Fatih Terim'den Marcao sürprizi: En ağır cezaları aldı, Lazio maçında oynatabilirim - Son Dakika

Fatih Terim'den Marcao sürprizi: En ağır cezaları aldı, Lazio maçında oynatabilirim

15.09.2021 17:41

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lazio karşılaşması öncesi basın toplantısı düzenledi. Terim, kadro tercihiyle ilgili yöneltilen sorulara cevap verdi. Deneyimli hoca, "Defans hattında güçlü seçeneklerimiz var. Marcao'yu oynatabilirim. Verilecek en ağır cezaları aldı. Kolay atlatılacak bir travma değil. Kerem çok profesyonelce davrandı. Ama henüz kadro için karar vermedim" diye konuştu.

Giresunspor maçında takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na saldıran Marcao, Lazio maçında yüksek ihtimalle sahada olacak. Fatih Terim, bu konu hakkında yöneltilen soruya net cevap verdi.

İşte Terim'in Lazio maçı öncesi yaptığı açıklama:

"Kerem Aktürkoğlu da bizim evladımız. Herkes Kerem'e sahip çıktı. Hadise hoş değil. Diğer tarafa da verilecek cezaların en ağırı verildi. Sonunda öpüşerek ayrıldılar. Kerem buna rağmen profesyonelce, beyefendi gibi sarıldı ve oynuyor.

"ÜZERİNE DURDUĞUMUZ EVLADIMIZ"

yediğimiz gollerde Kerem'i suçlamak doğru olmaz. Kerem Aktürkoğlu, önemle üzerinde durduğumuz bir evladımız.

"KOLAY ATLATILACAK TRAVMA DEĞİLDİR"

Kolay atlatılacak bir travma değildir ama Kerem de profesyonelce, beyefendi gibi devam etti, güldü, sarıldı... Oyununu oynuyor. Bazı davranışları bazı yerlere hoş gelmiyor olabilir ama Kerem iyi bir genç. Marcao'nun ceza almasını Kerem'e yormak çok doğru olmaz.

"BÖYLE BÖYLE DOĞRUYU BULACAKLAR"

Hepimiz için taraftarımızın yapacağı tedaviyi hiç kimse yapamaz. Söyleyecekleri iki güzel kelime bizim de işimizi kolaylaştırır. Açıkçası etkileniyorlar. O gençleri rica ediyorum hep beraber kazanalım. Onlar hata yapacak biz affedeceğiz ve böyle doğruyu bulacaklar."

Fatih Terim'den Marcao sürprizi: En ağır cezaları aldı, Lazio maçında oynatabilirim

Son Dakika Spor Fatih Terim'den Marcao sürprizi: En ağır cezaları aldı, Lazio maçında oynatabilirim - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi 00:31 Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor 00:19 Arkadaşlarıyla ormanlık alanda mantar toplamaya giden adamdan haber alınamıyor Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün 23:37 Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün
İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı 22:59 İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! 22:26 Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! "Siz Amerika'nın hizmetkarısınız" deyince milletvekilleri buz kesti Adana'da Balotelli resitali! Mavi Şimşekler, deplasmanda Gaziantep FK'yı 4-0 mağlup etti 20:59 Adana'da Balotelli resitali! Mavi Şimşekler, deplasmanda Gaziantep FK'yı 4-0 mağlup etti
ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 16:18 Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık
Advertisement