Galatasaray'dan gündeme oturan gönderme! Squid Game paylaşımı bomba etkisi yarattı - Son Dakika

Galatasaray'dan gündeme oturan gönderme! Squid Game paylaşımı bomba etkisi yarattı

15.10.2021 23:18

Süper Lig'in 9. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Başakşehir'e 3-2 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Galatasaray, son zamanların popüler dizisi Squid Game üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. Dizide oynanan bir oyunu 4 yıldıza uyarlayan sarı-kırmızılılar, "Türkiye'de bu bölümü geçebilen ilk ve tek kulübüz" ifadelerini kullandı.

Milli ara dönüşü Başakşehir'e 3-2 mağlup olan Beşiktaş, zirve yarışında ağır bir yara aldı. Karşılaşmanın ardından Galatasaray sosyal medya hesabından imalı bir paylaşımda bulundu.

"TÜRKİYE'DE BU BÖLÜMÜ GEÇEBİLEN İLK VE TEK KULÜBÜZ

Sarı-kırmızılılar son dönemin popüler dizisi Squid Game dizisine göndermede bulunarak 4 yıldız paylaşımı yaptı. Galatasaray'ın " Türkiye'de bu bölümü geçebilen ilk ve tek kulübüz." ifadelerinin yer aldığı paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Galatasaray'dan gündeme oturan gönderme! Squid Game paylaşımı bomba etkisi yarattı
Galatasaray'dan gündeme oturan gönderme! Squid Game paylaşımı bomba etkisi yarattı

Son Dakika Spor Galatasaray'dan gündeme oturan gönderme! Squid Game paylaşımı bomba etkisi yarattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Bahçeli: 'Erken seçim' yoktur, 'haydi seçim' yoktur, 'hemen seçim' yoktur! 11:20 Bahçeli: 'Erken seçim' yoktur, 'haydi seçim' yoktur, 'hemen seçim' yoktur! Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 741 lira seviyesinden alıcı buluyor 11:14 Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 741 lira seviyesinden alıcı buluyor Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! Anonim bir kullanıcı Metaverse dünyasındaki bir oyun için yat NFT'sine 650 bin dolar ödedi 10:21 Anonim bir kullanıcı Metaverse dünyasındaki bir oyun için yat NFT'sine 650 bin dolar ödedi Fuhuş çetesine VİP 1 Operasyonu! Katalog olarak göndermişler 09:39 Fuhuş çetesine VİP 1 Operasyonu! Katalog olarak göndermişler Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı 08:40 Dedeağaç'a askeri yığınak! ABD'nin hedefinde Türkiye mi var? Emekli albay yanıtladı
İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı 08:26 İstanbul Boğazı'nda lodos sebebiyle kıyıya oturan gemi, su alarak battı Dibeybe'nin adaylığının iptali 08:17 Dibeybe'nin adaylığının iptali "iç savaş" tehlikesini gündeme getirdi
Advertisement