Sporting maçı sonrası Beşiktaşlı Welinton'dan duran top itirafı: Çalışmıştık - Son Dakika

Sporting maçı sonrası Beşiktaşlı Welinton'dan duran top itirafı: Çalışmıştık

19.10.2021 22:06
Sporting maçı sonrası Beşiktaşlı Welinton'dan duran top itirafı: Çalışmıştık

Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Beşiktaş'ın Sporting'e 4-1 kaybettiği maç sonrası Welinton açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlıların savunmacısı kornerden yedikleri golde pozisyon hatası yaptıklarını belirtirken, "Kazanamadık maalesef. Duran toplar hayati önemdeydi. 2 duran topta 2 hata yaptık takım olarak. Duruş hatası vardı. Maalesef kazanamadık. Takım olarak aslında duran toplara iyi çalışmıştık. Pozisyon hatası yaptık ve golleri yedik" dedi.

Beşiktaş, Vodafone Park'ta Sporting'e 4-1 yenilirken gruplarda henüz puanla tanışamadı. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan siyah-beyazlıların Brezilyalı savunmacısı Welinton duran toplardan yedikleri gollerle ilgili değerlendirmede bulundu.

"DURAN TOPLAR HAYATİ ÖNEMDEYDİ"

Welinton yaptığı açıklamada, "Kazanamadık maalesef. Duran toplar hayati önemdeydi. 2 duran topta 2 hata yaptık takım olarak. Duruş hatası vardı. Maalesef kazanamadık. Takım olarak aslında duran toplara iyi çalışmıştık. Pozisyon hatası yaptık ve golleri yedik" dedi.

Sporting maçı sonrası Beşiktaşlı Welinton'dan duran top itirafı: Çalışmıştık

Son Dakika Spor Sporting maçı sonrası Beşiktaşlı Welinton'dan duran top itirafı: Çalışmıştık - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement