SON DAKİKA TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Haberleri

 • 15 Ekim 2018 22:38 Bakan Selçuk, Üçlü Danışma Kurulu'na Başkanlık Etti Bakan Selçuk, Üçlü Danışma Kurulu'na Başkanlık Etti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, çalışma hayatının dinamik bir alan olduğunu belirterek, “Bu alanda çalışma hayatını düzenleyici tedbirler almak, sorunları ve çözüm yollarını araştırmak, bu kapsamda çalışma barışını sağlamak, işçi ve işveren ilişkilerini...
 • 15 Ekim 2018 19:49 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nı son derece önemli bulduklarını ve desteklediklerini söyledi.
 • 15 Ekim 2018 19:21 Denizli'de İş Dünyasından Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Destek Açıklaması Denizli'de İş Dünyasından Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Destek Açıklaması DENİZLİ'de, iş dünyasında örgütlü kurumlar Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Borsası, Acıpayam, Babadağ, Buldan, Sarayköy ve Tavas ticaret odalarının başkanları ortak açıklama ile Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası'na destek verdiklerini duyurdu.
 • 15 Ekim 2018 18:43 Akşener, Türkiye-Ab Kik Heyetini Kabul Etti Akşener, Türkiye-Ab Kik Heyetini Kabul Etti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) heyetini kabul etti.
 • 15 Ekim 2018 18:17 Stk'lardan Stk'lardan "Enflasyonla Topyekün Mücadele"Ye Destek STK'lardan "Enflasyonla Topyekün Mücadele"ye destek "Enflasyonla Topyekün Mücadele" kampanyası kapsamında Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda Hatay'daki ilçe oda ve borsa başkanları ile HESOB, HASİAD, HAGİAD ve KAGİD başkanlarının katılımıyla ortak basın açıklaması yapıldıHATAY - Hatay'daki...
 • 15 Ekim 2018 17:51 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, "Reel sektörden finans sektörüne, kamudan vatandaşlarımıza kadar, tüm Türkiye olarak aynı hedefe kenetlenmeliyiz.
 • 15 Ekim 2018 17:49 Tso'dan Tso'dan "Enflasyonla Mücadele Programı" Hakkında Açıklama Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Enflasyonla Mücadele Programını son derece önemli bulup desteklediklerini belirterek, "Zira enflasyonla mücadeleyi ne tek başına kamu, ne de tek başına özel sektör yapabilir.
 • 15 Ekim 2018 17:47 Stk'lardan 'Enflasyonla Topyekün Mücadele'ye Destek Stk'lardan 'Enflasyonla Topyekün Mücadele'ye Destek Hatay’daki Sivil Toplum Kuruluşları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlattığı "Enflasyonla Topyekün Mücadele" kampanyasına destek verdi.
 • 15 Ekim 2018 17:28 Enflasyonla Topyekun Mücadele İçin Destek Çağrısı Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamındaki indirim kampanyasına kentteki iş yerlerini destek olmaya çağırdı.
 • 15 Ekim 2018 17:13 Akşener, Türkiye-Ab Kik Heyetini Kabul Etti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) heyetini kabul etti.
 • 15 Ekim 2018 16:54 Ayto Uçurmaya Devam Ediyor Ayto Uçurmaya Devam Ediyor Ekim ayı ile birlikte başlayan fuar dönemine de hızlı bir giriş yapan Aydın Ticaret Odası (AYTO) geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISAF Güvenlik Sistemleri Hizmetleri Ekipmanları, Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı’na ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen INTERMOB 2018 21.
 • 15 Ekim 2018 16:02 Borsa Başkanı Fırat: Borsa Başkanı Fırat: "Hepimiz Tek Yürek Olursak, Enflasyonla Mücadelede Netice Alırız" Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, Enflasyonla Topyekun Mücadeleye tam destek verdiklerini belirterek, birlik olunması halinde mücadelenin başarılı olacağını vurguladı.
 • 15 Ekim 2018 15:55 Murzioğlu'ndan Murzioğlu'ndan "Enflasyonla Topyekun Mücadele" İçin Destek Çağrısı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" çerçevesinde TOBB’un da sahip çıktığı indirim kampanyasına Samsun iş dünyası olarak destek olma çağrısında bulundu.
 • 15 Ekim 2018 15:43 Dinar'dan Kısa Kısa Dinar'dan Kısa Kısa Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, atletizm ve voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
 • 15 Ekim 2018 15:34 Bahçeli, Türkiye-Ab Kik Heyetini Kabul Etti Bahçeli, Türkiye-Ab Kik Heyetini Kabul Etti - Görüşmeden detaylar Bahçeli, Türkiye-AB KİK heyetini kabul etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) heyetini kabul etti.
 • 15 Ekim 2018 15:29 Ordu Ticaret Borsasından İş Dünyasına Çağrı Ordu Ticaret Borsasından İş Dünyasına Çağrı Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, iş dünyasını enflasyonla mücadele programına destek vermeye çağırdı.
 • 15 Ekim 2018 15:15 Borsadan Enflasyonla Mücadeleye Destek Borsadan Enflasyonla Mücadeleye Destek Fatsa Ticaret Borsası Başkanı Ali Feyzi, “Fiyat istikrarı makro ekonominin durumunu yansıtan en önemli göstergelerden biridir" dedi.
 • 15 Ekim 2018 15:06 Muhafazakâr Giyim Sektörünün Kalbi Lifestyle Turkey ile İstanbul'da Atacak Muhafazakâr Giyim Sektörünün Kalbi Lifestyle Turkey ile İstanbul'da Atacak Muhafazakâr giyim sektöründe tasarımcıları, üreticileri, toptancıları ve mağaza zincirlerini bir araya getiren tek uluslararası fuar olma özelliğini taşıyan Türkiye'nin tek muhafazakâr giyim fuarı Lifestyle-Turkey, 17-19 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilerini İstanbul Kongre Merkezi'nde ağırlayacak.
 • 15 Ekim 2018 14:38 Geleceği Yazan Kadınlar, İstanbul'da Buluştu Turkcell ürün ve servislerini test eden 100 yazılımcı kadın, Geleceği Yazan Kadınlar Projesi kapsamında İstanbul'da buluştu.
 • 15 Ekim 2018 14:22 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, enflasyonla mücadeleyi ne kamu ne de özel sektörün tek başına yapabileceğini, sorumluluk ve görevin herkese ait olduğunu belirtti.
 • 15 Ekim 2018 13:30 Geleceği Yazan Kadınlar Yeni Teknolojiler İçin İstanbul'da Buluştu Geleceği Yazan Kadınlar Yeni Teknolojiler İçin İstanbul'da Buluştu Geleceği Yazan Kadınlar Projesi kapsamında; girişimcilik ve test uzmanlığı süreçlerine katılıp, projedeki katılımcılar arasından seçilerek, Turkcell ürün ve servislerini test eden 100 yazılımcı kadın İstanbul’da buluştu.
 • 15 Ekim 2018 13:18 Kızıltan: Kızıltan: "İşletmelerimizde, Vatandaşlarımızda Manipülasyonlara Ezdirilmemeli" Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan, bankaların bu dönemde kemikleşmiş yanlışlarına devam ettiğini belirterek, "Ekonomiye can vermek yerine uzun vadede kendilerine zarar verecek olan yanlış uygulamalara devam etmemeliler.
 • 15 Ekim 2018 12:48 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" kapsamında başlatılan yüzde 10 indirim kampanyasına destek vereceklerini bildirdi.
 • 15 Ekim 2018 09:25 Körfez Ticaret Odası'nda Yılın En Kapsamlı Dış Ticaret Semineri Yapılacak Körfez Ticaret Odası'nda Yılın En Kapsamlı Dış Ticaret Semineri Yapılacak Körfez Ticaret Odası oda bünyesinde toplantı ve eğitimlere son hız devam ediyor.
 • 14 Ekim 2018 10:36 Polis Çocuklarla Yarıştı Polis Çocuklarla Yarıştı Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü "Umutlu Yarınlar" projesi kapsamında 40 dezavantajlı çocuk tarihi ve turistik geziye götürdü.
 • 13 Ekim 2018 18:15 Atso'dan 'Enflasyonla Mücadele Programına' Destek Atso'dan 'Enflasyonla Mücadele Programına' Destek Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan, “Enflasyonla Mücadele” Programına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
 • 13 Ekim 2018 16:57 Ng Kütahya Seramik 225'inci Mağazasını Ankara'da Açtı NG Kütahya Seramik'in 225'inci mağazası Ankara'da açıldı.
 • 13 Ekim 2018 16:23 Elazığ da Oda ve Borsa Bölge İstişare Toplantısı Elazığ da Oda ve Borsa Bölge İstişare Toplantısı Elazığ da “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa Bölge İstişare Toplantısı” düzenlendi.
 • 13 Ekim 2018 14:17 Atso Başkanı Göktaş İş Dünyasına Seslendi Atso Başkanı Göktaş İş Dünyasına Seslendi Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve ATSO Yönetimi, ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele’ programı kapsamında basın toplantısı düzenledi.
 • 13 Ekim 2018 11:17 Aso ve İşkur Nitelikli Eleman Yetiştirecek Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), "Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü" (MEGİP) çerçevesinde, sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda nitelikli eleman yetiştirecek.
 • 13 Ekim 2018 11:00 Dünya Veteranlar Şampiyonası'nın En Değerli Oyuncusu Ödülü Tekirdağ'a Dünya Veteranlar Şampiyonası'nın En Değerli Oyuncusu Ödülü Tekirdağ'a Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ev sahipliğinde Kuşadası’nda düzenlenen 40 yaş üzeri Dünya Futbol Şampiyonası’nda final oynayan Trakya karması şampiyonluğu kaçırdı ama dünyanın en centilmen takımı ve şampiyona özel onur ödülünün sahibi oldu.
 • 13 Ekim 2018 10:43 Nto' Dan Enflasyonla Mücadeleye Destek Çağrısı Nto' Dan Enflasyonla Mücadeleye Destek Çağrısı Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, enflasyonla mücadele destek çağrısı bulunarak, "Tüm üyelerimizi enflasyonla topyekun mücadeleye destek olmaya davet ediyoruz” dedi.
 • 13 Ekim 2018 10:19 Nto'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek Çağrısı Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, oda üyelerini "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na destek olmaya çağırdı.
 • 13 Ekim 2018 09:49 Kuşadası Ticaret Odası'nda Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Yapıldı Kuşadası Ticaret Odası'nda Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Yapıldı Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Ege İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Kuşadası Ticaret Odası ev sahipliğinde Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri yapıldı.
 • 13 Ekim 2018 09:33 Bin 700 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Yardımı Bin 700 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Yardımı Kütahya’da ihtiyaç sahibi bin 700 öğrenciye Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kırtasiye malzemesi yardımı yapıldığı bildirildi.
 • 13 Ekim 2018 09:31 Kütbo'da Akreditasyon Denetimi Kütbo'da Akreditasyon Denetimi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) Akreditasyon denetimini başarıyla tamamlandığı bildirildi.
 • 13 Ekim 2018 01:35 İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'na Sertifika Töreni Düzenlendi İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'na Sertifika Töreni Düzenlendi İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'na sertifika töreni düzenlendiİSTANBUL - İslam ülkeleri arasında sosyal, kültürel ve ekonomik bağları güçlendirmeye yönelik önemli bir girişim olan OIC Intern Uluslararası Staj Ofisi, çeşitli kurum ve kuruluşlarda stajını tamamlayan...
 • 13 Ekim 2018 01:24 İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'na Sertifika Töreni Düzenlendi İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'na Sertifika Töreni Düzenlendi İslam ülkeleri arasında sosyal, kültürel ve ekonomik bağları güçlendirmeye yönelik önemli bir girişim olan OIC Intern Uluslararası Staj Ofisi, çeşitli kurum ve kuruluşlarda stajını tamamlayan ilk öğrencilerine sertifika töreni düzenlendi.
 • 12 Ekim 2018 21:48 Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı Açıldı Ordu'nun Altınordu ilçesinde, 130 yayınevinin yer aldığı "Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı" açıldı.
 • 12 Ekim 2018 21:44 Stajlarını Tamamlayan Uluslararası Öğrenciler Sertifikalarını Aldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Uluslararası Staj Programı sayesinde çok önemli ilişkilerin kurulacağını belirterek, "Buraya mutlaka diğer İslam ülkelerini de katmak gerekiyor.
 • 12 Ekim 2018 18:25 Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı Açıldı Ordu'nun Altınordu ilçesinde, 130 yayınevinin yer aldığı "Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı" açıldı.
 • 12 Ekim 2018 16:59 Kutso'da Toplu Taşıma Toplantısı Batı Antalya'da toplu taşıma hizmeti veren firmaların yaşadığı sorunlar, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KUTSO) düzenlenen toplantıda ele alındı.
 • 12 Ekim 2018 16:35 Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Enflasyonla Mücadele Çağrısı Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Enflasyonla Mücadele Çağrısı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Mücadele Programı’na destek her geçen gün artarken bir destekte Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’ndan geldi.
 • 12 Ekim 2018 15:16 Antalya Ticaret Borsası'ndan İndirim Kampanyasına Destek Antalya Ticaret Borsası'ndan İndirim Kampanyasına Destek Antalya Ticaret Borsası, Hükümetin açıkladığı “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı” çerçevesinde başlatılan indirim kampanyasına üyeleriyle birlikte destek veriyor.
 • 12 Ekim 2018 14:34 Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, Türkiye'nin ekonomi başkenti Kocaeli olarak "Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı" kapsamında başlatılan yüzde 10 indirim kampanyasına destek vereceklerini bildirdi.
 • 12 Ekim 2018 11:42 Kayseri'den Enflasyonla Mücadeleye Ortak Destek Kayseri'den Enflasyonla Mücadeleye Ortak Destek KAYSERİ'de TOBB'a bağlı 3 oda ve büyük firmalar, enflasyonla mücadele ortak tavır aldı.
 • 12 Ekim 2018 10:53 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Destek Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından enflasyonla mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek çağrısında bulundu.
 • 12 Ekim 2018 10:50 Kayserili Firmalar Yıl Sonuna Kadar En Az Yüzde 10 İndirim Yapacak Kayserili Firmalar Yıl Sonuna Kadar En Az Yüzde 10 İndirim Yapacak Kayseri Sanayi Odası’nda (KAYSO) düzenlenen toplantıda konuşan KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan enflasyonla mücadele programına Kayserili firmalarının destek verdiğini söyleyerek, firmaların bu yıl en az yüzde 10...
 • 12 Ekim 2018 10:45 Dto Başkanı Erdoğan'dan Destek İndirim Kampanyasına Dto Başkanı Erdoğan'dan Destek İndirim Kampanyasına DTO Başkanı Uğur Erdoğan, bağlı oldukları TOBB’un destek çıktığı, hükumetin Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesindeki indirim kampanyasına Denizli iş dünyasının da katkı sağlamasının önemli olduğunu söyledi.
 • 12 Ekim 2018 09:31 Tekirdağ'da İş Dünyasından Enflasyonla Topyekûn Mücadele Tekirdağ'da İş Dünyasından Enflasyonla Topyekûn Mücadele Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programını desteklediklerini belirterek, "Kalkınma hedeflerimizin önündeki en büyük engel yüksek enflasyondur.