Deprem bölgesine giden Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, 3 dilde çağrı yaptı: Aklınız alamaz - Son Dakika

Deprem bölgesine giden Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, 3 dilde çağrı yaptı: Aklınız alamaz

09.02.2023 13:40

Deprem bölgesi Hatay'a giden Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, burada Türkçe, İngilizce ve Fransızca yardım çağrısında bulundu. Kutlu sosyal medyadan paylaştığı videoda, "Lütfen arkadaşlar yardım yapın. Az çok demeyin lütfen. Buradaki ihtiyacı aklınız alamaz." dedi.

Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, Türkiye'yi vuran depremlerin yıkıcı etkisini en derinden hisseden Hatay'a gitti. Burada paylaşımda bulunan milli yıldız, 3 dilde yardım çağırısında bulundu.

"LÜTFEN YARDIM YAPIN"

Türkçe, Fransızca ve İngilizce yardım çağrısında bulunan Berkan Kutlu yaptığı paylaşımda, "Lütfen arkadaşlar yardım yapın. Az çok demeyin lütfen. Buradaki ihtiyacı aklınız alamaz." dedi.

"YARDIMLAR ULAŞIYOR"

Öte yandan Kutlu bölgeden bir başka daha paylaşım yaparken, "Gıda konusunda bulunduğumuz noktalarda sıkıntımız azdı. Yardımlar ulaşıyor. Kıyafet, çadır, çorap, içlik sıkıntısı daha fazla arkadaşlar." ifadelerini kullandı.

Deprem bölgesine giden Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, 3 dilde çağrı yaptı: Aklınız alamaz
YORUMLAR
500
Bakan Soylu: 'Vatandaşımızı yalnız bırakmadık' Bakan Soylu: 'Vatandaşımızı yalnız bırakmadık' İngiltere'de yaşayan 70 yaşındaki Pakistanlı kadın, deprem bölgesine yardım götürdü İngiltere'de yaşayan 70 yaşındaki Pakistanlı kadın, deprem bölgesine yardım götürdü Hatay'da depremde hasar almayan otel afetzedelere de ev sahipliği yaptı Hatay'da depremde hasar almayan otel afetzedelere de ev sahipliği yaptı

Son Dakika Spor Deprem bölgesine giden Galatasaraylı futbolcu Berkan Kutlu, 3 dilde çağrı yaptı: Aklınız alamaz - Son Dakika


Advertisement