Chelsea-Villareal arasında oynanacak UEFA Süper Kupası maçı Exxen'de yayınlanacak - Son Dakika

Chelsea-Villareal arasında oynanacak UEFA Süper Kupası maçı Exxen'de yayınlanacak

21.07.2021 23:37

Şampiyonlar Ligi şampiyonu Chelsea ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Villarreal'in 11 Ağustos tarihinde karşılaşacağı UEFA Süper Kupası 2021 mücadelesi Exxen'de yayınlanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Chelsea ile UEFA Avrupa Ligi Şampiyonu Villarreal, Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta, Windsor Park Stadyumu'nda, karşı karşıya gelecek. 11 Ağustos'taki dev mücadele Exxen'den yayınlanacak.

UEFA'NIN ORGANİZASYONLARINI DA ALMIŞTI

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'ni 3 sezon boyunca Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform EXXEN almıştı.

Chelsea-Villareal arasında oynanacak UEFA Süper Kupası maçı Exxen'de yayınlanacak

DENEYİMLİ SPİKERLER SUNACAK

Deneyimli spikerler Ercan Taner, Melih Gümüşbıçak ve Ertem Şener, Exxen'in Avrupa kupaları maç anlatımlarını gerçekleştirecek.

YORUMLAR
500
Chelsea'den yılın sürprizi! Cristiano Ronaldo ile ilk görüşme gerçekleşti Chelsea'den yılın sürprizi! Cristiano Ronaldo ile ilk görüşme gerçekleşti 26 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı 26 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi

Son Dakika Spor Chelsea-Villareal arasında oynanacak UEFA Süper Kupası maçı Exxen'de yayınlanacak - Son Dakika


Advertisement