Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı - Son Dakika

İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı

Sampdoria-Inter maçında Sampdoria'lı golcü Maxi Lopez, eşini elinden alan eski yakın arkadaşı Inter'li golcü Icardi'nin elini geri çevirdi.

İtalya\'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı
15.04.2014 - 07:42,  Güncelleme: 07:39

İtalya Ligi'nde oynanan Sampdoria-Inter maçı tam anlamıyla bir aşk üçgenine sahne oldu. İki eski yakın arkadaş olan Sampdoria'lı golcü Maxi Lopez, eşini elinden alan eski yakın arkadaşı Inter’li golcü Icardi'nin elini geri çevirdi.

ARALARI İKİ KADIN YÜZÜNDEN BOZULMUŞTU

Cenova’da oynanan Sampdoria – İnter maçında bir “Aşk” derbisi yaşandı. Geçmişte iki sıkı dost olan Sampdoria’lı Maxi Lopez ile İnter’li Mauro İcardi’nin arası kadın yüzünden bozulmuştu.

EN YAKIN ARKADAŞININ EŞİYLE NİŞANLANDI

İnter’li İcardi aile dostları Maxi Lopez’in eşi Wanda ile yasak ilişki kurunca ve bu duyulunca skandal olmuş, boşanmaya kadar gidilmişti. İcardi daha sonra Wanda ile Milano'ya giderek nişanlanmıştı.

LOPEZ, ICARDI'NIN ELİNİ SIKMADI

İki eski dost Pazar günü Cenova’da oynanan Sampdoria – İnter maçında seremoni sırasında karşı karşıya zorunlu olarak gelmişler, İcardi’nin uzattığı eli sıkmayı ret eden Maxi Lopez eski arkadaşına yüzünü döndü ve selam vermeyerek “Aşk” protestosunu böylece yapmış oldu. Maçı İnter deplasmanda 4-0 kazanırken İcardi 2 gol birden attı.


Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR (2)
  • MEHMET ALİ TAYFUR: ADANALI : KANLI BICAKLI OLMASI DAHA MANTIKLI DEILMI NAMUSZA SOZ KONUSU KATLETMEK HELALDİR. Cevap Yaz 16 15
  • Adanalı: Bizde olsa kanlı bıçaklı olunur yerine göre adam vurulur, bunlar el sıkışmamış çok mu? Cevap Yaz 26 6
1000

Son Dakika Spor İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı - Son Dakika


Advertisement