SON DAKİKA SALAŞ HABERLERİ

Son Dakika Salaş Haberleri

 • 08 Mart 2019 17:53 Ntso'da İstihdam Seferberliği Toplantısı Yapıldı Ntso'da İstihdam Seferberliği Toplantısı Yapıldı Arif Parmaksız Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve İl müdürleri, Kadın-Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, en çok istihdam sağlayan üyeler, vergi sıralamasına giren üyeler, serbest mali müşavirler ve Oda-Borsa üyeleri katıldı
 • 06 Mart 2019 11:02 Hey Gidi Günler: 90'Lar Her Yerde Hey Gidi Günler: 90'Lar Her Yerde Salaş şapkalar: Desenli, çiçekli veya düz renkli, hiç fark etmez, yeter ki şapka başınızda emanetmiş gibi dursun
 • 07 Şubat 2019 12:56 Manavgat'ta Berber Dükkanında 'Özel Fuhuş Odası' Manavgat'ta Berber Dükkanında 'Özel Fuhuş Odası' ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde arka bölümünde hazırlanan özel odada, Özbekistan uyruklu kadınlara fuhuş yaptırıldığı belirlenen berber dükkanına baskın düzenledi.
 • 28 Kasım 2018 19:41 Adana'nın En Salaş Lezzetlerini Buldum: Adana Sokak Lezzetleri Herkese merhaba, Adana'yı herkes bilir. Kebapları, tatlıları ve sıcak insanlarıyla tanınır. Meşhur olmuş mekanların yanı sıra Adana'da geleneksel ve salaş lezzetlerin saklı olduğu köşeler de var. Bugün bu videoda Adana'nın en salaş lezzetlerini arayacağız ve hepsini gömecough. Keyifli seyirler : )
 • 22 Kasım 2018 20:19 Dekorasyonda Karadeniz Esintileri Moda Dekorasyonda Karadeniz Esintileri Moda Karadeniz evlerinin içinizi ısıtan muhteşem görüntüsünü bilirsiniz. Dıştan güzel görünen bu evlerin penceresinden içeriye daldığınızda, en az dışarıdaki görüntü kadar dekorasyonun da şahane ayrıntılarla dolu olduğunu görürsünüz.
 • 20 Kasım 2018 17:25 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun İsmi Caddeye Verildi TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun İsmi Caddeye Verildi Daha sonra Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı törenle Rıfat Hisarcıklıoğlu Caddesi açıldı
 • 24 Ekim 2018 10:10 Kına Elbisesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? Kına Elbisesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? Kına gecesi bir genç kızın baba evinde geçirdiği son gün düzenlenen, hüznü ve mutluluğu içinde barındıran, evlilik kurumu için önemli olduğuna inanılan bir merasimdir.
 • 11 Eylül 2018 10:38 Instagram'da Beğeni Sayınızı Katlayacak Sonbahar Rotaları Kırmızı yaprak takibinden dağ başındaki romantik kalelere… Tripoki, Instagram sayfanıza renk katacak sonbahar rotalarını yazdı
 • 03 Eylül 2018 09:38 Yeni Mevsime Dinamik Bir Başlangıç! Yeni Mevsime Dinamik Bir Başlangıç! Sezonun ruh haline uygun desen, çizgi ve farklı dokular Twist Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu'nda bir araya geliyor. Bol ışıltılı günlere yansıyacak ışıltılı parçaların en cool haliyse sezona dinamik bir açılış yapıyor!
 • 29 Ağustos 2018 15:37 AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Külliye Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığına Seçildi AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Külliye Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığına Seçildi Adil Taşçı, Ahmet Avlanmaz, Ahmet Ergün, Asaf Günbay, Atilla Seçen, Bekir Paslanmaz, Cavit Vergiveren, Durmuş Sonugelen, Durmuş Ali Akyıl, Ekrem Nurlu, Ercan Civelek, Ercan Kılıç, Faruk Özaltın, Faruk Sağcan, Fatih Dirikoç, Fatih Güneş, Hüseyin Altınışık İbrahim Salaş, İlhan Kahraman, Kadim Tanrıver, Kürşat Hakan Ceviz, Mehmet Ali Öbekli, Mustafa Sacit Uzer, Mehmet Acer, Mehmet Tüfekçi, Memiş İler, Metin Çakıllı, Murat Sonugelen, Mustafa Açıkgöz, Mustafa Mıhçı, Oktay Şımarmaz, Osman Öztürk, Sedat Cantekin, Seyit İnce, Tansu Dörtkol, Tuncer Gök, Ulutaş Dirlik, Ümit Atabilen, Yakup Öztürk, Zafer Çekiç ve Ziya Pişiren
 • 14 Ağustos 2018 11:19 Nevşehir'de Turizm Destinasyon Çalıştayı Düzenlendi Nevşehir'de Turizm Destinasyon Çalıştayı Düzenlendi Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Başkanlığında gerçekleştirilen "Kapadokya Destinasyon Projesi" toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, NTB Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Başkan Vekili Cengiz Yıldız, İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Kaymakamlar, İl Müdürleri, Belediye Başkanları, turizm dernek ve kuruluşlarının temsilcileri ile Kapadokya'da turizm sektör temsilcileri katıldı
 • 13 Ağustos 2018 12:12 Gıda İmalat Sanayi ve Karma Depolama Alanı İstişare Toplantısı Yapıldı Gıda İmalat Sanayi ve Karma Depolama Alanı İstişare Toplantısı Yapıldı Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, yatırımcılar ve bölgenin projelerinin tanıtımını yapmak üzere teknik ekip hazır bulundu
 • 08 Ağustos 2018 09:05 Beyaz Elbiselerinizle Fark Yaratmanın 5 Yolu Beyaz Elbiselerinizle Fark Yaratmanın 5 Yolu Morhipo MAG ekibi beyaz elbiselerle dikkat çeken bir şıklık elde etmenin yollarını sunuyor.
 • 17 Temmuz 2018 14:16 Bu Sezon Tesettür Giyimde Floral Rüzgarlar Esecek! Bu Sezon Tesettür Giyimde Floral Rüzgarlar Esecek! 2018 ilkbahar yaz sezonunun tesettür giyim moda trendleri belli oldu.
 • 14 Temmuz 2018 17:39 Kırkpınar Güreşlerinde İkinci Gün Heyecanı Başladı (3) TARİHİ Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde ikinci gün müsabakaları başlarken, başpehlivanlar ilk tur kuraları için ilk kez çayıra çıkacak.
 • 14 Temmuz 2018 17:05 Kırkpınar Güreşlerinde İkinci Gün Heyecanı Başladı (2) TARİHİ Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde ikinci gün müsabakaları başlarken, başpehlivanlar ilk tur kuraları için ilk kez çayıra çıkacak.
 • 14 Temmuz 2018 12:13 Kırkpınar Güreşlerinde İkinci Gün Heyecanı Başladı TARİHİ Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde ikinci gün müsabakaları başlarken, başpehlivanlar ilk tur kuraları için ilk kez çayıra çıkacak.
 • 14 Temmuz 2018 12:06 Edirne Kırkpınar Güreşlerinde İkinci Gün Heyecanı Başladı Hd Edirne Kırkpınar Güreşlerinde İkinci Gün Heyecanı Başladı Hd Edirne Kırkpınar güreşlerinde ikinci gün heyecanı başladı HDKırkpınar güreşlerinde ikinci gün heyecanı başladıTARİHİ Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde ikinci gün müsabakaları başlarken, başpehlivanlar ilk tur kuraları için ilk kez çayıra çıkacak.
 • 05 Temmuz 2018 14:36 AK Parti Heyeti Ntso Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti AK Parti Heyeti Ntso Başkanı Parmaksız'ı Ziyaret Etti Arif Parmaksız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Öbekli, Meclis Üyesi Cavit Vergiveren ile Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş hazır bulundu
 • 04 Temmuz 2018 09:40 Evinin Bahçesinde Kıyafetleriyle Duş Alan Asuman Krause Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Evinin Bahçesinde Kıyafetleriyle Duş Alan Asuman Krause Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Asuman Krause, kırmızı elbisesiyle bahçede duş alınca tüm dikkatleri üzerine çekti.
 • 24 Haziran 2018 11:20 Mersin'in En İyi Ciğercisi - (Arkadaşlar Ciğer Kebap - Mersin) Mersin'e gidip de mersin usulü ciğer şiş yemeden olmaz. Biz de kalktık ve salaş ama bir o kadar da lezzetli ciğer şişi Mersin'de Arkadaşlar Ciğer'de afiyetle yedik.
 • 17 Haziran 2018 12:52 Kadınlar Alışverişte Haklarını Daha Çok Savunuyor Kadınlar Alışverişte Haklarını Daha Çok Savunuyor Kadınlar alışverişte haklarını daha çok savunuyor TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal; "Kadınlar hak arama konusunda erkeklerden daha önde" "Haklı olduğunuz durumda, tüketicinin seçimlik hakları vardır"ESKİŞEHİR - Başta giyim sektörü olmak üzere yapılan tüm alışverişlerde kadınlar erkeklere...
 • 17 Haziran 2018 10:29 Kadınlar Alışverişte Haklarını Daha Çok Savunuyor Kadınlar Alışverişte Haklarını Daha Çok Savunuyor Başta giyim sektörü olmak üzere yapılan tüm alışverişlerde kadınlar erkeklere göre hakkını daha çok savunuyor.
 • 08 Haziran 2018 12:04 Bu Yaz Saçlarda Retro Havası Esecek Bu Yaz Saçlarda Retro Havası Esecek Her zaman kadının en etkili güzellik silahı saçlar için MOS Kuaförleri Genel Müdürü ve Saç Artisti Doğan Çelik, 2018 saç modasını anlatıyor.
 • 07 Haziran 2018 15:45 2018 Yaz Sezonunun En Trend Saçları 2018 Yaz Sezonunun En Trend Saçları 2018 saçlarında bu yıla aksesuar modası damga vuruyor. Simit tokalar, taşlı klipsler, klasikten vazgeçemeyenler için taçlar bu yaz hayatımıza yeniden giriyor. Aksesuarlarla zenginleşen dağınık saçlar, dalgalarla hareket kazanan rapunzel saçlar, nostaljik katlar ve perçemli kesimler en trend modeller olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman kadının en etkili güzellik silahı saçlar için Saç Artisti Doğan Çelik, 2018 saç modasını anlatıyor.
 • 25 Mayıs 2018 10:30 Vali Aktaş, Ntso'nun İftar Yemeğine Katıldı Vali Aktaş, Ntso'nun İftar Yemeğine Katıldı İftar yemeğine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir Ticaret Odası Başkanı İbrahim Salaş, Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri, oda üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkanları ve davetliler katıldı
 • 23 Mayıs 2018 11:01 Hatay'ın Vazgeçilmez Lezzeti: Tepsi Kebabı UNESCO tarafından dünyanın "26’ncı Gastronomi Şehri" ilan edilen Hatay’a gelen ziyaretçiler, ’Tepsi Kebabı’nı tatmadan dönmüyor.
 • 21 Mayıs 2018 14:48 Tarihi Kalenin Eteğinde Tarihi Kalenin Eteğinde "Ciğer Kebaplı" Sahur Gaziantep mutfağında önemli bir yere sahip olan ciğer kebabı, vatandaşlar tarafından tarihi Gaziantep Kalesi'nin eteklerinde, sahur vakti sıkça tüketiliyor.
 • 21 Mayıs 2018 12:24 Tarihi Kalenin Eteğinde "Ciğer Kebaplı" Sahur Gaziantep mutfağında önemli bir yere sahip olan ciğer kebabı, vatandaşlar tarafından tarihi Gaziantep Kalesi'nin eteklerinde, sahur vakti sıkça tüketiliyor.
 • 11 Mayıs 2018 09:53 Makyajsız Görüntülenen Tuba Büyüküstün'ün Eski Halinden Eser Yok Makyajsız Görüntülenen Tuba Büyüküstün'ün Eski Halinden Eser Yok Güzelliği ile bir döneme damga vuran Tuba Büyüküstün, makyajsız görüntüsüyle hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.
 • 07 Mayıs 2018 16:15 Zayıflamaya Çalışırken Kilo Aldıran 5 Hata Zayıflamaya Çalışırken Kilo Aldıran 5 Hata Sağlıklı Yaşam ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Neslihan Aktaş, zayıflamaya çalışırken kilo aldıran 5 hataya dikkat çekti...
 • 02 Mayıs 2018 04:15 Ciğeri İp Gibi Dizen Serkan Ustamız ???? SALAŞ CİĞERCİ markasıyla izmir'de faaliyet gösteren Serkan Abimizin hünerleri anlatmakta bitmiyor.
 • 16 Nisan 2018 18:00 Adana Kebap Yemesi Sevap ?????? SALAŞ CİĞERCİ markasıyla izmir'de faaliyet gösteren Serkan Abimizin hünerleri anlatmakta bitmiyor.
 • 13 Nisan 2018 03:35 Uykuluk ve Ciğer Sote ?????? Salaş CİĞERCİ markasıyla izmir'de faaliyet gösteren Serkan Abimizin hünerleri anlatmakta bitmiyor.
 • 09 Nisan 2018 14:19 Nevşehir Kabak Çekirdeğine Coğrafi İşaret Nevşehir Kabak Çekirdeğine Coğrafi İşaret Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, AA muhabirine, coğrafi işaret alınmasının ürünün markalaşması ve değer kazanması adına önemli olduğunu belirtti
 • 09 Nisan 2018 13:24 Nevşehir Kabak Çekirdeğine Coğrafi İşaret Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, AA muhabirine, coğrafi işaret alınmasının ürünün markalaşması ve değer kazanması adına önemli olduğunu belirtti
 • 24 Mart 2018 10:41 Ntso'da Rekabet Kurumu Toplantısı Gerçekleşti Ntso'da Rekabet Kurumu Toplantısı Gerçekleşti Arif Parmaksız, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Yönetim Kurulu üyeleri ve çeşitli sektörlerden üyeler katıldı
 • 23 Mart 2018 15:17 Bu Bahar Vazgeçilmeziniz Olacak 4 Güzel Parça Bu Bahar Vazgeçilmeziniz Olacak 4 Güzel Parça Baharın tazeleyen enerjisiyle kombinlerin motivasyonu yükseliyor. Soğuk ve bulutlu aylardan ılık havalara güneşli günlere geçerken en sevilen parçaları dolaplara ekleyip kendinizi sokağa atmaya hazırlanın.
 • 22 Mart 2018 20:19 Aklınızı Başınızdan Alacak 11 Muhteşem Mutfak! Aklınızı Başınızdan Alacak 11 Muhteşem Mutfak! Mutfaklar pek çok evde en çok zaman geçirilen ve en yoğun kullanılan odaların başında gelirler. Özellikle kalabalık aileler için bu durum daha geçerlidir. Yoğun kullanım ise mutfağınızın bir süre sonra yıpranmasına ve kapsamlı bir bakım gerektirmesine yol açar. Çok çeşitli sıvı, nem, kir ve ısıya sürekli olarak maruz kalan mutfakların evinizin diğer bölümlerine kıyasla çok daha iyi ve detaylı bakım istemesi aslında gayet doğaldır. Bu yazımızda sizler için hepsi de
 • 19 Mart 2018 16:15 Tesettür Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tesettür Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tesettür elbise alırken nelere dikkat edilmeli? Tesettürde önemli olan model mi kalite mi?Modamerve.com'un Ceo'su Okan SALAN anlattı.
 • 08 Şubat 2018 10:47 2018'in Trend Kış Etekleri Nasıl Kombinlenir? 2018'in Trend Kış Etekleri Nasıl Kombinlenir? Herkese merhaba... Bugün itibari ile her perşembe burada yeni bir moda dosyasında buluşacağız.
 • 26 Ocak 2018 12:03 Muğla Resimle Yaşama Tutundu Muğla Resimle Yaşama Tutundu Muğla'nın Ortaca ilçesinde tekerlekli sandalyeye bağımlı olarak yaşayan bedensel engelli 39 yaşındaki Gülay Çolak, resimle hayata tutundu.
 • 26 Ocak 2018 12:01 Resimle Yaşama Tutundu MUĞLA'nın Ortaca ilçesinde yaşayan bedensel engelli Gülay Çolak (39), resimle hayata tutundu.
 • 26 Ocak 2018 11:01 Dha Yurt Bülteni-2 (ÖZEL HABER)1)KONTEYNER KENTTEKİ SURİYELİLER, AFRİN'DEKİ MEHMETÇİK İÇİN DUA ETTİKAHRAMANMARAŞ'taki konteyner kentte kalan Suriyeliler, camide toplanıp Afrin'deki terör örgütlerine yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Türk askeri için dua etti.
 • 26 Ocak 2018 10:12 Dha Yurt Bülteni-2 (ÖZEL HABER)1)KONTEYNER KENTTEKİ SURİYELİLER, AFRİN'DEKİ MEHMETÇİK İÇİN DUA ETTİKAHRAMANMARAŞ'taki konteyner kentte kalan Suriyeliler, camide toplanıp Afrin'deki terör örgütlerine yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Türk askeri için dua etti.
 • 26 Ocak 2018 09:56 Resimle Yaşama Tutundu MUĞLA'nın Ortaca ilçesinde yaşayan bedensel engelli Gülay Çolak (39), resimle hayata tutundu.
 • 18 Ocak 2018 15:00 Kendin-yap Tasarımların Doruk Noktası, Benzersiz Bir Stil: Shabby Chic! Kendin-yap Tasarımların Doruk Noktası, Benzersiz Bir Stil: Shabby Chic! Son yıllarda tüketim kültürünün hem bütçemize hem de çevreye verdiği hasarı azaltan ve bu konudaki duyarlılığın da artmasıyla birlikte bir hayli yaygınlaşan ileri dönüşüm anlayışı sayesinde, harika bir kendin-yap kültürü oluştu ve bu kültür sayesinde insanlar artık farklı tecrübe ve becerilerle evlerinde kullandıkları hemen hemen her eşyayı kendileri yapabiliyorlar.
 • 17 Ocak 2018 17:30 Klasik Kazaklarınızla Şık Olun Klasik Kazaklarınızla Şık Olun Yumuşacık kazaklarınızı sadece evde değil, eklediğiniz birkaç parça kıyafet ya da aksesuarla dışarıda da giyebilirsiniz. Bu sezon kazağınızı değiştirmeden şık bir hale gelmek ve rahat kalmak için 8 öneriyi bu yazıda bulabilirsiniz.
 • 23 Aralık 2017 11:54 Sakın Şaşırmayın Kreuzberg'tir Burası! Sakın Şaşırmayın Kreuzberg'tir Burası! YOLDA giderken, kenarda Türkçe-Almanca hip hop şarkı mırıldanan iki genç, size aniden "Hey sen! Dur bir dakika! Bir konu söyle" diye seslenebilir.
 • 13 Aralık 2017 15:15 Etobur Rüyası Barbekü Restoranı - Fette Sau, New York Yağıyla suyuyla isli etler, dışı marine edilmiş kara, içi suyunu hapsederek pişmiş dana döş (brisket) ve diğer bilimum mangal görmüş et çeşitleri... Salaş bir sunum ve basit bir mönü yaratmışlar.