Son dakika Süleymanşah Türbesi haberleri, Süleymanşah Türbesi son dakika, son dakika Süleymanşah Türbesi

Son Dakika Süleymanşah Türbesi Haberleri

Son dakika Süleymanşah Türbesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son süleymanşah türbesi haberleri anında burada.

 • 05.11.2019 18:11 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Suriye konusu, dış politika konusunda çok büyük hatalar yaptılar"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısına katıldı.

 • 29.06.2018 19:02 Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında - Yeniden

  Sayın Yazıişleri Müdürleri;'Genelkurmay Başkanı Akar, Süleyman Şah Türbesinde' başlıklı haberimizi, 'Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye sınırında' başlığıyla yeniden düzenleyerek veriyoruz.

 • 22.08.2017 00:41 Gaziantep Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı Gaziantep Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı

  Korgeneral Zekai Aksallı, birçok kritik görevde yer aldıTÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) 2013 yılından bu yana Özel Kuvvetler Komutanlığı yapan ve son kararnameyle Çanakkale'deki 2'nci Kolordu Komutanlığı'na atanan Korgeneral Zekai Aksallı, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştirmesinin...

 • 21.08.2017 17:40 Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) 2013 yılından bu yana Özel Kuvvetler Komutanlığı yapan ve son kararnameyle Çanakkale'deki 2'nci Kolordu Komutanlığı'na atanan Korgeneral Zekai Aksallı, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştirmesinin yanı sıra Süleymanşah Türbesi'nin taşındığı Şah...

 • 21.08.2017 17:01 Dha Yurt Bülteni-10

  Mısır tarlasına İHA düştü (2)İHA, ABD'YE AİTŞanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde mısır tarlasına düşen İnsansız Hava Aracı'nın (İHA) ABD'ye ait olduğu belirlendi.

 • 21.08.2017 16:59 Dha Yurt - Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) 2013 yılından bu yana Özel Kuvvetler Komutanlığı yapan ve son kararnameyle Çanakkale'deki 2'nci Kolordu Komutanlığı'na atanan Korgeneral Zekai Aksallı, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştirmesinin yanı sıra Süleymanşah Türbesi'nin taşındığı Şah...

 • 21.08.2017 16:33 Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı Korgeneral Zekai Aksallı, Birçok Kritik Görevde Yer Aldı

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) 2013 yılından bu yana Özel Kuvvetler Komutanlığı yapan ve son kararnameyle Çanakkale'deki 2'nci Kolordu Komutanlığı'na atanan Korgeneral Zekai Aksallı, 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştirmesinin yanı sıra Süleymanşah Türbesi'nin taşındığı Şah...

 • 05.04.2017 14:45 Dha Yurt Bülteni-7

  1)ŞEHİT UZMAN ONBAŞI YAVŞAN'IN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİŞIRNAK'ın Gabar Dağı'nda düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerin araziye yerleştirdiği patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı 22 yaşındaki Mehmet Yavşan'ın cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın...

 • 05.04.2017 14:10 Kılıçdaroğlu: Bir Oyla Dünyayı Değiştirir, Demokrasiye Yön Verirsiniz Kılıçdaroğlu: Bir Oyla Dünyayı Değiştirir, Demokrasiye Yön Verirsiniz

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep'te yaptığı konuşmada getirilmek istenen Anayasa değişikliğini eleştirdi.

 • 06.12.2016 13:55 Arslan'dan Müezzinoğlu'na İstifa Çağrısı Arslan'dan Müezzinoğlu'na İstifa Çağrısı

  CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun "Bu ülkenin en büyük külhanbeyi kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'tür" sözlerine tepki göstererek kendisini istifaya davet etti.

 • 30.08.2016 10:53 Suriye Sınırındaki Güvenlik Duvarı Yükseliyor Suriye Sınırındaki Güvenlik Duvarı Yükseliyor

  Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; Suriye sınırında yapımı devam eden güçlendirilmiş modüler duvar örme çalışmalarını inceledi. Vali Tuna duvar örme çalışmalarının iddia edildiği gibi her hangi bir askeri hareketlilik veya karşı tarafa yönelik bir saldırı olmadığını söyledi.

 • 29.08.2016 17:57 Suriye Sınırına Duvar Örme Çalışmaları Devam Ediyor Suriye Sınırına Duvar Örme Çalışmaları Devam Ediyor

  Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Suriye sınırında incelemede bulunarak yapımı devam eden güçlendirilmiş modüler duvar örme çalışmalarını denetledi.

 • 09.02.2016 16:53 Kılıçdaroğlu: Davutoğlu'na Çağrım Elinde Sopa Olan Devlet Değil Özgürlükçü Bir Devlet Olsun (2) Kılıçdaroğlu: Davutoğlu'na Çağrım Elinde Sopa Olan Devlet Değil Özgürlükçü Bir Devlet Olsun (2)

  "saydam DEVLET KAÇAK SARAYIN MALİYETİNİ VATANDAŞINA AÇIKLAYAN DEVLETTİR" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yurt dışı seyahatlerine ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saydam devlet kaçak sarayın maliyetini vatandaşına açıklayan devlettir.

 • 17.07.2015 16:13 Suriye Sınırındaki Mehmetçik'e Bayram Sürprizi Suriye Sınırındaki Mehmetçik'e Bayram Sürprizi

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Askerlerin içtima görüntüleri- İçtima alan komutanın bölük komutanına tekmil vermesi- Bölük Komutanın askerlerin bayramlarının kutlamaları- Askerlerin bayramlaşma görüntüleri- Asker ailelerinin bekleme görüntüleri- Asker baba ve annesini açıklamaları, Annenin ağlaması- Komutanın kulede nöbet tutan askeri denetlemesi ve askerin komutana tekmili- Askerin ailesiyle buluşması ve açıklamaları Suriye sınırındaki Mehmetçik'e bayram sürprizi- Genelkurmay Başkanlığı, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi Suriye sınırındaki 3. Hudut Tabur Komutanlığında vatani görevini yapan iki askeri, nöbet tuttukları gözetleme kulesinde aileleriyle buluşturdu- Evlatlarıyla hasret gideren aileler daha sonra Suriye Eşmesi'ndeki Süleymanşah Türbesi'ni ziyaret etti- Anne Sarısaman: "Devletimize bize çifte bayram yaşattığı için çok çok teşekkür ederim"- Piyada er Kistik: "Her gün burada nöbet tutuyorum hiç aklıma gelmezdi ailemin burada beni bir gün ziyaret edeceği. Çok teşekkür ederim" Genelkurmay Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi Suriye sınırındaki 3. Hudut Tabur Komutanlığında vatani görevini yapan iki askeri, nöbet tuttukları gözetleme kulesinde aileleriyle buluşturdu.

 • 17.07.2015 16:13 Suriye Sınırındaki Mehmetçik'e Bayram Sürprizi (2) Suriye Sınırındaki Mehmetçik'e Bayram Sürprizi (2)

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nöbet tutan askerin konuşması- Askerin ailesiyle buluşması- Askerin ailesiyle kucaklaşma görüntüleri - Anne ve babasının açıklamaları- Asker ve ailesiyle beraber Süleyman Şah Türbesi ziyareti dua edilmesi- Detaylar Suriye sınırındaki Mehmetçik'e bayram sürprizi- Genelkurmay Başkanlığı, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi Suriye sınırındaki 3. Hudut Tabur Komutanlığında vatani görevini yapan iki askeri, nöbet tuttukları gözetleme kulesinde aileleriyle buluşturdu- Evlatlarıyla hasret gideren aileler daha sonra Suriye Eşmesi'ndeki Süleymanşah Türbesi'ni ziyaret etti- Anne Sarısaman: "Devletimize bize çifte bayram yaşattığı için çok çok teşekkür ederim"- Piyada er Kistik: "Her gün burada nöbet tutuyorum hiç aklıma gelmezdi ailemin burada beni bir gün ziyaret edeceği. Çok teşekkür ederim" Genelkurmay Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi Suriye sınırındaki 3. Hudut Tabur Komutanlığında vatani görevini yapan iki askeri, nöbet tuttukları gözetleme kulesinde aileleriyle buluşturdu.

 • 01.06.2015 18:23 Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar

  Bahçeli: Muhalefeti bastırmak istiyorlar (ek) MEVLANA SÖZÜYLE ÇAĞIRDI: NE OLURSAN OL, GEL MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Edirne mitinginin ardından Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'ne geldi.

 • 01.06.2015 17:28 Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar Bahçeli: Muhalefeti Bastırmak İstiyorlar

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Edirne mitinginin ardından Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'ne geldi.

 • 16.05.2015 14:06 Gürsel Tekin (Suriye'ye Askeri Operasyon) Gürsel Tekin (Suriye'ye Askeri Operasyon) "Olmadığı İçin Çok Mutluyum"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından Kağıthane'deki İl Başkanlığı binasında düzenlenen 'İklim Değişikliği İçin Ben de Varım' manifestosunun imza törenine katıldı.

 • 16.05.2015 13:49 Gürsel Tekin: Olmadığı İçin Çok Mutluyum Gürsel Tekin: Olmadığı İçin Çok Mutluyum

  * CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "(Suriye'ye askeri operasyon iddiası) İnşallah Türkiye Cumhuriyeti Orta Doğu'daki bu kirli savaşın bir parçası olmamalı, olmamalı. CHP'nin bir bireyi olarak bu duyarlılığımı paylaştım. Olmadığı için çok mutluyum. İnşallah da bundan sonra da olmayacaktır" "(Esenler) Başbakan övünerek, '90 bin konut yapacağız' dedi.

 • 08.05.2015 03:52 Sancaktepe Belediyesi'nin Türbe Kaldırma Çalışması Vatandaşa Takıldı Sancaktepe Belediyesi'nin Türbe Kaldırma Çalışması Vatandaşa Takıldı

  Sancaktepe'de bölge halkı tarafından 'Şehit Dede' olarak bilinen zata ait kabrin, belediye yetkilileri tarafından kaldırılmak istenmesi tepki çekti.

 • 25.04.2015 17:56 MHP İzmir Adayları Törenle Tanıtıldı MHP İzmir Adayları Törenle Tanıtıldı

  MHP İzmir İl Teşkilatı, 7 Haziran seçimlerinde seçim yarışına gireceği adaylarını törenle tanıttı.

 • 25.04.2015 17:10 MHP'den Coşkulu Aday Tanıtım Toplantısı MHP'den Coşkulu Aday Tanıtım Toplantısı

  Mhp İzmir İl Başkanlığı, 7 Haziran'da seçim yarışına girecek adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.

 • 25.04.2015 17:08 İzmir MHP'den Coşkulu Aday Tanıtım Toplantısı İzmir MHP'den Coşkulu Aday Tanıtım Toplantısı

  İzmir MHP İl Başkanlığı, 7 Haziran seçimlerinde seçim yarışına gireceği adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.

 • 24.02.2015 17:19 Milletvekili Fındıklı: Milletvekili Fındıklı: "Gurur Duyuyoruz"

  AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı’nın Süleymanşah Türbesinin nakli için gerçekleştirilen Fırat Şah operasyonu için “Gurur duyuyoruz” dedi.