SON DAKİKA SABOTAJ HABERLERİ

Son Dakika Sabotaj Haberleri

 • 21 Şubat 2019 14:52 Teröristbaşlarının Tamamı Bitti" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'deki önemli teröristbaşlarının tamamı bitti.
 • 21 Şubat 2019 14:47 Bakan Soylu: Şeytanın Bilmediği Hileleri Bilen Terörist Yapısıyla Karşı Karşıyayız İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'nün çok farklı, karmaşık ve girift bir yapıya sahip olduğunu belirterek, "Çok net söyleyelim, şeytanın bilmediği hileleri bilen bir terörist yapısıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 21 Şubat 2019 14:36 Baz İstasyonunda Sabotaj Gibi Hırsızlık Baz İstasyonunda Sabotaj Gibi Hırsızlık Tokat'ın Zile ilçesinde cep telefonu operatörlerine ait ortak baz istasyonundaki aküleri çalan 4 kişi yakalandı.
 • 21 Şubat 2019 14:31 Bakan Soylu: Şeytanın Bilmediği Hileleri Bilen Terörist Yapısıyla Karşı Karşıyayız Bakan Soylu: Şeytanın Bilmediği Hileleri Bilen Terörist Yapısıyla Karşı Karşıyayız İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'nün çok farklı, karmaşık ve girift bir yapıya sahip olduğunu belirterek, "Çok net söyleyelim, şeytanın bilmediği hileleri bilen bir terörist yapısıyla karşı karşıyayız" dedi.
 • 20 Şubat 2019 22:38 Burhanettin Kocamaz: Burhanettin Kocamaz: "Demokrat Parti'den Adaylığım Yarın Akşama Kadar Belli Olur" Evrakı İl Seçim Kuruluna geç teslim edildiği için 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti'den aday olamayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Demokrat Parti ile görüşme yaptıklarını, bu partiden aday olup olmayacağının yarın akşama kadar belli olacağını söyledi.
 • 19 Şubat 2019 12:30 Captain Marvel Filmine Rotten Tomatoes'ta Büyük Sabotaj Captain Marvel Filmine Rotten Tomatoes'ta Büyük Sabotaj Yılın en çok merak edilen filmlerinden biri olan Captain Marvel, gösterime girmeden birkaç hafta önce Rotten Tomatoes'ta olumsuz oy bombardımanına tutuldu.
 • 16 Şubat 2019 14:18 Orgeneral Eşref Bitlis'in Şehadetinin Üzerinden 26 Yıl Geçti (2) Orgeneral Eşref Bitlis'in Şehadetinin Üzerinden 26 Yıl Geçti (2) Ankara'da 1993 yılında Diyarbakır'a gitmek üzere hareket eden uçağın Yenimahalle'deki PTT İşleme Merkezinin bahçesine düşmesi sonucu Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Eşref Bitlis, üç subay, bir astsubay ve bir PTT görevlisinin şehit olduğu olayın üzerinden 26 yıl geçti.
 • 16 Şubat 2019 13:19 Menderes'in Uçağının Düşmesine Neden Olan Menderes'in Uçağının Düşmesine Neden Olan "Paris" Kararı (2) Merhum Başbakan Adnan Menderes'in Londra yakınlarında geçirdiği ve sağ kurtulduğu kazanın tanığı, Menderes dönemi Ulaştırma Bakanı Arif Demirer'in oğlu Mehmet Arif Demirer, "Uçak kazası, bizim tedbirsizliğimizden oldu.
 • 15 Şubat 2019 18:21 İran ile Savaşın İntihar Olduğunu Anlayacaklar" İran Dışişleri Bakanı Muhammad Cevad Zarif, ABD yönetiminde Tahran'a karşı savaş ilan etmek isteyen bir "çete" olduğunu ancak İran ile savaşın ABD ve müttefikleri için intihar olacağını söyledi.
 • 14 Şubat 2019 11:23 Seçimde Hedef Sıfır Hata Seçimde Hedef Sıfır Hata Adana Valisi Mahmut Demirtaş, 31 Mart'ta yapılacak seçimin sıfır hatayla, kazasız belasız tamamlanması için tüm tedbirleri alacaklarını söyledi.
 • 10 Şubat 2019 20:45 CIA'in ABD'de Ortalığı Karıştıracak Bilgileri Deşifre Oldu ABD ve Rusya'nın geçmişte yaşadığı uzay rekabeti, ilginç bir çok olayın yaşanmasına sebep olmuştu. Rekabet yıllarında kaleme alınmış CIA belgelerinin ortaya çıkması, Challenger Uzay Mekiği'nin infilak etmesi sonrasındaki sabotaj iddialarını gün yüzüne çıkardı.
 • 10 Şubat 2019 14:29 Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi Projesi'ne ilişkin, "Temelini atacağımız bina sadece bir kültür merkezi değildir.
 • 10 Şubat 2019 14:29 Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni Atatürk Kültür Merkezi Temel Atma Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu hafta Meclis'te görüşülecek bir kanunla, kitapta ve süreli yayınlarda KDV oranının sıfıra düşürülmesi uygulaması, hem yayıncıları hem satıcıları kapsayacak şekilde genişletiliyor.
 • 06 Şubat 2019 10:29 Baraj İnşaatında Sabotaj Gibi Hırsızlık Tokat'ın Zile ilçesinde yapımı devam eden baraj inşaatının iletişim kablolarını keserek hırsızlık yapan 2 kişi Yozgat'ta düzenlenen operasyonla yakalanarak cezaevine gönderildi.
 • 31 Ocak 2019 23:24 Kuşadası'nda Kullanılmayan Otelde Yangın Kuşadası'nda Kullanılmayan Otelde Yangın Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, kullanılmayan bir otelin üçüncü katında çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • 31 Ocak 2019 23:16 Kuşadası'nda Kullanılmayan Otelde Yangın Kuşadası'nda Kullanılmayan Otelde Yangın Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, kullanılmayan bir otelin üçüncü katında çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • 26 Ocak 2019 22:33 Karacasu'daki Yangını İntihar Eden Babanın Çıkardığı İddiası Karacasu'daki Yangını İntihar Eden Babanın Çıkardığı İddiası Karacasu'daki yangını intihar eden babanın çıkardığı iddiası İki kişini öldüğü iki kişinin ağır yaralandığı olayda sabotaj şüphesiAYDIN - Aydın'ın Karacasu ilçesinde bir çocuğun öldüğü, bir çocuk ile annenin de ağır yaralandığı yangının, olaydan sonra intihar eden baba tarafından...
 • 26 Ocak 2019 14:51 Aydınlardan Manifesto: 'Avrupa Gözlerimizin Önünde Parçalanıyor' Aydınlardan Manifesto: 'Avrupa Gözlerimizin Önünde Parçalanıyor' "" Yeni bir direniş ruhu ortaya çıkmazsa bir felaket olacak"Avrupa Parlamentosu seçimlerinin bu "feci atmosferde" yapılacağını vurgulayan imzacılar "Faşizmin yenilgiye uğratılmasından 3 çeyrek asır sonra, Berlin Duvarı'nın yıkılmasından 30 yıl sonra medeniyet için yeni bir savaş yaşandığını" belirterek şöyle devam ediyor: "Bir şeyler değişmezse; yükselen dalgayı durduracak bir müdahale gelmezse, tüm kıtada en kısa zamanda yeni bir direniş ruhu ortaya çıkmazsa bu seçimler bugüne kadar gördüklerimiz içinde en yıkıcısı olacak: Sabotajcılar zafer kazanmış olacak; Erasmus, Dante, Goethe ve Comenius mirasına hala inananlar için utanç verici bir yenilgi olacak; akıl ve kültürü aşağılama politikası kazanacak; yabancı düşmanlığı ve antisemitizm patlaması yaşanacak; bir felaket olacak
 • 23 Ocak 2019 22:29 Bakan Soylu: Rica Ediyorum Sisteme Gölge Etmesinler İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de son yıllarda her seçim öncesi bazı kesimlerin seçim güvenliğini tartışmaya açtığını belirterek, "Her seçim de aynı şeyi yaşıyoruz.
 • 23 Ocak 2019 19:21 Sözcü'nün Seçimle İlgili Manşetine Tepki Sözcü'nün Seçimle İlgili Manşetine Tepki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü Gazetesi'nin "Foça'daki seçmen oyunu bozuldu" başlıklı manşetinin yalan olduğunu belirterek, "Gazetecilik yapıyorsunuz, doğru habere ihtiyacımız var. Kendi ülkemizin seçim hayatına bir düşmanlıktır bu. Saflık diyemeyeceğim çünkü bu bir düşmanlık" dedi.
 • 23 Ocak 2019 19:20 Bakan Soylu: Rica Ediyorum Sisteme Gölge Etmesinler Bakan Soylu: Rica Ediyorum Sisteme Gölge Etmesinler İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de son yıllarda her seçim öncesi bazı kesimlerin seçim güvenliğini tartışmaya açtığını belirterek, "Her seçim de aynı şeyi yaşıyoruz.
 • 23 Ocak 2019 19:20 Bakan Soylu'dan Sözcü Gazetesi'nin Seçimle İlgili Manşetine Tepki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü Gazetesi'nin "Foça'daki seçmen oyunu bozuldu" başlıklı manşetinin yalan olduğunu belirterek, "Gazetecilik yapıyorsunuz, doğru habere ihtiyacımız var. Kendi ülkemizin seçim hayatına bir düşmanlıktır bu. Saflık diyemeyeceğim çünkü bu bir düşmanlık" dedi.
 • 22 Ocak 2019 00:41 Sudan Hükümetinden Muhalif Partiler ile İsyancılara Suçlama Sudan hükümeti, muhalefet partisi ile isyancı hareketleri, ülkenin istikrarını sarsmaya çalışmakla suçladı.
 • 20 Ocak 2019 18:50 Sudan'ın Umdurman Kentinde Gösteriler Devam Ediyor Sudan'ın başkenti Hartum'un batısında yer alan Umdurman kentindeki meclise yürümek isteyen göstericilere polis göz yaşartıcı gazla müdahale etti.
 • 20 Ocak 2019 18:13 Nijerya'da 134 Kaçak Petrol Kuyusu İmha Edildi Batı Afrika ülkelerinden Nijerya'da 134 kaçak petrol kuyusu imha edildi.
 • 20 Ocak 2019 01:59 Talepler Sabotaj Eylemleriyle Gerçekleştirilemez" Sudan Devlet Başkanı Ömer el-Beşir, daha iyi şartlar ve ekonomik talepler için gösteri yapan Sudanlı gençlere saygı duyduğunu ancak taleplerin sabotaj eylemleriyle gerçekleştirilemeyeceğini söyledi.
 • 19 Ocak 2019 22:08 Meksika'dan Sabotaj Açıklaması: "Kasıtlı Yapıldı" Meksika'da Cumhuriyeti Başsavcısı Alejandro Gertz Manero, petrol boru hattında yaşanan sızıntı sonucu meydana gelen patlamanın sabotaj olduğunu açıkladı.
 • 18 Ocak 2019 22:14 Uzaydaki ABD ve Rusya Ortaklığı Sona Erebilir Uzaydaki ABD ve Rusya Ortaklığı Sona Erebilir Soğuk Savaş döneminde zirve yapan uzay yarışında en önemli aktörlerden olan ABD ve Rusya'nın uzaydaki ortaklıkları kopma noktasına geldi.
 • 18 Ocak 2019 16:27 Genelkurmay'daki Fetö Sanığı Darbeyi Sabah Öğrenmiş Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlere ilişkin aralarında sözde "yurtta sulh konseyi" üyelerinin de yer aldığı 224 kişinin yargılandığı davada, sanıkların esasa ilişkin savunmalarının alınmasına devam edildi.
 • 17 Ocak 2019 16:08 Rusya: "Abd, Rusya'nın Afganistan Politikasını İtibarsızlaştırmaya Çalışıyor" Rusya Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin, Rusya'nın Afganistan politikasını itibarsızlaştırmaya yönelik çalışmaları ile ilgili rapor yayınladı.
 • 17 Ocak 2019 01:01 Trump Federal Çalışanların İşten Çıkarılmasının Savunulduğu Makaleyi Paylaştı WASHINGTON (AA) – ABD Başkanı Donald Trump'ın, hükümetinde üst düzey bir çalışan tarafından yazıldığı belirtilen ve federal çalışanların Beyaz Saray'a sadık olmadığı ve işlerini kaybetmeyi hak ettiklerinin savunulduğu isimsiz bir makaleyi Twitter hesabından paylaşması kamuoyunda gündem oldu.
 • 15 Ocak 2019 14:16 Kocaeli İtfaiyesi Bir Yılda 3 Bin 329 Yangına Müdahale Etti Kocaeli İtfaiyesi Bir Yılda 3 Bin 329 Yangına Müdahale Etti Uzman personeli ve modern teknik araçlarıyla ile hizmet veren Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, 2018 yılında 3 bin 329 yangına müdahale etti.
 • 14 Ocak 2019 15:31 Sudan'da Hükümet Gösterilerle Değil Seçimlerle Değişecek" Sudan Devlet Başkanı Ömer el-Beşir, hükümetin gösterilerle değil seçimlerle değişeceğini söyledi.
 • 13 Ocak 2019 10:05 Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Sabotaj diye ifade ediliyor
 • 13 Ocak 2019 08:14 Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Sabotaj diye ifade ediliyor
 • 13 Ocak 2019 08:10 Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Sabotaj diye ifade ediliyor
 • 13 Ocak 2019 08:07 Çekmeköy'de Park Halindeki CHP Seçim Aracında Yangın Sabotaj diye ifade ediliyor
 • 13 Ocak 2019 05:15 İstanbul'da CHP'nin Seçim Aracı, Alev Alev Yandı İstanbul'da CHP'nin Seçim Aracı, Alev Alev Yandı İstanbul Çekmeköy'de CHP'ye ait seçim aracı, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yandı. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Acıboyraz "Sabotaj olabilir" dedi.
 • 13 Ocak 2019 03:29 Çekmeköy'de CHP Seçim Aracı Yandı Çekmeköy'de CHP Seçim Aracı Yandı "Sabotaj olabilir" Yangın haberini alır almaz olay yerine gelen CHP ilçe başkanı Hasan Hüseyin Acıboyraz, olayın sabotaj olabileceğini belirterek, "Yeni geldim, henüz bir bilgim yok ama sabotaj olabileceğini düşünüyoruz
 • 13 Ocak 2019 03:25 Çekmeköy'de CHP Seçim Aracı Yandı Çekmeköy'de CHP Seçim Aracı Yandı "Sabotaj olabilir"Yangın haberini alır almaz olay yerine gelen CHP ilçe başkanı Hasan Hüseyin Acıboyraz, olayın sabotaj olabileceğini belirterek, "Yeni geldim, henüz bir bilgim yok ama sabotaj olabileceğini düşünüyoruz
 • 11 Ocak 2019 13:11 İçişleri Bakanlığı'ndan 'Seçim Tedbirleri' Genelgesi İçişleri Bakanlığı'nın, yerel seçimlerin ülke genelinde huzur ve güven ortamında yapılabilmesi amacıyla; Yüksek Seçim Kurulu kararları göz önünde bulundurularak hazırlanan 'Seçim Tedbirleri' konulu genelge 81 il valiliği ile kolluk birimlerine gönderildi.
 • 11 Ocak 2019 12:57 İçişleri Bakanlığı'ndan 'Seçim Tedbirleri' Genelgesi İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın, yerel seçimlerin ülke genelinde huzur ve güven ortamında yapılabilmesi amacıyla; Yüksek Seçim Kurulu kararları göz önünde bulundurularak hazırlanan 'Seçim Tedbirleri' konulu genelge 81 il valiliği ile kolluk birimlerine gönderildi.
 • 11 Ocak 2019 12:32 Bakan Soylu'dan 81 İl Valiliğine "Seçim Tedbirleri" Genelgesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler ile Mahalle Muhtarlıkları ve İhtiyar Heyetleri Seçimi'nde vatandaşların hür iradelerinin sandığa yansıtılabilmesi, seçimlerin ülke genelinde huzur ve güven ortamı içerisinde yapılabilmesi amacıyla 81 il valiliğine...
 • 09 Ocak 2019 17:53 Sudan'da Beşir Yanlıları İlk Kez Meydanlara İndi Sudan'da Beşir Yanlıları İlk Kez Meydanlara İndi Sudan'da üç haftadır süren gösterilerin gölgesinde Devlet Başkanı Ömer el-Beşir yanlıları ilk kez meydanlara indi.
 • 08 Ocak 2019 14:42 Bitlis'te "Özel Güvenlik Bölgesi" Uygulaması Bitlis merkez ile Tatvan, Hizan, Güroymak ve Mutki ilçelerindeki bazı alanların 15 gün süreyle "özel güvenlik bölgesi" ilan edildiği bildirildi.
 • 08 Ocak 2019 10:26 Vecihi Hürkuş Kimdir? Vecihi Hürkuş Kimdir? Vecihi Hürkuş'un bir televizyon kanalında hayatını anlatan aynı isimli filminin yayınlanmasından sonra Vecihi Hürkuş hakkındakiler merak edilmeye başlandı. Peki, Vecihi Hürkuş kimdir?
 • 06 Ocak 2019 16:10 Kerkük'te Deaş Operasyonu Irak'ın Kerkük kentinin güneyindeki Havice ilçesinde, ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin düzenlediği operasyonda 3 DEAŞ militanı öldürüldü.
 • 05 Ocak 2019 22:05 Cumhurbaşkanı Erdoğan Fabrika Açılışında Konuştu -1 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'da, dünyanın en büyük yiyecek ve içecek firmalarından olan PepsiCo'nun üretim tesisinin ve şaft üretimi yapan Tirsan Kardan Fabrikası'nın açılışını yaptı.
 • 05 Ocak 2019 20:18 Manisa Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'da İki Fabrika Açtı Manisa Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'da İki Fabrika Açtı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'deki programının ardından, Manisa'da, dünyanın en büyük yiyecek ve içecek firmalarından olan PepsiCo'nun üretim tesisinin ve şaft üretimi yapan Tirsan Kardan fabrikasının açılışını yaptı.
 • 05 Ocak 2019 20:07 Manisa'da Pepsico Fabrikası Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, yatırım ortamı bakımından halen dünyadaki en liberal, en güvenli ülkelerden biri olduğunu bildirdi.