Sergen Yalçın: Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek - Son Dakika

Sergen Yalçın: Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek

24.04.2021 20:06
Sergen Yalçın: Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Kayserispor karşılaşmasından önce eksiklerin oyunu nasıl etkileyeceğiyle ilgili soruya, "Eksiklerin çok konuşulmasını doğru bulmuyorum. Şablonumuz değişince, performanslar da değişir. Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek, ilk kez de şampiyon olmayacak" şeklinde yanıt verdi.

Siyah-Beyazlı takımın teknik patronu Sergen Yalçın, ideal ilk 11'in bozulmasına yönelik yapılan değerlendirmelere sert çıktı.

Yalçın, maç öncesi şunları söyledi:

"ÇIKIP ASLAN GİBİ OYNAYACAĞIZ"

"Beşiktaş ilk kez şampiyon olmayacak ya da ilk kez şampiyonluğu kaybetmeyecek. Biz, hem Süper Lig'de hem de Türkiye Kupası'nda şampiyon olmak istiyoruz... Kimseden korkmuyoruz, bugün de çıkar aslan gibi oynayıp kazanırız.

"ANA KADROMUZ BOZULDU"

Eksiklerin çok konuşulmasını çok doğru bulmuyorum. Tabii ki olacak ama biraz fazla oldu. Ana kadromuz bozuldu. Şablonumuz değişti. Doğal olarak performanslar da değişiyor.

"AH VAH ETMİYORUZ"

Son milli maç arasından sonra tam kadro bitiririz derken hep Nisan ayını işaret etmiştim ama maalesef öyle olmadı. 'Ah vah!' edecek halimiz yok. Bugün sahaya çıkacak 11'imiz varsa şükretmemiz lazım."

Sergen Yalçın: Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek

Son Dakika Spor Sergen Yalçın: Beşiktaş ilk kez şampiyonluk kaybetmeyecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

''Sakallı Bilo'' olarak tanınan şahısın ölümüyle ilgili cinayet şüphelileri kanlı kıyafetlerini silerken kameraya yakalandı 16:42 ''Sakallı Bilo'' olarak tanınan şahısın ölümüyle ilgili cinayet şüphelileri kanlı kıyafetlerini silerken kameraya yakalandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Demirtaş hakkındaki yorumu: Selo'yu çıkaramayacaksınız 16:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Demirtaş hakkındaki yorumu: Selo'yu çıkaramayacaksınız 6,5 milyar dolarlık altın rezervi bulunan Söğüt'te üretim 2022 sonunda başlayacak 16:08 6,5 milyar dolarlık altın rezervi bulunan Söğüt'te üretim 2022 sonunda başlayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobil hakkında konuştu: Hedefimiz Türkiye'yi üs haline getirmektir 15:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli otomobil hakkında konuştu: Hedefimiz Türkiye'yi üs haline getirmektir Yeni virüs patlak verdi! Eti çürütüp, AİDS'e yol açıyor 15:41 Yeni virüs patlak verdi! Eti çürütüp, AİDS'e yol açıyor Dünya genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı kentler arasına Türkiye'den iki şehir listeye girdi 15:40 Dünya genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı kentler arasına Türkiye'den iki şehir listeye girdi
Yemek yemediği için babasının yumruk attığı 1,5 yaşındaki Elif, hayatını kaybetti 14:56 Yemek yemediği için babasının yumruk attığı 1,5 yaşındaki Elif, hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun greve çağırdığı bürokratlara seslendi: Oyuna gelmeyin 14:00 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun greve çağırdığı bürokratlara seslendi: Oyuna gelmeyin
Advertisement