Son dakika Süleyman Kızıltoprak haberleri, Süleyman Kızıltoprak son dakika, son dakika Süleyman Kızıltoprak

Son Dakika Süleyman Kızıltoprak Haberleri

Son dakika Süleyman Kızıltoprak haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son süleyman kızıltoprak haberleri anında burada.

 • 07.06.2017 11:19 Tika'dan Özbekistan'da 'Turizm ve Otelcilik' Eğitimi

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Milli Eğitim Bakanlığı ile Özbekistan Turizmi Geliştirme Devlet Kurulu işbirliğinde Buhara’da ’turizm otelcilik’ eğitimi düzenlendi.

 • 23.04.2017 21:34 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen törenle kutlandı.

 • 11.03.2017 13:56 Tika Taşkent Program Koordinatörü Süleyman Kızıltoprak Açıklaması

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Taşkent Program Koordinatörü Süleyman Kızıltoprak, TİKA'nın 23 yıldır Türkiye ile Özbekistan arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine hizmet ettiğini söyledi.

 • 28.01.2017 14:38 Türkiye'nin Taşkent Büyükelçisi Şen, Özbek Gazetecilerle Görüştü

  Türkiye'nin Özbekistan'da yeni göreve başlayan Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen, Özbek gazetecilerle bir araya geldi.

 • 28.11.2016 10:10 Özbekistan'da Turizm ve Otelcilik Eğitimleri Özbekistan'da Turizm ve Otelcilik Eğitimleri

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile Özbek Turizm Milli Kurumu işbirliğinde Semerkant’ta Turizm Otelcilik Eğitimi düzenlendi.

 • 28.05.2016 00:10 Özbekistan'da İpek ve Baharat Festivali Özbekistan'da İpek ve Baharat Festivali

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Özbekistan'ın tarihi Buhara kentinde düzenlenen İpek ve Baharat Festivalinden görüntüler "Buhara'da turizmin geliştirilmesi ve bu sektöre yabancı yatırımcıların davet edilmesi" konulu uluslararası konferanstan görüntüler Özbek pilavı yarışmasından görüntüler Özbekistan'da İpek ve Baharat Festivali Tarihte doğu ile batıyı büyük İpek Yolu üzerinden bağlayan tarihi Buhara kentinde başlayan "İpek ve Baharat" 15. Uluslararası Kültür Festivali devam ediyor.

 • 27.05.2016 15:49 Özbekistan'da İpek ve Baharat Festivali

  Tarihte doğu ile batıyı büyük İpek Yolu üzerinden bağlayan tarihi Buhara kentinde başlayan "İpek ve Baharat" 15. Uluslararası Kültür Festivali devam ediyor.

 • 24.05.2016 09:53 Ybü'den Özbekistan'da Uluslararası Kongre

  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi koordinesi ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Özbekistan Sağlık Bakanlığı Hematoloji ile Kan Nakli Bilimsel Araştırma Enstitüsü ve Hematolojik Onkoloji Derneği işbirliğinde Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’te Hematoloji ve Transfüzyolojide Yüksek Teknolojik Yöntemlerin Kullanımı kongresi yapıldı.

 • 12.05.2016 14:01 Tika'dan Özbekistan'da Bal Üretiminin Geliştirilmesine Destek

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve UNDP işbirliğinde Özbekistan’da Arılığın Geliştirilmesi Projesi kapsamında Karakalpakistan bölgesindeki çiftçilere arı kovanı dağıtıldı.

 • 12.05.2016 11:52 Tika'dan Özbekistan'a Arıcılık Desteği

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Birleşmiş Milletler Geliştirme Programı (UNDP) işbirliğinde, Özbekistan'da "Arıcılığın Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Karakalpakistan bölgesindeki çiftçilere kovan dağıtımı yapıldı.

 • 23.04.2016 20:16 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreninden detaylar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özbekistan'ın başkenti Taşkent'teki Türk ilkokulunun bahçesinde tören düzenlendi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen törenle kutlandı.

 • 23.04.2016 14:35 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen törenle kutlandı.

 • 13.04.2016 14:29 Tika'dan Atatürk'ün Yaptırdığı Kabil Askeri Lisesi ve Afganistan Kara Harp Okuluna Türkçe Derslik... Tika'dan Atatürk'ün Yaptırdığı Kabil Askeri Lisesi ve Afganistan Kara Harp Okuluna Türkçe Derslik...

  Dha DIŞ HABER- TİKA'dan Atatürk'ün yaptırdığı Kabil Askeri Lisesi ve Afganistan Kara Harp Okuluna Türkçe derslik ve laboratuvar desteğiKabil, 13 Nisan (DHA) - Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam 1 günlük resmi ziyaret çerçevesinde Afganistan'daydı.

 • 13.04.2016 14:13 Tika'dan Atatürk'ün Yaptırdığı Kabil Askeri Lisesi ve Afganistan Kara Harp Okuluna Türkçe Derslik...

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam 1 günlük resmi ziyaret çerçevesinde Afganistan'daydı.

 • 09.04.2016 01:52 Tika Başkanı Çam Özbekistan'da Tika Başkanı Çam Özbekistan'da

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam'ın, TİKA tarafından tadilatı yapılan ve bilgisayar sınıfı oluşturulan yetimhaneyi ziyaret etmesi -Çam'ın, çocuklarla bir süre sohbet etmesi, çocuklara hediye dağıtması -Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanı Serdar Çam'ın Buhara İl Vali Yardımcısı Zülfiye Toyova ve Buhara Büyükşehir Belediye Başkanı Valican Örinov ile bir araya gelmesi Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın Buhara kentinde TİKA tarafından tadilatı yapılan ve bilgisayar sınıfı oluşturulan yetimhaneye ziyarette bulundu.

 • 09.04.2016 00:47 Tika Başkanı Çam Özbekistan'da

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın Buhara kentinde TİKA tarafından tadilatı yapılan ve bilgisayar sınıfı oluşturulan yetimhaneye ziyarette bulundu.

 • 08.04.2016 03:20 Tika Başkanı Serdar Çam Özbekistan'da Tika Başkanı Serdar Çam Özbekistan'da

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Başkent Taşkent'te, Özbekistan'da faaliyet yapan Sağlıklı Evlat Vakfı'na TİKA tarafından hediye edilen 10 adet mobil klinik aracının teslim edilmesine ilişkin tören -Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam'ın, Türk Okulu'nu ziyaret etmesi, -Okulu gezerek incelemelerde bulunan Çam'ın, okul öğrencileri ile bir süre sohbet etmesi, öğrencilere hediye dağıtması -Çam'ın, Özbekistan Kadın Girişimciler Derneği'nin binasının açılışını yapması Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Sağlık Bakanı Anvar Alimov ile TİKA tarafından yürütülen projelerin açılış programına katıldı.

 • 07.04.2016 22:44 Tika Başkanı Serdar Çam Özbekistan'da

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Sağlık Bakanı Anvar Alimov ile TİKA tarafından yürütülen projelerin açılış programına katıldı.

 • 07.04.2016 20:22 Tika Başkanı Serdar Çam, Özbekistan'da Tika Başkanı Serdar Çam, Özbekistan'da

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam'ın Özbek yetkililerle görüşmesi TİKA Başkanı Serdar Çam Özbekistan'da Çam ve beraberindeki heyet, Özbekistan Sağlık, Tarım ve Su İşleri Bakanlıklarını ziyaret etti Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Özbek yetkililerle görüştü.

 • 07.04.2016 19:09 Tika Başkanı Serdar Çam Özbekistan'da

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Özbek yetkililerle görüştü.

 • 15.03.2016 17:23 Esenler'de Âkif'ten Sesler Yankılandı

  Esenler, İstiklâl Marşı'nın kabulünün 95'inci yıldönümünü düzenlediği bir dizi etkinlikle kutladı.

 • 30.01.2016 12:47 Tika'dan Özbekistan'da Eğitime Destek Tika'dan Özbekistan'da Eğitime Destek

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Karakalpakistan’da bulunan Kanlıköl 21 Nolu Ortaokulu’nun bilgisayar laboratuvarı ve ilk yardım odasının tadilatı yapılarak, çağdaş eğitim cihazları ile donatıldı.

 • 30.01.2016 12:33 Özbekistan Eğitimine Tika Desteği

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Özbekistan'ın Karakalpakistan bölgesinde bulunan Kanlıköl'de bir okula destek sağladı.

 • 22.10.2015 14:59 Özbekistan'da 7. Mutlu Aile Plastik Cerrahlık Operasyonları Başladı

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nın (TİKA) organizasyonunda Özbekistan Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Sağlam Evlat Vakfı işbirliği ile düzenlenen “Mutlu Aile” plastik cerrahlık operasyonları etkinliğinin 7’ncisi Fergana’da başladı.

 • 17.10.2015 16:05 Tika'dan Özbek Çocukları Gülümseten Proje Tika'dan Özbek Çocukları Gülümseten Proje

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TİKA Taşkent Proje Ofisi Koordinatörü Prof.Dr. Süleyman Kızıltoprak konuşması- Fergana Vali Yardımcısı Tolkinay Taciyeva konuşması- Muayeneden görüntüler- Detaylar TİKA'dan Özbek çocukları gülümseten proje- Türk plastik cerrahi uzmanları, yaklaşık 100 çocuğu ameliyat edecekTAŞKENT (AA) – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı'nın (TİKA) 7. Plastik Cerrahi Ameliyatları Günleri, Özbekistan'ın Fergana vilayetinde başladı.

 • 17.10.2015 11:48 Tika'dan Özbek Çocukları Gülümseten Proje

  TAŞKENT (AA) – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı'nın (TİKA) 7. Plastik Cerrahi Ameliyatları Günleri, Özbekistan'ın Fergana vilayetinde başladı.

 • 13.03.2015 16:43 Mehmet Akif Ersoy Özbekistan'da Anıldı Mehmet Akif Ersoy Özbekistan'da Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusal marşı olan İstiklal Marşı’nın kabul gününün 94. Yılı münasebetiyle 12 Mart günü Taşkent’de “İstiklalin Asıl ve Gür Sesi Mehmet Akif Ersoy” konulu resim sergisi ve anma töreni düzenlendi.

 • 03.06.2014 14:41 Libyalı Belediyecileri Büyükşehir Eğitecek Libyalı Belediyecileri Büyükşehir Eğitecek

  Libyalı 44 belediye başkanı ve yardımcısı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

 • 25.11.2013 03:00 "Uluslararası Aliya Sempozyumu" SARAYBOSNA (2)

  İstanbul Bağcılar Belediyesinin organizasyonu, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Aliya İzzetbegoviç Müzesinin destekleriyle düzenlenen "Uluslararası Aliya Sempozyumu", sonuç bildirisi...

 • 24.11.2013 22:36 "Uluslararası Aliya Sempozyumu"

  Sempozyum ''İslam Dünyasında Bosna Algısı'' başlıklı oturumun ardından sonuç bildirisinin okunmasıyla sona erdi

 • 24.11.2013 17:37 Düzeltme Düzeltme

  "Uluslararası Aliya Sempozyumu" başlıklı haberimizin üçüncü başlığında ve beşinci paragrafında yer alan, ''Bu nedenle, sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki, Srebrenitsa'nın düşmesi Aliya'nın liderl...

 • 24.11.2013 13:49 "Uluslararası Aliya Sempozyumu"

  Sempozyumun ikinci gününde ''Aliya öncesi ve sonrası Bosna Hersek'' konulu oturum düzenlendi KTÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Necmettin Alkan: ''Her ne kadar, 'Bilge Kral' ifadesi bizlere hoş gelse...

 • 23.11.2013 21:00 "Uluslararası Aliya Sempozyumu"

  İstanbul Bağcılar Belediyesi'nin organizasyonu, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Aliya İzzetbegoviç Müzesi'nin destekleriyle düzenlenen "Uluslararası Aliya Sempozyumu"nun ilk...

 • 23.11.2013 18:30 "Uluslararası Aliya Sempozyumu"

  Sempozyumda, Saraybosna Süreci'nde birlikte yargılandığı arkadaşları, Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı merhum İzzetbegoviç'i anlattı

 • 23.11.2013 14:10 Saraybosna'da, Saraybosna'da, "Uluslar Arası Aliya Sempozyumu" Başladı

  İstanbul Bağcılar Belediyesi'nin organizasyonu, Uluslar arası Saraybosna Üniversitesi ve Aliya İzzetbegoviç Müzesi'nin destekleriyle düzenlenen sempozyumun açılışında, İzzetbegoviç'in kızı Sabina...

 • 21.11.2013 14:08 Saraybosna'da, Saraybosna'da, "Uluslararası Aliya Sempozyumu" Düzenlenecek

  İstanbul'un Bağcılar Belediyesi'nin organizasyonu, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ve Aliya İzzetbegoviç Müzesi'nin destekleriyle, 23 24 Kasım tarihlerinde, Saraybosna'da düzenlenecek semp...