Beşiktaşlı Cyle Larin'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi - Son Dakika

Beşiktaşlı Cyle Larin'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi

23.04.2019 18:48

Beşiktaş'ın Kanadalı oyuncusu Cyle Larin'in, Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'e Instagram'dan, "Çok güçlüyüm, çok zenginim ve Kanadalıyım" diye mesaj attığı iddia edildi.

Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç'tan ayrıldıktan birkaç ay sonra, Berrak Tüzünataç'ın eski aşkı Birkan Sokullu ile Ocak ayında görüşmeye başlamıştı.

İlk kez Suadiye'de birlikte görüntülenen, aşkları da o kareyle ortaya çıkan Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu çiftinin, mutluluğu kısa sürdü. Aradığı aşkı bir türlü bulamayan Deniz'e yeni bir talip çıktı.

Beşiktaşlı <a class='keyword-sd' href='/cyle-larin/' title='Cyle Larin'>Cyle Larin</a>'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi

"ÇOK GÜÇLÜYÜM, ÇOK ZENGİNİM VE KANADALIYIM"

Geçtiğimiz sene devre arasında Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı Cyle Larin, Dilan Çiçek Deniz'i yakın takibe aldı. Takım arkadaşları Çukur dizisini izlerken Deniz'i görüp aşık olan Beşiktaşlı Cyle Larin, güzel oyuncuya DM'den mesaj attı. Larin mesajında, "Çok güçlüyüm, çok zenginim ve Kanadalıyım" yazdı.

Beşiktaşlı Cyle Larin'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi

(Sporx)

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Duygulandıran paylaşım! Oğuzhan Özyakup, siyah-beyazlı kulüpten ayrıldığını açıkladı Duygulandıran paylaşım! Oğuzhan Özyakup, siyah-beyazlı kulüpten ayrıldığını açıkladı Beşiktaş'la anılan A Milli Orkun Kökçü finalden önce son antrenmanda Beşiktaş'la anılan A Milli Orkun Kökçü finalden önce son antrenmanda Fuat Çimen: 'Ahmet Nur Çebi de bize oy verecektir' Fuat Çimen: 'Ahmet Nur Çebi de bize oy verecektir'

Son Dakika Spor Beşiktaşlı Cyle Larin'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi - Son Dakika


Advertisement