Öve öve bitiremedi! Zenit'in hocası, Fenerbahçe'ye hayran kaldı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Öve öve bitiremedi! Zenit'in hocası, Fenerbahçe'ye hayran kaldı

24.03.2023 08:37

Zenit Teknik Direktörü Semak, Fenerbahçe ile oynadıkları hazırlık maçından sonra Sarı-Lacivertli kulübe övgüler yağdırdı. Semak, "Burada Şampiyonlar Ligi atmosferi hissediyorsunuz. Fenerbahçe çok güçlü bir takım, liginde şampiyon olabilir. Galatasaray ile fazla puan farkı yok" dedi.

Fenerbahçe ile Zenit, depremzedeler için düzenlenen dostluk maçında Kadıköy'de karşı karşıya geldi. Mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlandı.

GENÇLERE ŞANS VERDİ

Jorge Jesus; Jin-Ho Jo, Bora Aydınlık gibi genç isimlere şans verdi. Süre bulamayan futbolcuları da bu karşılaşmada denedi.

Öve öve bitiremedi! Zenit'in hocası, Fenerbahçe'ye hayran kaldı

ZENİT'İN HOCASI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Zenit Teknik Direktörü Semak, Sarı-Lacivertli kulübe övgüler yağdırdı. Semak, "Burada Şampiyonlar Ligi atmosferi var. Fenerbahçe çok güçlü ve kaliteli bir kadroya sahip. Liginde şampiyon olabilirler. Galatasaray ile fazla fark yok. Avrupa Ligi'ndeki Sevilla maçlarında takım çok iyi gözüküyordu" dedi.

YORUMLAR (2)
  • Ozay Metin: Anca havasını alırlar zaten. Cevap Yaz 4 12 Yayından Kaldır
  • Müslüm Şalcum: Verme gazı kral vallahi şampiyon olamayacağız en son şampiyon olduğumuz da 19 yaşındaydım daha askere gitmemiştim ?? Cevap Yaz 12 3 Yayından Kaldır
500
Yeşil ışık yandı! Fenerbahçe'nin ilk transferi Becao oluyor Yeşil ışık yandı! Fenerbahçe'nin ilk transferi Becao oluyor Büyük tehlike adım adım yaklaşıyor! Jesus kalırsa Fenerbahçe dağılacak Büyük tehlike adım adım yaklaşıyor! Jesus kalırsa Fenerbahçe dağılacak

Son Dakika Spor Öve öve bitiremedi! Zenit'in hocası, Fenerbahçe'ye hayran kaldı - Son Dakika


Advertisement