Kadın Dövüşçü, Rakibine Diz Çöktürüp Nakavt Etti - Son Dakika

Kadın Dövüşçü, Rakibine Diz Çöktürüp Nakavt Etti

30.01.2015 15:06

Kafes dövüşünde Ilima MacFarlane, Katie Castro isimli rakibine önünde diz çoktürdükten sonra serrt bir vuruşla maçı kazanmasını bildi.

Kadınlar kafes dövüşünde Ilima MacFarlane isimli sporcu, Katie Castro'yu kısa sürede nakavt etti.

46.SANİYEDE RAKİBİNİ BEZDİRDİ

Kendinden emin ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ilima MacFarlane, rakibi karşısında maça hızlı başlayan taraf oldu. Rakibini savruk yumruklarından çabuk sıyrılan ve Ilima MacFarlane, 46.saniye Katie Castro'ya peş peşe yumruklar indirmeye başladı.

ÖNÜNDE DİZ ÇÖKTÜRDÜ NAKAVT ETTİ

Sert darbelerle yere yığılıp MacFarlane'in önünde diz çöken Castro yüzüne aldığı sert kroşe sonrasında nakavt oldu.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
ABD Başkanı Biden'dan Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılımına resmi onay ABD Başkanı Biden'dan Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya katılımına resmi onay Fenerbahçe'den ayrılan Jose Sosa futbola başladığı kulübe döndü Fenerbahçe'den ayrılan Jose Sosa futbola başladığı kulübe döndü Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan bankaların emekli promosyonlarıyla ilgili 'caiz değil' açıklaması geldi Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan bankaların emekli promosyonlarıyla ilgili 'caiz değil' açıklaması geldi
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Kadın Dövüşçü, Rakibine Diz Çöktürüp Nakavt Etti - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş