Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok - Son Dakika
Spor

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Portekiz Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Diogo Jota, A Milli Takımımız ile oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu. Milli yıldızımız Arda Güler hakkında da konuşan Jota, ''Sahip olduğu kaliteyi biliyorum ama bir fikrim yok'' dedi.

20.06.2024 23:04  Güncelleme: 11:57

Portekiz Milli Takımı'nın yıldız oyuncularından Diogo Jota, A Milli Takımımız ile oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu.

"TÜRKİYE'YE ALAN VERMEYECEĞİZ"

A Milli Takımımız hakkında konuşan ve Türkiye'nin çok yetenekli bir kadroya sahip olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Türkiye ilk maçı kazanmış olmanın verdiği beklentiyle daha fazla oynayabilir ya da eşit şartlarda oynayabilir. Madalyonun iki yüzü var. Zor bir maç olacak, Çekya'dan farklı olacak. Türkiye'ye Gürcistan'ın verdiği alanları vermeyeceğiz." dedi.

"TÜRKİYE ÇEKYA'DAN DAHA İYİ BİR TAKIM"

Türkiye'nin Çekya'dan daha iyi bir kadroya sahip olduğunu belirten Jota, "Maçın başlangıcını gördüm. Türkiye harika bir başlangıç yaptı, bir gol attı ve bir gol daha atabilirdi ama iptal edildi. Türkiye iki harika gol attı ve onlara aynı alanı veremeyiz. Oyunu daha fazla kontrol etmeliyiz. Bireysel olarak Çekya'dan daha iyi bir takım ile karşılaşacağız" şeklinde konuştu.

"ARDA GÜLER HAKKINDA FİKRİM YOK"

Son olarak genç yıldızımız Arda Güler hakkında da konuşan Jota, "Sahip olduğu kaliteyi biliyorum ama bir fikrim yok. Türkiye bireysel açıdan harika bir seçkiye sahip. Daha fazla topa sahip olmalı ve fark yaratmak için sahip olacakları süreyi azaltmaya çalışmalıyız" dedi.

Portekiz\'in yıldızından Arda Güler\'e olay sözler: Fikrim yok

Son Dakika Spor Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (53)

 • Mahmut Karakuş: arda sendeyiz kardeşim, tanıt kendini arkadaşa?? 290 12 Yanıtla
  ferhat eser: oğlum uçmayın bukadar komik olmayın 40 167 Abuzer Kadayıf: Arda kurtarsın Ronaldo’nun füzesinden ülkeyi :)) 5 45
 • Mehmet AYDIN: ne var bu Arda gulerde başka futbolcumu yok medya şişirmesi odan daha iyisi var.Hakan Çalhanoğlu ondan neden bahsedilmiyo ona anlam veremiyorum 34 157 Yanıtla
  Adem Altindag: Hakan milli takımda yokları oynuyor İnter’de oynadığı topun zekatını verse milli takıma yeter oyüzden şuanda arda diyoruz 77 7 Hüseyin Taşkın GÜLER: Arda geçen maçta gol attı evet. Ama oyunun geneline ufakta olsa bir katkı sağlamadı. Umarım tez zamanda her anlamda büyük topçu olur. Şımarmadan azimle çalışması lazım. Umarım diğer topçularımız gibi patlamaz. Medya kimleri şişirdi, patlattı sonunda iyi biliyoruz 5 11 Halil Oztekin: Hakan Çalhanoglumu?hangı milli macımızı kurtarmıs,uzaktan veya yakından güzel bir gol atmıs?ınter de oynarken bambaska milli takıma geldıgınde halı sahada mac yapar gıbı oynuyor 16 0
 • ibrahim kocapinar: Maçta tanırsın kardeşim bi daha da unutmazsın. 118 9 Yanıtla
 • Mehmet Hamdi Albuz: Çok şişirdiniz..patlamasın.. 19 103 Yanıtla
 • barış özcan: Fazla beklemeyeceksin tanımak için, 2 gün sabret aslan parçası. 86 6 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement