Fenerbahçeli Lincoln Henrique, depremzede bir aileyi misafir edecek - Son Dakika

Fenerbahçeli Lincoln Henrique, depremzede bir aileyi misafir edecek

07.02.2023 16:40

Fenerbahçe forması giyen Lincoln Henrique, depremden etkilenen çocuklu bir aileyi İstanbul'da ağırlayacağını açıkladı. Portekizli futbolcu yaptığı paylaşımda, "Yetkililer bizimle iletişime geçebilir. İstanbul'a getirilecek ailenin tüm otel masraflarını karşılamaya hazırım." ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin verdiği zararların yarası sarılmaya çalışılırken, spor dünyasından destekler gelmeye devam ediyor. Son olarak Fenerbahçeli futbolcu Lincoln Henrique, bir aileyi misafir etmek istediğini açıkladı.

"HEPİMİZ DEPREMZEDELERE DESTEK OLMALIYIZ"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Henrique, "Hepimiz depremzedelere destek olmalıyız. Aile olarak depremde evi yıkılan çocuklu bir aileyi her şey geride kalana kadar misafir etmek isteriz." dedi.

Fenerbahçeli Lincoln Henrique, depremzede bir aileyi misafir edecek

"TÜM OTEL MASRAFLARINI KARŞILAMAYA HAZIRIM"

Portekizli futbolcu paylaşımının devamında, "Yetkililer bizimle iletişime geçebilir. İstanbul'a getirilecek ailenin tüm otel masraflarını karşılamaya hazırım." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Karaisalı'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi Karaisalı'da depremzedeler için iftar programı düzenlendi DTSO Başkanı Kaya: 'Deprem bölgesinde bankalar, Bankalar Birliği'nin aldığı kararlara uymuyor' DTSO Başkanı Kaya: 'Deprem bölgesinde bankalar, Bankalar Birliği'nin aldığı kararlara uymuyor' 'Afetlere Hazırlıkta Kent Konseylerinin Rolü Sonuç Bildirgesi' Yayınlandı: 'Yeni Nesil Bir Kentsel Dönüşüm Anlayışını Gerçekleştirecek Yasal ve... 'Afetlere Hazırlıkta Kent Konseylerinin Rolü Sonuç Bildirgesi' Yayınlandı: 'Yeni Nesil Bir Kentsel Dönüşüm Anlayışını Gerçekleştirecek Yasal ve...

Son Dakika Spor Fenerbahçeli Lincoln Henrique, depremzede bir aileyi misafir edecek - Son Dakika


Advertisement