Korku dolu anlar! G.Saray'ın dünya yıldızı Icardi'yi ağız üstü yere düşürdüler - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Korku dolu anlar! G.Saray'ın dünya yıldızı Icardi'yi ağız üstü yere düşürdüler

26.03.2023 01:32

Mili arada Azerbaycan ekibi Karabağ ile kozlarını paylaşacak Galatasaray takımı, Bakü'de yoğun ilgi gördü. İlginin odağındaki Mauro Icardi, itiş kakışlardan sonra ağız üstü yere kapaklandı. Ön sıralardakiler, "Adam sakatlanacak, dikkat edin" sözleriyle serzenişte bulundu..

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Galatasaray, Azerbaycan ekibi Karabağ ile geliri depremzedelere bağışlanmak üzere bir maç ayarladı.

YOĞUN İLGİ

Bakü'ye giden Galatasaray kafilesi, yoğun ilgi gördü. Yıldız futbolcular adeta izdihamın ortasında kaldı. En büyük tehlikeyi Mauro Icardi atlattı.

Yürekler ağza geldi! Icardi'yi ağız üstü yere düşürdüler

ICARDI YERE KAPAKLANDI

Galatasaray'ın süper yıldızı Mauro Icardi, taraftarların arasında kaldı. İtiş kakışlar sebebiyle yere kapaklanan yıldız futbolcu, büyük tehlike atlattı. Ön sıralarda yer alan taraftarlar, "Adam sakatlanacak, dikkat edin" şeklinde uyarı yaptı.

YORUMLAR
500
Icardi, dünyanın en pahalı otomobilini satın aldı! Aracın gücünü duyanlar 'Yok artık' dedi Icardi, dünyanın en pahalı otomobilini satın aldı! Aracın gücünü duyanlar 'Yok artık' dedi Seçim sonrası ilk KKTC ya da Azerbaycan'a gitmesi bekleniyordu! Erdoğan ters köşe yapacak Seçim sonrası ilk KKTC ya da Azerbaycan'a gitmesi bekleniyordu! Erdoğan ters köşe yapacak

Son Dakika Spor Korku dolu anlar! G.Saray'ın dünya yıldızı Icardi'yi ağız üstü yere düşürdüler - Son Dakika


Advertisement