Trabzonspor ve Fatih Terim görüşmesi gerçekleşti! İşte yaşananlar - Son Dakika

Trabzonspor ve Fatih Terim görüşmesi gerçekleşti! İşte yaşananlar

31.03.2023 14:50

Trabzonspor'un kapısını çaldığı Fatih Terim, kulübün sunduğu projeleri dinledi. Tecrübeli teknik direktör kendi projelerini ve durumunu anlatarak Trabzonspor'a teşekkür etti.

Ahmet Ağaoğlu'nun ardından Ertuğrul Doğan'ın başkanlığa geldiği Trabzonspor'da teknik direktörlük koltuğu için Fatih Terim'in ismi gündeme gelmişti. Vole yorumcusu Metin Karabaş, Trabzonspor ve Fatih Terim'in görüşmesinden yaşananları anlattı.

"NEZAKET ÇERÇEVESİNDE ANLATTI"

Ünlü yorumcu, "Fatih hoca, Trabzonspor ile nezaket çerçevesinde görüştü. Trabzonspor projelerini anlattı, hoca da kendi projelerini ve durumunu anlatarak kulübe teşekkür etti. Fatih hoca Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra çok ciddi teklifler aldı. Özellikle Arap Yarımadasından teklifler aldı. Bu teklifler, mali olarak kolay kolay reddedilemeyecek rakamlardı" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor ve Fatih Terim görüşmesi gerçekleşti! İşte yaşananlar

A MİLLİ TAKIM VE GALATASARAY

Tecrübeli teknik direktör Fatih Terim'in, Türkiye'de yalnızca A Milli Futbol Takımı ve efsanesi olduğu Galatasaray'ı çalıştırabileceği vurgulandı.

YORUMLAR (4)
  • İshak Okutan: Ya arkadaş takım heyecanını kaybeden kişiler heyecan veremez takım ve saha heyecanıverecek güclü birsaha kodrosu kurulmalı günxelik işlerle gelecekseneyide heba etmeyelim ne olur Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır
  • enes akkuş: Fatih hocam yakışanı yapmış Cevap Yaz 48 10 Yayından Kaldır
  • Osman Ak: Reklamın iyisi kötüsü olmaz yalı kavak varken Trabzon’a kim gider Cevap Yaz 26 11 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Galatasaray, Uğurcan Çakır için takas formülünü masaya yatırdı! Muslera için düşünülen yeni pozisyon bile belli oldu Galatasaray, Uğurcan Çakır için takas formülünü masaya yatırdı! Muslera için düşünülen yeni pozisyon bile belli oldu Aralarında 4 büyükler de var! Süper Lig'in yarısı PFDK'ya sevk edildi Aralarında 4 büyükler de var! Süper Lig'in yarısı PFDK'ya sevk edildi

Son Dakika Spor Trabzonspor ve Fatih Terim görüşmesi gerçekleşti! İşte yaşananlar - Son Dakika


Advertisement