Salih Uçan: Beşiktaş'la prensip anlaşmasına vardım - Son Dakika

Salih Uçan: Beşiktaş'la prensip anlaşmasına vardım

28.06.2021 19:01

Alanyaspor forması giyen Salih Uçan, Beşiktaş'la prensip anlaşmasına vardığını duyurdu. 27 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, "Sergen Hoca ile çalışmak isterim. Alanya'da herkes iyi bahsetti. İnşallah fikirlerimiz uyuşur ve güzel birliktelik olur" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, geçtiğimiz günlerde Salih Uçan'la anlaştıklarını duyurmuştu. Alanyaspor forması giyen 27 yaşındaki futbolcu da bu sözleri doğrulayarak yeni sezonda Beşiktaş'ta dorma giyeceğini söyledi.

"TRANSFER SÜRECİNİ İYİ YÖNETTİLER"

Salih Uçan, Tivibuspor'da yaptığı açıklamada, "Sergen Hoca ile çalışmak isterim. Alanya'da herkes iyi bahsetti. İnşallah fikirlerimiz uyuşur ve güzel birliktelik olur. Beni en çok Beşiktaş istedi. 'Salih'e ihtiyacımız var' dediler. Transfer sürecini iyi yönettiler. Sergen Hoca ve Şampiyonlar Ligi de büyük etken" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Rachid Ghezzal 3 hafta sahaya çıkamayacak Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Rachid Ghezzal 3 hafta sahaya çıkamayacak 16 Ağustos 2022 Haberleri 16 Ağustos 2022 Haberleri Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi

Son Dakika Spor Salih Uçan: Beşiktaş'la prensip anlaşmasına vardım - Son Dakika


Advertisement