Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Mustafa Kapı: Hedefim Avrupa'da oynamak - Son Dakika

Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Mustafa Kapı: Hedefim Avrupa'da oynamak

17.02.2020 18:14

Galatrasaray'ın kadro dışı bıraktığı 17 yaşındaki genç oyuncu Mustafa Kapı, "Amacım kontrat, para ya da Galatasaray'a saygısızlık değil. Önüm kapalı. Fenerbahçe de gündemimde değil. İlerleme ihtimali görmüyorum bu ortamda. Hedefim Avrupa'da oynamak" dedi.

Galatasaray Kulübü, altyapısından yetişen Mustafa Kapı'nın sözleşme uzatma tekliflerini reddettiği gerekçesiyle kadro dışı bırakıldığını duyurdu. Genç futbolcu da konuyla ilgili yakın çevresine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"HEDEFİM AVRUPA'DA OYNAMAK"

Lig Radyo'nun haberine göre Kapı, "Amacım kontrat, para ya da Galatasaray'a saygısızlık değil. Önüm kapalı. Fenerbahçe de gündemimde değil. İlerleme ihtimali görmüyorum bu ortamda. Hedefim Avrupa'da oynamak. Kontrat uzatmama konusu tamamen budur! Ayrıca Fatih hocama saygısızlık da etmem. Bana atfedilen tweetlerin atıldığı dönemde yaşım 10" dedi.

YORUMLAR (16)
  • Semih: Her sene sampiyon adayi takimlarda önü kapali imis. Sen önce oyna, kadroya girmeyi basar, ondan sonra konus. Avrupada isler istedigin gibi gitmezse ne olacak? Senin önceden teklif aldigin belliydi zaten. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Tespit : Sahada izledim az yetenek var ama çok yavaş yürüyor pas atıcam oyun kurcam diye Bazı oyuncular yürüyerek derin paslar atar bu doğru ama bu çocukta o ilerleme yok be halen öyle sanıyor kendini açıklamasını izlemiştim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Spor Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Mustafa Kapı: Hedefim Avrupa'da oynamak - Son Dakika


Advertisement