Rangers'da koronavirüs kurallarını ihlal ederek partiye katılan futbolculara 6 maç men cezası verildi - Son Dakika

Rangers'da koronavirüs kurallarını ihlal ederek partiye katılan futbolculara 6 maç men cezası verildi

30.03.2021 21:15

İskoçya Premier Lig'de şampiyonluğa ulaşan Rangers'ın 5 futbolcusu partiye katılıp, ülkede uygulanan koronavirüs kurallarını ihlal ettikleri için ceza aldı. 6 maç men cezası alan futbolcular, 4 maçlık men cezalarını ilk çıkacakları karşılaşmadan itibaren çekecek. Kalan 2 maçlık cezalarını ise sezon sonuna kadar tamamlamaları gerekecek.

İskoçya'da Rangers 2011 yılının ardından ilk kez ligde şampiyonluğa ulaşmıştı. Glaskow ekibinin 5 futbolcusuna, koronavirüs kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle 6 maç men cezası verildi.

6 MAÇ MEN

İskoçya Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Rangers takımının oyuncuları Bongani Zungu, Nathan Patterson, Calvin Bassey, Dapo Mebude ve Brian Kinnear'ın koronavirüs kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle haklarında açılan soruşturmanın sonuçlandığı belirtildi. Suçlu bulunan 5 oyuncunun her birine, 6 maç men cezası verildi. Futbolcular, 4 maçlık men cezalarını ilk çıkacakları karşılaşmadan itibaren çekecek. Kalan 2 maçlık cezalarını ise sezon sonuna kadar tamamlamaları gerekecek. Söz konusu oyuncular, şubat ayında polis baskını yapılan bir partide maskesiz olarak yakalanmıştı.

YORUMLAR
500
Çiçek aşısı, maymun çiçeğine karşı yüzde 85 koruyor Çiçek aşısı, maymun çiçeğine karşı yüzde 85 koruyor Belçika'nın geleneksel 'çiçek halısı' 4 yıl sonra yeniden döşendi Belçika'nın geleneksel 'çiçek halısı' 4 yıl sonra yeniden döşendi Apple, M2 Macbook için mesai yapıyor! İşte nedeni Apple, M2 Macbook için mesai yapıyor! İşte nedeni

Son Dakika Spor Rangers'da koronavirüs kurallarını ihlal ederek partiye katılan futbolculara 6 maç men cezası verildi - Son Dakika


Advertisement