Gencer: Amrabat ve Giray, MP Antalyaspor'da - Son Dakika

Gencer: Amrabat ve Giray, MP Antalyaspor'da

Gencer: Amrabat ve Giray, MP Antalyaspor\'da
Son Güncelleme: 07.01.2014 16:25

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Amrabat ile Giray Kaçar'ın ikinci yarıdan itibaren Medical Park Antalyaspor forması giyeceğini söyledi.

Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Gencer, Galatasaraylı Nordin Amrabat ile Trabzonsporlu Giray Kaçar'ın ikinci yarıdan itibaren Medical Park Antalyaspor forması giyeceğini söyledi.

AMRABAT VE GİRAY ANTALYASPOR'DA

Galatasaraylı Nordin Amrabat ile Giray Kaçar'ın ikinci yarıdan itibaren Medical Park Antalyaspor forması giyeceğini belirten Gencer, Yobo transferine oyuncunun yıllık ücretinin engel olduğunu ifade etti. Beşiktaşlı futbolculardan Enramo ile ilgilenmediklerini dile getiren Gencer, Holosko'yu istediklerini; ancak teknik heyetin bu oyuncuyu bırakmak istemediğini söyledi.

"HEDEFLEDİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ"

Sezon başında hedefledikleri noktada olmadıklarını belirten Gencer, "Sezon başında hedefimiz daha yukarılarda olmaktı, ancak şu an istediğimiz yerde değiliz" şeklinde konuştu.

"AMRABAT İKİNCİ YARIDAN İTİBAREN ANTALYASPOR'DA DİYEBİLİRİZ"

Galatasaray'ın Faslı futbolcusu Nordin Amrabat'ın ikinci devre kiralık olarak Medical Park Antalyaspor forması giyeceğini ifade eden Gencer, "Amrabat ile yarın bir görüşme yapacağız. Amrabat'ın ikinci yarıdan itibaren Antalyaspor'da olacağını söyleyebiliriz" dedi.

"GİRAY KAÇAR İLE HER KONUDA ANLAŞTIK"

Transfer çalışmalarının devam ettiğinin altını çizen Gencer, "Trabzonspor'dan Giray Kaçar ile her konuda anlaşamaya vardık ve imzaları atacağız. kadromuza iki stoper oyuncusu katacağız. Biri Giray Kaçar oldu, diğeri ise yabancı olacak" şeklinde konuştu.

"YOBO TRANSFERİNE YILLIK ÜCRETİ ENGEL OLDU"

Yobo transferine de değinen Gencer, bu transfere tecrübeli futbolcunun Fenerbahçe'den aldığı yıllık ücretin engel olduğunu belirterek, "Yobo'nun Fenerbahçe'den aldığı yıllık 2 milyon euro bu transferi gerçekleştirmemize engel oldu" dedi.

"ENERAMO GÜNDEMİMİZDE YOK, HOLOSKO'YU TEKNİK HEYET BIRAKMAK İSTEMEDİ"

Beşiktaş forması giyen Eneramo ve Holosko ile ilgili transfer çalışmalarının olup olmadığı yönündeki soruya Gencer, "Eneramo sezon başında gündemimize geldi, ancak şu an bu oyuncuyla ilgili herhangi bir çalışmamız yok. Holosko'yu Beşiktaş'tan resmen istedik ancak teknik heyet kendisini bırakmak istemedi" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Gencer: Amrabat ve Giray, MP Antalyaspor'da - Son Dakika


Advertisement