Amedli Deniz Naki, Sokağa İndi Çocuklarla Top Sektirdi - Son Dakika

Amedli Deniz Naki, Sokağa İndi Çocuklarla Top Sektirdi

11.03.2016 14:33

Amedspor'da forma giyen Deniz Naki, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde sokağa indi, çocuklarla birlikte top oynadı.

Spor Toto 2. Lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler'de forma giyen Deniz Naki, Diyarkabır'ın Sul ilçesinde sokağa indi, çocuklarla birlikte top oynadı.

SUR'DAKİ ÇOCUKLARLA TOP SEKTİRDİ

Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde Fenerbahçe'ye elenen ve göstermiş olduğu başarılı performansla kamuoyunun takdirini kazanan Amed Sportif Faaliyetler'in Dersimli yıldızı Deniz Naki, çatışma bölgesinin yoğun yaşandığı Diyarbakır'ın Sur ilçesinde sokakta çocuklarla birlikte top top sektirdi. Deniz Naki, bu hareketiyle zor günler yaşanılan bölgedeki çocukların gönlünü fethetti.

Amedli Deniz Naki, Sokağa İndi Çocuklarla Top Sektirdi

12 MAÇ CEZA ALMIŞTI

Deniz Naki, Türkiye Kupası'nda oynanan Bursaspor maçında sonra sosyal medya hesabından paylaştığı, ""Bizi yalnız bırakmayan bütün siyasetçilerimize, sanatçılarımıza, aydınlarımıza ve halkımıza teşekkürü borç biliyoruz ve bu galibiyeti topraklarımızda 50 günden fazladır süren zulümde hayatlarını kaybedenlere ve yaralılarımıza adıyoruz, armağan ediyoruz. Her biji Azadi (Yaşasın Özgürlük)" mesajla PFDK tarafından 12 maç cezaya çarptırılmıştı.

YORUMLAR (66)
  • Bbp: Orgute yardim ediyor, siz dr bunu adam yerine koyunuz. Kurdistan. Azadi diyor gitsin kuzey irak ta savasin ozaman turkiyede ne isin var git saglim muslim yaninda yer al. Turkiye cumhuriyeti ndde milliyetciler oldugu surece sizin burada yasama hakkiniz yok. Ya sev yada terket.tek devlet tek millet tc Cevap Yaz 12 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a sosyal medyadan yüklendi: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun! Her şeyi planlı yaptın Sivasspor'un final maçı dev ekranda izlenecek Sivasspor'un final maçı dev ekranda izlenecek Taşova Kaymakamı Gökcecik'ten şehit ailelerine ziyaret Taşova Kaymakamı Gökcecik'ten şehit ailelerine ziyaret

Son Dakika Spor Amedli Deniz Naki, Sokağa İndi Çocuklarla Top Sektirdi - Son Dakika


Advertisement