Mesut Urgancılar: Fikret Orman döneminde alınan daireler ortada yok - Son Dakika

Mesut Urgancılar: Fikret Orman döneminde alınan daireler ortada yok

17.02.2020 21:15

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, "2017 yılında, yatırım amaçlı, 7.5 milyon TL karşılığında 11 apartman dairesi satın alınmış, parası ödenmiş. Fakat ortada ne daire var, ne de tapu. Hukuki süreç başlatıldı" dedi.

Beşiktaş Kulübü İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar, flaş açıklamalarda bulundu. Urgancılar, "DKY İnşaat'tan 2017'de 11 daire alınmış, 7.5 milyon lira ödenmiş. Ama daireler ortada yok! Tapusu da yok! Ve 2017'de alınan dairlere 2014'te bir banka çoktan ipotek koymuşmuş! Yani ayıplı mal almışız. Parasını vermişiz fakat ortada mal yok! Hukuki süreç başlatıldı" dedi.

Mesut Urgancılar: <a class='keyword-sd' href='/fikret-orman/' title='Fikret Orman'>Fikret Orman</a> döneminde alınan daireler ortada yok

FİKRET ORMAN "SPORCULAR İÇİN SATIN ALDIK" DEMİŞTİ

Urgancılar'ın sözünü ettiği dairelerle Fikret Orman, 29 Mart 2017'de "Çok fazla sporcumuz var. Beşiktaş, yurt dışından gelen sporculara kiralar ödeyerek yer tutuyor. 11 daire satın aldık. Dairelere kiralar ödüyoruz. Artık ödemek istemiyoruz. Basketbol, voleybol ve hentbol takımı oyuncuları için buraları değerlendireceğiz" demişti.

YORUMLAR (9)
  • Faik : Dky inşaatın binlerce Mağduru var ancak maalesef ortada devlet yok. Beşiktaşın aldığı daireler DKY ON Projesi Kağıthanede Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • tokiş: vay be yine devlet suçlu oldu, bu ahmaklar olmasa kurnazlar aç kalır 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
ABD, askerlerini oyunlarla eğitecek! ABD, askerlerini oyunlarla eğitecek!

Son Dakika Spor Mesut Urgancılar: Fikret Orman döneminde alınan daireler ortada yok - Son Dakika


Advertisement