Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi - Son Dakika

Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi

13.10.2021 18:59
Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi

Sarı-Kırmızılı kulübün ekim ayı Divan Kurulu Toplantısı'nda sinirler gerildi. Divan Kurulu Üyesi Ayhan Yeğinsu, "Morutan'a yüksek bonservis ücreti verilmiş" demesi üzerine Başkan Burak Elmas söz aldı. Elmas, "Gazete küpürleriyle bir şey isnat ettiniz. Rakamları nereden aldınız? İnternette ben de dolaşıp o rakamları alayım. Eğer bir suç varsa disiplin kuruluna başvurun. Gereğini yapın" dedi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Divan Kurulu Toplantısı'nda Morutan transferi hakkında, "Yüksek bonservis vermişiz" diyen Ayhan Yeğinsu'ya sert tepki gösterdi.

"HANGİ GAZETE?

Başkan Elmas, "Burada gazete küpürleriyle bir şeyler isnat ettiniz. Hangi gazete, o rakamları nereden aldınız? İnternette ben de dolaşıp o rakamları aynı sitede açayım size burada.

Eğer bir suç isnat ediyorsanız gereğini yapın, disiplin kuruluna başvurun. 'Yönetim kurulu transferde bilerek yüksek ücret verdi, burada da aracılara ekstra para verdi' suçlaması yapıyorsanız çıkıp burada anlatın. Suçlamanız varsa tüzükte bu çok net yazıyor, gereğini yapın" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi

Bazı divan kurulu üyelerinin de gündemdeki konular hakkında konuşma yaptığı toplantı, yaklaşık 4 saat sürdü.

Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi

Son Dakika Spor Galatasaray'ın Divan Kurulu'nda büyük gerginlik! Başkan Burak Elmas çok sinirlendi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • Alper006 : Para lazım dedimi ortada kimse bulunmaz ama is çalışanı engellemeye başarılara gölge olmaya geldimi herkes meydanda sonrada kalkıp biz Galatasaray liyiz derler yazıklar olsun Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Vitor Pereira, Ali Şansalan'a 'beyinsiz' mi dedi? Gündem olan harekete cevap geldi 14:01 Vitor Pereira, Ali Şansalan'a 'beyinsiz' mi dedi? Gündem olan harekete cevap geldi Av tüfeğiyle yeğenini öldüren amca, 25 yıl hapis yatacak 13:49 Av tüfeğiyle yeğenini öldüren amca, 25 yıl hapis yatacak 72 yaşında hayatını kaybeden Türk SİHA'larının öncü ismi Özdemir Bayraktar kimdir? 13:21 72 yaşında hayatını kaybeden Türk SİHA'larının öncü ismi Özdemir Bayraktar kimdir?
Otomobil fiyatlarına dövizdeki yükseliş sebebiyle 60 bin TL'lik vergi farkı eklenecek 13:17 Otomobil fiyatlarına dövizdeki yükseliş sebebiyle 60 bin TL'lik vergi farkı eklenecek Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla birliktelik yaşayan kadın, evlilik kararı aldı 12:43 Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla birliktelik yaşayan kadın, evlilik kararı aldı Tekvando kursunda yediği tekme, gerçeği ortaya çıkardı! 8 yaşındaki çocuk kanser hastalı olduğunu öğrendi 12:16 Tekvando kursunda yediği tekme, gerçeği ortaya çıkardı! 8 yaşındaki çocuk kanser hastalı olduğunu öğrendi
Ahmet Çakar'dan Ali Şansalan'a destek! Kırmızı karta farklı bir pencereden bakıp hak verdi 12:01 Ahmet Çakar'dan Ali Şansalan'a destek! Kırmızı karta farklı bir pencereden bakıp hak verdi Sosyal medya fenomeni Ata Benli, Survivor 2022 All Star'ın kadrosunu ifşa etti 11:23 Sosyal medya fenomeni Ata Benli, Survivor 2022 All Star'ın kadrosunu ifşa etti
Advertisement