Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3 - Son Dakika

Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3

08.01.2012 20:28
Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3

Aroma Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nde yapılan maçta Nilüfer Belediyesi, Beşiktaş'ı deplasmanda 3 - 1 mağlup etti.

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde yapılan maçta Nilüfer Belediyesi, Beşiktaş'ı deplasmanda 3 - 1 mağlup etti. Beşiktaş Milangaz Arena'da oynanan ve 111 dakika süren karşılaşmada Nilüfer Belediyesi, rakibini 23 - 25, 25 - 23, 26 - 28 ve 23 - 25'lik setlerle mağlup etti.

İki ekibin de kontrollü başladığı 1. setin ilk teknik molasına Beşiktaş 8 - 7 geride girdi. Başa baş mücadelenin olduğu setin 2. teknik molasına da 16 - 14 geride giren siyah - beyazlılar, bu seti 25 - 23 kaybetti.

Karşılaşmanın 2. setine çok kötü başlayan Beşiktaş, 6 - 0 geriye düştüğü sette alınan moladan sonra toparlandı ve ilk teknik molaya 8 - 7 geride girdi. Teknik moladan sonra rakibini yakalama fırsatlarını değerlendiremeyen siyah - beyazlılar, 2. teknik molayada 16 - 14 geride girdi.

Setin son bölümünde iyi bir oyun ortaya koyarak rakibi Nilüfer Belediye'yi yakalayan Beşiktaş, öne geçme fırsatını iyi değerlendirdi ve bu seti 25 - 23 kazandı.

Üçüncü sete etkili başlayan Beşiktaş, ilk teknik molaya 8 - 7 önde girdi. Setin ikinci bölümünde üstünlüğünü koruyamayan siyah - beyazlılar 2. teknik molaya 16 - 14 geride girdi. Setin son bölümünde iki takımda çok çekişmeli bir mücadele sergilerken, Nilüfer Belediye bu seti de 28 - 26 kazanarak skoru 2 - 1 yaptı.

Son sete etkili başlayan Beşiktaş, ilk teknik molaya 8 - 5 önde girdi. Güzel oyununu setin devamında da sürdüren siyah - beyazlılar 2. teknik molaya 16 - 11 galip girmeyi başardı. Setin son bölümünde oyuna ağırlığını koyan Nilüfer Belediye, seti 25 - 23 karşılaşmayıda 3 - 1 kazandı.

Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3
Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Beşiktaş: 1 - Nilüfer Belediye: 3 - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fatih Terim'i çılgına çeviren olay! Isınmaya gitmeyen futbolcularına fena patladı 00:23 Fatih Terim'i çılgına çeviren olay! Isınmaya gitmeyen futbolcularına fena patladı Doğu Perinçek, 00:15 Doğu Perinçek, "Bu bir tuzak" deyip büyükelçilerin açıklamasını yorumladı: Geri adım atmadılar Güntekin Onay'dan tarihi gaf! Canlı yayında skandalın eşiğinden dönüldü 23:17 Güntekin Onay'dan tarihi gaf! Canlı yayında skandalın eşiğinden dönüldü
Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor 22:36 Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor Son Dakika! ABD, krizi sürdürmekte kararlı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine 22:09 Son Dakika! ABD, krizi sürdürmekte kararlı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine "not edildi" deyip Kavala açıklamasını yenilediler Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var 19:52 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var
Düğün sonrası eğlencesinde 19:03 Düğün sonrası eğlencesinde "Neden hesabı sen ödedin?" tartışması damadın vurulmasıyla sonuçlandı Seren Serengil zina ile ilgili söylemleri tekrar gündem oldu: Türkiye'de birçok hanım sahneye çıkmadan cinsel ilişkiye giriyor 18:16 Seren Serengil zina ile ilgili söylemleri tekrar gündem oldu: Türkiye'de birçok hanım sahneye çıkmadan cinsel ilişkiye giriyor
Advertisement