimlerin başlatılması gerektiğini dile getirdi.

 • 26.11.2023 26 Kas 20:23 Yeniden Refah Partisi, milli görüş belediyeciliğini Türkiye'nin her yerinde yaygınlaştırmak istiyor

  Yeniden Refah Partisi, milli görüş belediyeciliğini Türkiye'nin her yerinde yaygınlaştırmak istiyor Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Malatya'da yapılan toplantıda partinin yerel seçimlere ilişkin planlarını açıkladı. Kılıç, milli görüş belediyeciliğini denk bütçe, faizsiz kaynak üretme ve israf çarkını durdurma belediyeciliği olarak tanımladı ve vatandaşlarla buluşturma azmiyle hareket ettiklerini belirtti.

 • 26.11.2023 26 Kas 18:50 Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz: AK Parti'nin inanç özgürlüğü çalışmalarını takdir ediyoruz

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz: AK Parti'nin inanç özgürlüğü çalışmalarını takdir ediyoruz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Elazığ'da düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin inanç özgürlüğü konusundaki çalışmalarını takdir ettiklerini belirtti ve bunun Anayasa'ya bağlanması gerektiğini vurguladı.

 • 26.11.2023 26 Kas 05:00 Yeniden Refah Partisi Mart seçimlerine 400 bin üye ile girecek

  Yeniden Refah Partisi Mart seçimlerine 400 bin üye ile girecek Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sivas'ta yaptığı konuşmada, mart seçimlerinde 400 binin üzerinde üye ile yerel seçimlere gireceklerini ve belediyelerde milli görüş iktidarını yeniden gerçekleştireceklerini söyledi.

 • 25.11.2023 25 Kas 16:57 Yeniden Refah Partisi Mart seçimlerine 400 bin üye ile girecek

  Yeniden Refah Partisi Mart seçimlerine 400 bin üye ile girecek Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sivas'ta yaptığı konuşmada, mart seçimlerinde 400 binin üzerinde üye ile yerel seçimlere gireceklerini ve belediyelerde milli görüş iktidarını yeniden gerçekleştireceklerini söyledi.

 • 25.11.2023 25 Kas 15:15 Yeniden Refah Partisi 2 Ayda Yüzde 20 Büyüdü

  Yeniden Refah Partisi 2 Ayda Yüzde 20 Büyüdü Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sivas'ta yaptığı konuşmada, partilerinin 2 ay içerisinde yüzde 20 büyüdüğünü söyledi. Erbakan ayrıca, şahsiyetli dış politika ve parti ruhunu vurguladı.

 • 25.11.2023 25 Kas 10:27 FATİH ERBAKAN: PEYDERPEY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ

  FATİH ERBAKAN: PEYDERPEY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ YENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Türkiye'de bütün ilçelerde ve illerimizde kendi adaylarımız ile seçime girme yolunda ilerliyoruz.

 • 24.11.2023 24 Kas 19:36 Fatih Erbakan Partisinin 49 Belediye Başkan Adayını Açıkladı... Erbakan: "Türk Siyasetine Damgamızı Mart Ayında Vuracağız"

  Fatih Erbakan Partisinin 49 Belediye Başkan Adayını Açıkladı... Erbakan: 'Türk Siyasetine Damgamızı Mart Ayında Vuracağız' Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde önümüzdeki yıl mart ayında yapılacak yerel seçimler için 49 belediye başkan adayını açıkladı. Erbakan, “14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partimiz anketlerin gösterdiği oy oranının üç misli oy aldı. Yüzde 1’e yakın bir oy bize lütfediyorlardı tırnak içerisinde. Biz yüzde 2,86 aldık. Yani yüzde 3’e yakın bir oy aldık. Şimdi anketler Yeniden Refah Partisi'ni ne gösteriyor? Yüzde 6 ila 7 arasında gösteriyor. Bu ne demek? Yine üçle çarptığınız zaman Yeniden Refah Partisi mart ayında yüzde 20 oy alacak demektir. 14 Mayıs'ta üç katını aldık. Şimdi de inşallah yine anketlerin üç katını alacağız. Türk siyasetine damgamızı mart ayında vuracağız” dedi.

 • 24.11.2023 24 Kas 18:08 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını açıkladı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını açıkladı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin 'Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda 49 adayı açıkladı.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:31 Yeniden Refah Partisi İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını anlatan resim sergisi açtı

  Yeniden Refah Partisi İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını anlatan resim sergisi açtı Yeniden Refah Partisi Kağıthane İlçe Başkanlığı üyeleri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını anlatan resim sergisi açtı. Parti üyeleri, İsrail'in Gazze'de gerçekleştirdiği saldırıları konu alan resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Açıklamada, Gazze'de insanlık onurunun ayaklar altına alındığı, sivillerin üzerine tonlarca bombanın yağdırıldığı ve binlerce kişinin soykırıma tabi tutulduğu belirtildi.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:30 Fatih Erbakan: Peyderpey belediye başkan adaylarımızı açıklayacağız

  Fatih Erbakan: Peyderpey belediye başkan adaylarımızı açıklayacağız YENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Türkiye'de bütün ilçelerde ve illerimizde kendi adaylarımız ile seçime girme yolunda ilerliyoruz.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:24 Yeniden Refah Partisi 49 belediye başkan adayını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi 49 belediye başkan adayını tanıttı Yeniden Refah Partisi, 31 Mart 2024'teki yerel seçimler için bir büyükşehir, bir il, 5 belde ve 42 ilçenin belediye başkan adayını tanıttı.

 • 23.11.2023 23 Kas 15:04 Nazım Maral, AK Parti Osmangazi Belediye başkan aday adayı oldu

  Nazım Maral, AK Parti Osmangazi Belediye başkan aday adayı oldu Marna Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Maral, 2020 yılında Bursa İl Başkanlığı için Genel Merkez'den davet aldıktan sonra AK Parti saflarında yer almıştır. Şimdi ise AK Parti Osmangazi Belediye başkan aday adayı olmuştur.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:35 MTSO Başkanı Siyasi Parti İl Başkanlarını Ziyaret Etti

  MTSO Başkanı Siyasi Parti İl Başkanlarını Ziyaret Etti Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, siyasi parti il başkanlarına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde, Malatya'nın daha hızlı ayağa kalkması için atılması gereken adımlar istişare edildi. Başkan Sadıkoğlu, beraberinde MTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören'i, CHP İl Başkanı Barış Yıldız'ı, MHP İl Başkanı Gökhan Gök'ü, İYİ Parti İl Başkanı Serdar Yıldız'ı ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Yıldırım'ı ziyaret etti. Ziyaretleri değerlendiren Başkan Sadıkoğlu, deprem sonrası şehrin yeniden ayağa kalkması için doğru adımların atılması gerektiğini belirtti ve ekonomik destek talebinde bulundu.

 • 21.11.2023 21 Kas 23:34 YENİDEN REFAH PARTİLİ KILIÇ'TAN 50+1 AÇIKLAMASI: BUGÜN TARTIŞMAMIZ GEREKEN KONU BU DEĞİLDİR

  YENİDEN REFAH PARTİLİ KILIÇ'TAN 50+1 AÇIKLAMASI: BUGÜN TARTIŞMAMIZ GEREKEN KONU BU DEĞİLDİR YENİDEN Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Cumhurbaşkanlığı seçimindeki yüzde 50+1 şartının değişmesine yönelik yapılan açıklamalara ilişkin, 'Bugün tartışmamız gereken konu 50+1 değildir.

 • 21.11.2023 21 Kas 17:59 Suat Kılıç: "Bugünün ekonomik, sosyal ve toplumsal problemlerini 50+1 tartışmasının gölgesinde bırakmaya taraftar değiliz"

  Suat Kılıç: 'Bugünün ekonomik, sosyal ve toplumsal problemlerini 50+1 tartışmasının gölgesinde bırakmaya taraftar değiliz' Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, "Bugünün ekonomik, sosyal ve toplumsal problemlerini 50+1 tartışmasının gölgesinde bırakmaya taraftar değiliz" dedi.

 • 21.11.2023 21 Kas 17:19 Yeniden Refah Partisi'nden İsrail'e sert tepki

  Yeniden Refah Partisi'nden İsrail'e sert tepki Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Gazze'de işlenen soykırım suçuna uluslararası örgütler ve devletlerin de ortak olduğunu belirterek İsrail'i terör örgütü olarak nitelendirdi. Kılıç, ayrıca cumhurbaşkanı seçimindeki 50+1 tartışmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:32 Yeniden Refah Partili Kılıç'tan 50+1 açıklaması: Bugün tartışmamız gereken konu bu değildir

  Yeniden Refah Partili Kılıç'tan 50+1 açıklaması: Bugün tartışmamız gereken konu bu değildir YENİDEN Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Cumhurbaşkanlığı seçimindeki yüzde 50+1 şartının değişmesine yönelik yapılan açıklamalara ilişkin, "Bugün tartışmamız gereken konu 50+1 değildir.

 • 21.11.2023 21 Kas 14:32 Bakan Özhaseki, AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nda konuştu Açıklaması

  Bakan Özhaseki, AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nda konuştu Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "80 yıl boyunca, Cumhuriyet tarihi boyunca gelen, iyi iş yapan, öbür tarafa göçen, rahmetlik olan herkese Allah'tan rahmet diliyoruz, hiç de kötü bir şey söylemeyiz ama şunu herkes bilsin ki bizim 20 yıllık bu iktidarımız...

 • 21.11.2023 21 Kas 13:28 Yeniden Refah Partisi İzmir'de belediye başkanı adaylarını belirlemeye devam ediyor

  Yeniden Refah Partisi İzmir'de belediye başkanı adaylarını belirlemeye devam ediyor Yaklaşan yerel seçimler öncesi Yeniden Refah Partisi, İzmir'de belediye başkanı adaylarını belirlemek için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. İl başkanı ve ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, 5 ilçe belediye başkan adayı belirlendi. Aralık ayına kadar devam edecek toplantılarda büyükşehir ve diğer ilçe belediye başkan adayları da kesinleşecek. Adayların nitelikleri yüksek, milli ve manevi değerlere bağlı kişiler olacak.

 • 20.11.2023 20 Kas 14:33 Doğan Bekin: Türkiyesiz bir Kıbrıs, Kıbrıssız bir Türkiye söz konusu olamaz

  Doğan Bekin: Türkiyesiz bir Kıbrıs, Kıbrıssız bir Türkiye söz konusu olamaz Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Dünya Çocuk Hakları Günü'nde düzenlediği basın toplantısında, İsrail'in Filistin'e uyguladığı kuşatma hareketine dikkat çekerek, KKTC'ye yönelik yerleşim planlarının takip edilmesi gerektiğini belirtti. Bekin, Türkiye'nin güvenliği ile Kıbrıs'ın güvenliğinin birbirine bağlı olduğunu vurguladı ve KKTC yöneticilerine önlem almaları çağrısında bulundu.

 • 18.11.2023 18 Kas 12:42 Yeni Kurulan Partiler Yükselişiyle Dikkat Çekiyor

  Yeni Kurulan Partiler Yükselişiyle Dikkat Çekiyor Medya Net Haber, yerel seçimler öncesinde vatandaşın nabzını tutmak için yaptığı anket çalışmasının sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. Ankete göre, Yerli ve Milli Parti en yüksek büyüme yüzdesine sahip parti olarak öne çıktı. Yeniden Refah Partisi, Milli Yol Partisi, Zafer Partisi ve DEVA Partisi de yeni kurulan partiler arasında büyümeye devam edenler arasında yer aldı.

 • 16.11.2023 16 Kas 16:09 Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin: Batı'nın gerçek yüzü şiddet ve nefret politikalarıyla ortaya çıkıyor

  Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin: Batı'nın gerçek yüzü şiddet ve nefret politikalarıyla ortaya çıkıyor Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, dünya liderlerinin suskunluğunun İsrail'in daha da fütursuzca adımlar atmasına neden olduğunu belirterek, Batı'nın İslamofobi politikalarıyla Müslümanları potansiyel tehlike olarak dışladığını ve Orta Doğu coğrafyasının en çok etkilenen bölge olduğunu ifade etti. Bekin, ABD ve Batılı müttefiklerinin İsrail'in güvenliğini bahane ederek Orta Doğu politikalarını radikalleştirerek bölgeyi kan merkezli bir coğrafya haline dönüştürdüğünü söyledi.

 • 16.11.2023 16 Kas 14:52 Yeniden Refah Partisi, KKTC'de temsilcilik açtı

  Yeniden Refah Partisi, KKTC'de temsilcilik açtı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, KKTC'nin 40. yılı kutlamaları kapsamında Lefkoşa'ya ziyaret gerçekleştirdi ve parti temsilciliğinin açılışını yaptı. Erbakan, Kıbrıs'ın manevi ve stratejik önemine vurgu yaparak, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin tanınması için adımların atılması gerektiğini belirtti. Ayrıca Erbakan ve beraberindeki heyet, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nu ziyaret etti.

 • 16.11.2023 16 Kas 12:20 Yeniden Refah Partisi Lefkoşa'da parti temsilciliği açtı

  Yeniden Refah Partisi Lefkoşa'da parti temsilciliği açtı Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da parti temsilciliği açılışına katıldı. Erbakan, Kıbrıs'ın peygamberin emaneti olduğunu belirterek, Kıbrıs'ta manevi kalkınmanın önemine vurgu yaptı ve KKTC'nin tanınması için adımlar atılması gerektiğini söyledi.

 • 16.11.2023 16 Kas 10:18 Yeniden Refah Partisi'nden 2 ilde ittifak için AK Parti'ye yeşil ışık

  Yeniden Refah Partisi'nden 2 ilde ittifak için AK Parti'ye yeşil ışık Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin AK Parti'den İstanbul ve Ankara özelinde ittifak teklifi gelirse değerlendireceklerini belirtti.

 • 14.11.2023 14 Kas 21:01 TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Leyla Şahin Usta, "Şu anda Gazze'de bir soykırım yaşanmakta ve bu soykırım bir an önce ateşkesle, iki devletin anlaşmasıyla kesinlikle çözüme kavuşturulmalıdır.

 • 14.11.2023 14 Kas 20:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Muhterem Coşan'ın cenazesine katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Muhterem Coşan'ın cenazesine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Muhterem Coşan'ın cenazesine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüp Sultan Camii'nde Mehmed Zahid Kotku'nın kızı Hacer Coşan'ın cenaze törenine katıldı.

 • 14.11.2023 14 Kas 17:27 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Coşan'ın cenaze törenine katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Coşan'ın cenaze törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüp Sultan Camii'nde Mehmed Zahid Kotku'nın kızı Hacer Coşan'ın cenaze törenine katıldı.

 • 14.11.2023 14 Kas 16:38 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Muhterem Coşan'ın cenazesine katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacer Muhterem Coşan'ın cenazesine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merhum ilahiyatçı Mahmud Esad Coşan'ın eşi Hacer Muhterem Coşan'ın cenaze namazına katıldı.

 • 13.11.2023 13 Kas 15:35 Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, Gazze saldırılarına sessiz kalan dünyayı eleştirdi

  Yeniden Refah Partisi Milletvekili Doğan Bekin, Gazze saldırılarına sessiz kalan dünyayı eleştirdi Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, İsrail'in Gazze'deki saldırılarına karşı dünyanın sessizliğini sürdürdüğünü belirtti. Bekin, Türkiye'nin çözümü önceleyen politikalar izlemesi ve uluslararası toplumu bir araya getirmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Olağanüstü Ortak Zirvesi'nin çözüm yerine çözümsüzlüğü öncelediğini ifade etti.

 • 11.11.2023 11 Kas 20:05 Yeniden Refah Partisi, 2024'te milli görüş belediyeciliğine kavuşacak

  Yeniden Refah Partisi, 2024'te milli görüş belediyeciliğine kavuşacak Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, milletin, 31 Mart 2024'te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde partilerini belediyelerde iktidara taşıyacağını belirtti. Erbakan, partisinin 5 senelik geçmişine ve 54 senelik milli görüş hareketinin devamı olduklarına vurgu yaparak, halka hizmet anlayışıyla siyaseti ibadet olarak yaptıklarını söyledi. Ayrıca, Erbakan İslam Birliği'nin kurulması ve Müslüman ülkelerin zenginliklerinin kullanılması çağrısında bulundu.

 • 11.11.2023 11 Kas 16:41 Kent ve Başkan Dergisi'nin töreninde Bedia Teymur'un elinden 3 başkana ödül! İşte o isimler

  Kent ve Başkan Dergisi'nin töreninde Bedia Teymur'un elinden 3 başkana ödül! İşte o isimler Kent ve Başkan Dergisi tarafından yapılan ve tüm Türkiye'yi kapsayan online anket sonuçlarına göre en başarılı belediye başkanlarına ödül verildi. haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur tarafından Siirt Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Şanlıurfa- Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve Şırnak Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ödül verildi.

 • 11.11.2023 11 Kas 16:06 Kent ve Başkan Dergisi'nin töreninde Ekrem Teymur'un elinden 4 başkana ödül! İşte o isimler

  Kent ve Başkan Dergisi'nin töreninde Ekrem Teymur'un elinden 4 başkana ödül! İşte o isimler Kent ve Başkan Dergisi tarafından yapılan ve tüm Türkiye'yi kapsayan online anket sonuçlarına göre en başarılı belediye başkanlarına haberler.com Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Teymur tarafından ödül verildi.

 • 11.11.2023 11 Kas 15:00 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Ordu'da konuştu Açıklaması

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Ordu'da konuştu Açıklaması Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bugün Gazze'de olanlar, Allah vermesin seyirci kalmaya devam edersek yarın Türkiye'de olur, İran'da olur.

Advertisement