SON DAKİKA RİNGA HABERLERİ

Son Dakika Ringa Haberleri

 • 23 Ekim 2018 21:51 İstanbul Ünlü İsimlerden Omega 3 Deneyi İstanbul Ünlü İsimlerden Omega 3 Deneyi Ünlü isimlerden Omega 3 deneyiSinem ERYILMAZ - Ömer HASAR - Can EROK / İSTANBUL, (DHA) -ÇOCUK sağlığı ve başarısında Omega 3'ün rolünü vurgulamak için bir araya gelen ünlü isimler balıkyağı ile ilgili deney yaptı, annelerle sohbet etti ve oyun oynadı.
 • 23 Ekim 2018 17:18 Ünlü İsimlerden Omega 3 Deneyi ÇOCUK sağlığı ve başarısında Omega 3'ün rolünü vurgulamak için bir araya gelen ünlü isimler balıkyağı ile ilgili deney yaptı, annelerle sohbet etti ve oyun oynadı.
 • 23 Ekim 2018 16:58 Ünlü İsimlerden Omega 3 Deneyi Ünlü İsimlerden Omega 3 Deneyi ÇOCUK sağlığı ve başarısında Omega 3'ün rolünü vurgulamak için bir araya gelen ünlü isimler balıkyağı ile ilgili deney yaptı, annelerle sohbet etti ve oyun oynadı.
 • 16 Ekim 2018 09:42 Vücudunuzda Yeni Bir Organ Var! Vücudunuzda Yeni Bir Organ Var! Verdiğimiz kararları, stres, kaygı bozukluğu, depresyon ve iştah gibi durumları yönetenin beyin olduğunu biliyoruz. Ancak bunları belirleyen gizlenmiş bir yöneticimiz daha var: Bağırsaklarda bulunan bakteriler!
 • 21 Nisan 2018 10:26 Norveç'te Mezuniyet Kutlayan Lise Öğrencilerine İlginç Uyarı: Kavşaklarda Cinsel İlişkiye Girmeyin Norveç'te Mezuniyet Kutlayan Lise Öğrencilerine İlginç Uyarı: Kavşaklarda Cinsel İlişkiye Girmeyin KÖPRÜDE ÇIPLAK KOŞUDA VARYetkililerin üç farklı kavşakta ilişkiye girene ödül verileceği açıklanan Ringaker kasabasındaki bir meydan okumanın yayılması üzerine harekete geçtiği açıklandı
 • 03 Nisan 2018 10:01 Kalp Sağlığına Kalkan Olan Besinler! Kalp Sağlığına Kalkan Olan Besinler! Memorial Şişli Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Dyt. Ezgi Mumcu, "Kalp haftası kapsamında, kalp sağlığını koruyan 5 önemli yaşam alışkanlığı hakkında bilgi verdi.
 • 28 Mart 2018 14:15 Trigliserid Nedir, Yüksekliğinin Sebepleri Nelerdir? Trigliserid Nedir, Yüksekliğinin Sebepleri Nelerdir? Trigliserid nedir sorusu son günlerde internet ortamında en çok aranan sorulardan bir tanesi.Her insanda belirli bir miktarda bulunması gereken trigliserid yüksekliğinde vücutta farklı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Vücudun en önemli enerji kaynaklarından birisi olan trigliserid yüksekliği karaciğer , kalp gibi ciddi sağlık sorunlarına bağlı olarak gelişebilir. Trigliserid nedir, yükselmesinin sebepleri nelerdir hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
 • 21 Mart 2018 16:45 Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler Cinsel gücü arttıran yiyecekler, cinsel hayatı kötüye gidenler açısından oldukça merak edilen şeyler arasında yer alıyor. Beslenme alışkanlıklarımızda bir takım değişiklikler yaparak, cinsel gücü arttırabiliriz. Uzmanlara göre cinsel gücü arttıracak yiyecekler tüketerek, libidonuzun artmasını sağlayabilir cinsel hayatınızın canlanmasına izin verebilirsiniz. İşte cinsel gücü arttıran yiyeceklerin listesi…
 • 26 Ocak 2018 18:50 Ypg Saflarında Eski ABD Özel Kuvvetler Askeri Öldürüldü Terör örgütü PKK’ın Suriye uzantısı PYD-YPG saflarında savaşan eski Amerikan Özel Kuvvetler Askeri Zana Ringar kod adlı Eddie Bragdon’un öldürüldüğü bildirildi.
 • 25 Ocak 2018 11:15 Hamile Kalmaya Çalışıyorsanız Bilmeniz Gereken Şeyler Hamile Kalmaya Çalışıyorsanız Bilmeniz Gereken Şeyler Hamile kalmaya çalışmak bazen büyük çabalar gerektirebilir. Her şeyden önce sabırlı olmalısınız. Hamile kalacağınız ayın bu ay olup olmadığını bilemezsiniz ama hamile kalma şansınızı arttırmanın birkaç yolu var, işte bu yollar…
 • 29 Kasım 2017 11:09 Brexit'le Birlikte İngiltere Brexit'le Birlikte İngiltere "Ringa Balıklarını" Geri Alacak – Brexit sürecinden en çok etkilenecek sektörlerden biri de balıkçılık. Yüzyıllardır Avrupa'da balık imparatorlukları oluşmasını sağlayan ve yüzde 88'i İngiliz kara sularında bulunan ringa balıkları, Brexit müzakereleri sonucu tekrar İngiliz balıkçıların olabilir.
 • 06 Kasım 2017 09:50 İki Cephede Birden Savaşmak İki Cephede Birden Savaşmak İnsanlığı metabolik olarak tehdit eden diyabetle psikolojik olarak tehdit eden şizofreninin ne gibi ortak noktası olabilir?
 • 28 Eylül 2017 10:31 Balığın Vücuda 10 Faydası Balığın Vücuda 10 Faydası Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı Yıldırım, balığın vücuda çok faydalı olduğunu belirterek faydaları hakkında bilgi verdi.
 • 19 Eylül 2017 17:36 Deniz Ürünleri Güvenliği Ve Sağlığımıza Faydaları Deniz Ürünleri Güvenliği Ve Sağlığımıza Faydaları Sağlıklı beslenme, deniz ürünleri güvenliği ve sürdürülebilir balıkçılık konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan Norveç Deniz Ürünleri Konseyi, Norveçli ve Türk beslenme uzmanlarını, keyifli bir atölye çalışmasında buluşturdu.
 • 17 Eylül 2017 11:52 Muğla Marmaris Sahilleri Yabancı Turistlere Kaldı Muğla Marmaris Sahilleri Yabancı Turistlere Kaldı Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki mavi bayraklı plajlar yazlıkçıların ayrılması ve okulların açılması nedeniyle yabancı turistlere kaldı.
 • 17 Eylül 2017 11:51 Marmaris Sahilleri Yabancı Turistlere Kaldı MARMARİS'teki mavi bayraklı plajlar, yazlıkçıların ayrılması ve okulların açılması nedeniyle turistlere kaldı.
 • 17 Eylül 2017 11:27 Dha Yurt Bülteni-3 1)HASTANEDE 4 KADININ TELEFONUNU ÇALDI, PAZARDA YAKALANDIADANA'da hastane ve pazar yerlerinde kadınların çantaları ve cep telefonlarını çalan Yusuf A., güvenlik kamera kayıtlarından kimliği tespit edilerek yakalandı.
 • 17 Eylül 2017 10:59 Marmaris Sahilleri Yabancı Turistlere Kaldı Marmaris Sahilleri Yabancı Turistlere Kaldı MARMARİS'teki mavi bayraklı plajlar, yazlıkçıların ayrılması ve okulların açılması nedeniyle turistlere kaldı.
 • 21 Ağustos 2017 21:29 Hangi Çorba Neye İyi Geliyor? Hangi Çorba Neye İyi Geliyor? Sofralarımızdan hiç eksik olmayan, Türk mutfağının başlıca yemeklerinden çorbalar, kansere, sindirime, kolesterole ve bunun gibi bin bir derde çare olduğunu biliyor musunuz? İşte sofraların sultanı çorbaların faydaları...Domates ÇorbasıDomatesin enerji değeri (kalorisi) azdır.
 • 16 Ağustos 2017 14:05 Kuveytli Turist Jet-ski Kazasında Öldü Kuveytli Turist Jet-ski Kazasında Öldü Jet-ski ile halatla takılı 'Ringa' adlı bota binen kuzenler, uzun süre eğlendi
 • 09 Ağustos 2017 10:57 Hamilelik Döneminde Beslenmeye Dikkat Hamilelik Döneminde Beslenmeye Dikkat Gebeliğin, bağışıklığın arttırılmasının gerekli olduğu en önemli zamanlardan biri olduğunu belirten Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı Yıldırım, hamilelik döneminde beslenmeye dikkat edilmesi konusun da uyarılar da bulundu.
 • 31 Temmuz 2017 09:44 Çocuklarda Balık Tüketimine Dikkat Çocuklarda Balık Tüketimine Dikkat Çocuklarda da haftada en az 2 porsiyon Omega 3’ten zengin balık tüketiminin önerilmekte olduğunu belirten Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı Yıldırım, tüketilmeyecek balık konusunda da uyarılarda bulundu.
 • 22 Haziran 2017 12:07 Doğru Beslenme Meme Kanseri Riskini Azaltıyor Doğru Beslenme Meme Kanseri Riskini Azaltıyor TÜRK Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Levhi Akın, beslenme ve kanser arasındaki bağın Amerikan Kanser Cemiyeti ve Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından kabul edildiğine belirtti ve meme kanserini önlemede beslenmenin etkilerini anlattı.
 • 30 Mayıs 2017 10:41 Çocuklarda Balık Tüketimine Dikkat Çocuklarda Balık Tüketimine Dikkat Çocuklarda da haftada en az 2 porsiyon Omega 3'ten zengin balık tüketiminin önerilmekte olduğunu belirten Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı Yıldırım, tüketilmeyecek balık konusunda da uyarılarda bulundu.
 • 31 Mart 2017 19:04 E.b.b. - 31 Mart Konseri "İSVEÇ / TÜRKİYE DOSTLUK KONSERİ"Orkestra Şefi,Ender SAKPINARSolistler,Emma REID (Keman)Daniel REID (Saksafon)"Senfonik İsveç Dansları"Karl-Johan ANKARBLOM / Görgen ANTONSONNDaniel REIDValsSchottisSlangpolskaPolska after Sven DonatPolska från MörköRingar pa VattnetBullaremarschenBertil &...
 • 22 Şubat 2017 15:25 Gözün vitaminini besinlerden alın Besinler göz sağlığımız için büyük önem taşıyor. Gözün yapısını koruyan ve destekleyen birtakım yiyecekler, gözlerin daha iyi görmesine yardımcı olup, onların dış etkenlere karşı korunmasını da sağlıyor.
 • 07 Şubat 2017 09:43 İthalatta Gözetim Uygulamaları İthalatta Gözetim Uygulamaları İthalatta gözetim uygulaması kapsamında, bazı deniz ürünlerinde ve bambu eşyaların ithalatında uygulanan CIF kıymetinde (mal bedeli, sigorta, navlun) değişikliğe gidildi.
 • 29 Aralık 2016 00:44 Kanada'da Binlerce Deniz Canlısı Kıyıya Vurdu Kanada'da Binlerce Deniz Canlısı Kıyıya Vurdu Kanada'nın Nova Scotia eyaletine bağlı Digby ve Annapolis Basin kenti sahilinde binlerce deniz canlısı karaya vurdu.
 • 20 Kasım 2016 10:59 Balığın Vücuda 10 Faydası Balığın Vücuda 10 Faydası Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı, balığın vücuda çok faydalı olduğunu belirterek faydaları hakkında bilgi verdi,Uzman Diyetisyen Kandıralı, balığın vücuda olan 10 faydasını şöyle sıraladı:"1- Kalp sağlığına faydalıdır: Balık doymamış yağ asidi içerir, beslenmede etin içerdiği gibi doymuş...
 • 24 Ekim 2016 10:29 Türk Telekom Paketlerine Üye Olan Kazanıyor Türk Telekom Paketlerine Üye Olan Kazanıyor Anadolu Ajansı (AA) Haber Paketi, İddialı Haber Paketi, KPSS Haber Paketi, Kadınca Yaşam Paketi, Sinema Paketi, Kamu Haber Paketi, Karikatür Paketi, Astroloji Paketi, Tivibu Spor, Oyun, Ringa ve Türk Telekom Müzik paketlerinden oluşan Türk Telekom Bilgi ve Eğlence Paketleri'nden herhangi birine üye olmak isteyen abonelerin, PAKET yazarak 9090'a kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak
 • 08 Ekim 2016 13:38 Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa balığı yumurtası en zengin Omega3 kaynağıdırVolda Üniversitesi Deniz Ürünleri Biyoloğu Hogne Hallaraker ringa balığı yumurtasından elde edilen Omega3 ile ilgili yaptığı bilimsel çalışma sonuçlarını Türkiye'de açıkladı.
 • 08 Ekim 2016 11:50 Görüntülü Haber) Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Görüntülü Haber) Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Norveç'te 2003 yılında başlatılan beş bilimsel araştırma sonucuna göre Omega3'ün en saf, en doğal, en zengin kaynağı: Ringa Balığı yumurtası yani havyar
 • 08 Ekim 2016 10:39 Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Ringa Balığı Yumurtası En Zengin Omega3 Kaynağıdır Norveç'te 2003 yılında başlatılan beş bilimsel araştırma sonucuna göre Omega3'ün en saf, en doğal, en zengin kaynağı: Ringa Balığı yumurtası yani havyar
 • 14 Ağustos 2016 11:13 Hafızayı Güçlendiren 12 Besin Hafızayı Güçlendiren 12 Besin Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı hafızayı güçlendiren besinler hakkında bilgi verdi.
 • 28 Haziran 2016 11:52 Emzirmek Kilo Verdiriyor Emzirmek Kilo Verdiriyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehmet Bal, emziren annelerin günlük 400-500 kalori harcadığını, aşırı beslenmekten kaçınmalarının fazla kilolardan kurtulmalarına yeteceğini söyledi.
 • 09 Haziran 2016 13:11 Quaresma Reklam Yıldızı Oldu Quaresma Reklam Yıldızı Oldu Filmin yönetmenliğini Ringan Ledwidge gerçekleştirdi
 • 15 Nisan 2016 16:41 İskenderun Körfezi'nde Av Sezonu Kapandı İskenderun Körfezi'nde Av Sezonu Kapandı İskenderun Körfezi'nde av sezonu kapandıHATAY'ın İskenderun Körfezi'nde 1 Eylülde başlayan avlanma sezonu 14 Nisan'da sona erdi.
 • 22 Mart 2016 08:54 Özlem Şahin Yeniden Ringe Çıkıyor Özlem Şahin Yeniden Ringe Çıkıyor Bayanlarda eski Dünya Şampiyonu boksör Asiye Özlem Şahin, 26 Mart tarihinde Almanya’nın Fürth kentinde yeniden ringa çıkacak.
 • 16 Ocak 2016 11:04 Alzheimer Olmamak İçin Süt, Yoğurt, Peynir ! Alzheimer Olmamak İçin Süt, Yoğurt, Peynir ! Uzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı, Alzheimer olmamak için süt, yoğurt ve peynir tüketiminin önemli olduğunu söyledi.
 • 29 Eylül 2015 09:47 Marmaris Plajları Yabancı Turistlere Kaldı Marmaris Plajları Yabancı Turistlere Kaldı Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde okulların başlamasıyla birlikte plajlar, yabancı turistlere kaldı.
 • 21 Mayıs 2015 15:01 Norveç Büyükelçisi Genç Türk Şeflerle Somon Pişirdi Norveç Ulusal Günü kapsamında Norveç Deniz Ürünleri Konseyi tarafından düzenlenen etkinlikte, Norveç Ankara Büyükelçisi Janis Bjørn Kanavin, genç Türk şeflerle Türk usülü Norveç deniz ürünleri pişirdi.
 • 28 Ocak 2015 16:04 Avea ve Samsung'tan Yeni Telefon Galaxy Grand 2 LTE Avea Özel Serisi'ni alanlara ayrıca 3 ay boyunca Tivibu Cep Avea kullanım paketi, AveaMüzik'ten Müzik Çalar Maxi Paketi ve Avea Ringa servisiyle 6 ay boyunca Avea Lig servisi hediye ediliyor
 • 13 Ocak 2015 14:43 Norveç Somonu İhracatı Geçen Yıl Yüzde 32 Arttı Norveç somonu ihracatı 2014 yılında en yüksek seviyesine ulaştı. Dünyaya 999 bin ton somon ihraç eden Norveç, Türkiye'ye olan ihracatını yüzde 32 artırdı
 • 02 Aralık 2014 14:48 Norveçli Balıkçılar Rotayı Türkiye'ye Çevirdi Norveçli Balıkçılar Rotayı Türkiye'ye Çevirdi Dünyanın ikinci büyük deniz ürünleri ihracatçısı olan Norveç, Türkiye pazarında rekordan rekora koşuyor.
 • 24 Eylül 2014 08:11 Hafızaya Güç Veren Besinler Hafızaya Güç Veren Besinler Yoğun çalışma temposu ve stres nedeniyle sıklıkla karşılaşılan unutkanlık sorunu, bazı besinlerin düzenli tüketilmesiyle giderilebiliyor.
 • 17 Eylül 2014 09:55 Plajlarda Eylül Sıcağı Yoğunluğu Plajlarda Eylül Sıcağı Yoğunluğu Yurt genelinde sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyrederken Eylül ayı olmasına rağmen tatil bölgelerimize yerli ve yabancı turist akını devam ediyor.
 • 16 Eylül 2014 15:42 Marmaris'te Eylül Ayında Deniz Keyfi Marmaris'te Eylül Ayında Deniz Keyfi Muğla'nın turistlik ilçesi Marmaris'te tatillerini sürdüren yerli ve yabancı turistler, Eylül ayında güneşli ve sıcak havanın tadını çıkardı.
 • 02 Haziran 2014 15:30 Alcakaranlık Bulvarı Kitabı Çıktı Lemony Snicket'ın yazdığı Talihsiz Serüvenler Dizisi 6: Alcakaranlık Bulvarı kitabı, Doğan ve Egmont Yayıncılıktan çıktı.
 • 28 Şubat 2014 09:53 İthalatta Gözetim Uygulaması Tebliğlerinde Değişiklik İthalatta Gözetim Uygulaması Tebliğlerinde Değişiklik Ekonomi Bakanlığı, ithalatta gözetim uygulamasına ilişkin bazı tebliğlerde değişikliğe gitti.
 • 22 Aralık 2013 17:25 AB Balık Avlama Kotasını Yeniden Düzenledi AB Balık Avlama Kotasını Yeniden Düzenledi Avrupa Birliği’ne (AB) bağlı ülkeler, 2014 yılı itibari ile geçerli olacak Kuzey Denizi, Kuzeydoğu - Atlantik ve Karadeniz’i kapsayan bölgelerde balık kotasında anlaştı.