Rakibi Aşağılayan Dövüşçü, 30 Saniyede Nakavt Oldu - Son Dakika

Rakibi Aşağılayan Dövüşçü, 30 Saniyede Nakavt Oldu

24.03.2015 21:44

MMA dövüşlerinde rakibini aşağılayan Julz, ringte 30 saniyede nakavt olunca dalga konusu oldu.

MMA dövüşçüleri Julz 'The Jackal ile Ben Nguyen arasında oynanacak olan maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında rakibini provoke etmek isteyen Julz, çıktıkları ringte 30 saniyede nakavt olunca alay konusu oldu.

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Plajda şortunu indirdi! Linçten yüzerek kaçmaya çalışırken boğulma tehlikesi geçirdi Plajda şortunu indirdi! Linçten yüzerek kaçmaya çalışırken boğulma tehlikesi geçirdi Eve geç gelme tartışması kanlı bitti! 15 yaşındaki çocuk, babasını feci şekilde öldürdü Eve geç gelme tartışması kanlı bitti! 15 yaşındaki çocuk, babasını feci şekilde öldürdü Rıdvan Dilmen, Mesut Özil ile konuştuklarını açıkladı: Toreira'nın müthiş bir oyuncu olduğunu belirtti Rıdvan Dilmen, Mesut Özil ile konuştuklarını açıkladı: Toreira'nın müthiş bir oyuncu olduğunu belirtti
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Rakibi Aşağılayan Dövüşçü, 30 Saniyede Nakavt Oldu - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement