Ali Koç'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya çarpıcı soru: Sana o programda böğürme vazifesini mi verdiler? - Son Dakika

Ali Koç'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya çarpıcı soru: Sana o programda böğürme vazifesini mi verdiler?

15.03.2021 14:41

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, bir cenazede karşılaştığı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la arasında geçen sohbeti canlı yayında anlattı. Koç'un kendisine "Sana o programda sürekli böğürme vazifesi mi verdiler?" dediğini aktaran Kütahyalı, bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçelilere hoşgörü ile yaklaşmaları gerektiklerini söyledi.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'la Taylan Bilgel'in cenazesinde aralarında geçen sohbetten bahsetti. Kütahyalı Ali Koç'un kendisine "Sana o programda sürekli böğürme vazifesi mi verdiler" dediğini belirtti.

Öncelikle, Ali Koç ile Nagehan Alçı'nın sohbet ettiği belirtilirken Koç'un, Kütahyalı için, "Kocan gibi adamlar oldukça işimiz kolay değil. Sürekli taraflı ve yanlı yorum yapıyorlar" dediği ifade edildi.

"BÖĞÜRME VAZİFESİ Mİ VERDİLER?"

Ali Koç'un Kütahyalı'ya "Sana o programda sürekli böğürme vazifesi mi verdiler?" dediği aktarılırken "Eşine baksana son yıllarda ne kadar tarafsız ve objektif bir duruşu var" diye konuştuğu belirtildi.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşım yapan Rasim Ozan Kütahyalı, "Cumartesi günü Aydın Doğan'ın can dostu, hoşgörü abidesi insan Taylan Bilgel'in cenazesinde Zincirlikuyu'da Ali Koç ile karşılaştık. Aramızda geçen diyalog bu videoda. Biz Galatasaraylılar da moral olarak çökmüş Ali Koç gibi Fenerbahçelilere hoşgörü ile yaklaşmalıyız. MHK detayına dikkat!" diye yazdı.

YORUMLAR (36)
  • TABİKİ: DOĞRU SÖYLEMİŞ BU KÜTAHYALIYI KİMLER ÖNE SÜRÜYOR BÖYLE HÖDÜK BİR İNSANI ORTAYA ÇIKARIP BÖĞÜRTÜYORLAR ACİLEN ORTAMLARDAN DİSKALİFİYE EDİLMESİ LAZIM HER HAREKETİ FAUL SÜREKLİ KAVGAYI ÇAĞRIŞTIRIYOR PROVAKATÖR ZİBİDİ Cevap Yaz 21 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında Ali Koç'tan hiç ummadığı bir tepki aldı! Stüdyo buz kesti Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında Ali Koç'tan hiç ummadığı bir tepki aldı! Stüdyo buz kesti

Son Dakika Spor Ali Koç'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya çarpıcı soru: Sana o programda böğürme vazifesini mi verdiler? - Son Dakika


Advertisement