Türk futbolunda son yılların en büyük sürprizi! Ahmet Nur Çebi, TFF başkanlığına hazırlanıyor - Son Dakika

Türk futbolunda son yılların en büyük sürprizi! Ahmet Nur Çebi, TFF başkanlığına hazırlanıyor

26.05.2023 15:32

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili ortaya atılan iddia büyük ses getirdi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile bir araya gelen Çebi'nin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve diğer kulüp başkanlarıyla görüştükten sonra TFF başkanlığı için adaylığını koyması bekleniyor.

TFF'de 22-23 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimlere kısa süre kala, TFF başkanlığına sürpriz bir ismin aday olmaya hazırlandığı iddia edildi.

ADAY OLMASI BEKLENİYOR

Sözcü'de yer alan habere göre, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı olmak için çalışmalara başladı. Çebi'nin başkanlık seçimlerine adaylığını koyması bekleniyor.

ALİ KOÇ İLE DE GÖRÜŞECEK

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun ev sahibi olduğu Milli Takımlar Gala Gecesi'nde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile bir araya gelen Çebi'nin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve diğer kulüp başkanlarıyla da görüştükten sonra son kararını kamuoyuna duyurması bekleniyor.

YORUMLAR
500
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i sert sözlerle eleştirdi: Çıkıp özür dile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i sert sözlerle eleştirdi: Çıkıp özür dile

Son Dakika Spor Türk futbolunda son yılların en büyük sürprizi! Ahmet Nur Çebi, TFF başkanlığına hazırlanıyor - Son Dakika


Advertisement