Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Rosier ile Tayyip Talha Sanuç'un son durumu hakkında bilgi verdi - Son Dakika

Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Rosier ile Tayyip Talha Sanuç'un son durumu hakkında bilgi verdi

19.03.2023 15:45
Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Rosier ile Tayyip Talha Sanuç'un son durumu hakkında bilgi verdi

Beşiktaş, Valentin Rosier ve Tayyip Talha Sanuç'un sakatlıklarına dair bilgilendirmede bulundu. Kulüpten yapılan açıklamada, Rosier'in boyun bölgesinde kistik oluşum tespit edildiği ve cerrahi işlem sonrası sonrası tedavi sürecinin devam ettiği belirtildi. Sanuç'un ise sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama olduğu tespit edildi. Fransız yıldızın 3-4 gün sonra antrenmanlara başlaması beklenirken, Tayyip Talha Sanuç'un Fenerbahçe derbisine yetişip yetişmeyeceği henüz bilinmiyor.

Beşiktaş, boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti olan Fransız futbolcu Valentin Rosier'de kistik oluşum tespit edildiği ve cerrahi tedavi uygulandığını açıkladı. Beşiktaş, boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti olan Fransız futbolcu Valentin Rosier'de kistik oluşum tespit edildiği ve cerrahi tedavi uygulandığını açıkladı. Siyah-beyazlılar ayrıca savunma oyuncusu Tayyip Talha Sanuç da yapılan MR görüntülemesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini duyurdu. Rosier'in kısa süre içinde antrenmanlara başlaması bekleniyor. Ancak Tayyip Talha Sanuç'un Fenerbahçe derbisine yetişip yetişmeyeceği henüz belli değil.

ROSIER'DE KİSTİK OLUŞUM SAPTANDI

Siyah-beyazlıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier'in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi işlem geçiren Valentin Rosier'in tedavi süreci devam etmektedir.

SANUÇ'TA GERİLME VE KANAMA VAR

Futbol A Takımımızın İstanbulspor ile yaptığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç'un Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

YORUMLAR
500
Beşiktaş'ta sakatlanan Dele Alli, antrenmana çıkmadı Beşiktaş'ta sakatlanan Dele Alli, antrenmana çıkmadı Beşiktaş'ta Dele Alli'nin adalesinde kısmi yırtık ve kanama tespit edildi Beşiktaş'ta Dele Alli'nin adalesinde kısmi yırtık ve kanama tespit edildi Dele Alli'nin uyluk üst adalesinde kısmi yırtık saptandı Dele Alli'nin uyluk üst adalesinde kısmi yırtık saptandı

Son Dakika Spor Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Rosier ile Tayyip Talha Sanuç'un son durumu hakkında bilgi verdi - Son Dakika


Advertisement