Chelsea'de büyük skandal! Aynı hata 3 kez yapılınca transfer iptal oldu - Son Dakika

Chelsea'de büyük skandal! Aynı hata 3 kez yapılınca transfer iptal oldu

01.02.2023 18:57

Hakim Ziyech transferini tamamlamak için Chelsea'den evrakları isteyen Paris Saint-Germain, İngiliz ekibi tarafından 3 kez yanlış evrak gönderilince transferi sonlandıramadı.

Avrupa'da ara transfer döneminin son dakikalarında Paris Saint-Germain, Chelsea'den Hakim Ziyech'i kadrosuna katmak için hamle yaptı. Ancak İngiliz ekibi büyük bir hataya imza attı ve transfer iptal oldu.

3 KEZ YANLIŞ EVRAK GÖNDERİLDİ

Paris Saint-Germain, transfer döneminin kapanmasına sayılı dakikalar kala Chelsea'den Hakim Ziyech'in evraklarını istedi. İngiliz ekibi, 3 kez yanlış evrak gönderince Fransız devi transferi bitiremedi.

FEDERASYON İLE ANLAŞAMADILAR

Fransız devi, tüm anlaşmaların tamamlandığını ve imzaların atıldığını, yanlış evrak nedeniyle transferin iptal olmasını istemedi. Bu neden Fransa Futbol Federasyonu ile masaya oturan PSG, istediği sonucu alamadı ve transfer gerçekleşmedi

YORUMLAR
500
Mbappe'den dünya devine dikkat çeken mesaj: 2024'te beni alın Mbappe'den dünya devine dikkat çeken mesaj: 2024'te beni alın PSG'den ayrılmak üzere! Barcelona, Messi'yle temasta olduklarını duyurdu PSG'den ayrılmak üzere! Barcelona, Messi'yle temasta olduklarını duyurdu Futbol: UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Futbol: UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

Son Dakika Spor Chelsea'de büyük skandal! Aynı hata 3 kez yapılınca transfer iptal oldu - Son Dakika


Advertisement