Konyaspor'dan örnek uygulama! Stadyumu depremzedeler için eve çevirdiler - Son Dakika

Konyaspor'dan örnek uygulama! Stadyumu depremzedeler için eve çevirdiler

08.02.2023 13:09

Konyaspor, 10 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara stadyumun kapılarını açtı. Yeşil-beyazlılar, vatandaşlar için stadyum localarını yataklı odaya çevirdi.

Depremden etkilenenler için spor camiası seferber olurken bir destek de Konyaspor'dan geldi. Süper Lig ekiplerinden Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, stadyum localarını depremzedelerin kalabileceği şekilde değiştirdiklerini açıkladı.

LOCALARI YATAKLI ODALARA ÇEVİRDİLER

Yeşil-beyazlı kulüp, stadyumun localarını yataklı odalara çevirdi ve depremden zarar gören insanların hizmetine sunacaklarını açıkladı.

Konyaspor'dan anlamlı hareket! Stadyum localarını depremzedelere açtılar

"TÜM HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK"

Öte yandan Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, "Depremden etkilenen vatandaşlarımızı stadyumumuzun localarında misafir edebilmek için tüm hazırlıklarımızı tamamladık." dedi.

Konyaspor'dan anlamlı hareket! Stadyum localarını depremzedelere açtılar
YORUMLAR (2)
  • Hakan Koç: Helal olsun büyük görünen kulüplere de akacak olsun Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
  • Fırat KATIRAĞ: Allah razı olsun Allah fazlasını nasip etsin onlara Cevap Yaz 21 0 Yayından Kaldır
500
Depremde kız kardeşini ve akrabalarını kaybetti; onlar için diktiği fidanı gözyaşıyla suladı Depremde kız kardeşini ve akrabalarını kaybetti; onlar için diktiği fidanı gözyaşıyla suladı Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor DEPREM BÖLGESİNDE OKULLAR KADEMELİ OLARAK AÇILIYOR DEPREM BÖLGESİNDE OKULLAR KADEMELİ OLARAK AÇILIYOR

Son Dakika Spor Konyaspor'dan örnek uygulama! Stadyumu depremzedeler için eve çevirdiler - Son Dakika


Advertisement