SON DAKİKA ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI HABERLERİ

Son Dakika Üçüncü Dünya Savaşı Haberleri

 • 21 Mart 2019 00:33 Böyle Bir Zamanda Bizim O Birliğe İhtiyacımız Var Böyle Bir Zamanda Bizim O Birliğe İhtiyacımız Var" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "28 Şubat darbesiyle ibadethanelerin kapatılmasıyla, Kur'an kurslarının yasaklanmasıyla bu milleti millet yapan değerleri yok etmeye çalıştılar.
 • 20 Mart 2019 10:37 Japonya'daki Sarin Gazı Saldırısının 24. Yılı Japonya'da Aum Shinrikyo tarikatı tarafından sarin gazı kullanılarak gerçekleştirilen ve 13 kişinin hayatını kaybettiği saldırının üzerinden 24 yıl geçti ancak acılar hala taze.
 • 03 Şubat 2019 12:19 Milyonlarca Venezuelalı Uzun Bir Direniş İçin Bekliyor Milyonlarca Venezuelalı Uzun Bir Direniş İçin Bekliyor" - Cenevre BAYRAM Venezuela'nın Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Jorge Valero, ABD'nin ülkesine askeri müdahalesinin an meselesi olduğunu belirterek "Milyonlarca kişi uzun bir direniş için bekliyor.
 • 22 Aralık 2018 19:14 Vekalet Savaşları, Yeni Emperyalizmin En Kirli Savaş Türü Vekalet Savaşları, Yeni Emperyalizmin En Kirli Savaş Türü" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Suriye'de kimlik kartı bile olmayan Kürt kardeşlerimiz üzerinden YPG/PYD gibi bir örgüt ortaya çıkarıldı ve bu örgüt üzerinden bölgede hem etnik temizlik yaptırıldı hem bölgenin dengeleri olabildiğince değiştirildi.
 • 18 Aralık 2018 11:18 Kahin Nostradamus: "Üçüncü Dünya Savaşı 2019'da Başlayacak" İlaç karışımlarından daha çok kehanetleriyle tanınan Nostradamus olarak da bilinen Fransız eczacı ve kimyacı Michel de Nostradamus'un 2019 için korkunç kehanetlerinin uzmanlar tarafından deşifre edildiği iddia edildi.
 • 26 Kasım 2018 13:06 Rus Uçaklarından Belçika Donanması Üzerinde Tehlikeli Uçuş Ramboer, "Yanlış bir değerlendirme nedeniyle Üçüncü Dünya Savaşı'nın başlatıcısı olmak istemezdim" ifadesini kullandı
 • 21 Ekim 2018 11:50 Metin Külünk: Metin Külünk: "Yeni Dünya Düzeni ya Kriz ya da Savaş Getirecek" Terör örgütleri Üçüncü Dünya Savaşı'nın aparatıdır" diye konuştu
 • 29 Eylül 2018 20:51 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Türkiye'yi Hizaya Sokmaya Gayret Ediyorlar" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Suriye'de 8 yıldır devam eden vekalet savaşları, sadece eli silahlı grupların birbirlerine karşı yaptığı bir mücadele değildir.
 • 29 Eylül 2018 19:59 Türkiye'yi Hizaya Sokmaya Gayret Ediyorlar" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Suriye'de 8 yıldır devam eden vekalet savaşları, sadece eli silahlı grupların birbirlerine karşı yaptığı bir mücadele değildir.
 • 28 Eylül 2018 19:21 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Gençlerle Buluştu AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Gençlerle Buluştu AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bizim güçlü bir Türkiye olma mecburiyetimiz var. Hele bu saatten sonra, bu aşamadan sonra Türkiye'nin sağdan soldan emir alan, sağdan soldan yardım alan güçsüz, iradesiz bir Türkiye olma imkan ve ihtimali yoktur.
 • 28 Eylül 2018 18:04 AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Gençlerle Buluştu AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bizim güçlü bir Türkiye olma mecburiyetimiz var. Hele bu saatten sonra, bu aşamadan sonra Türkiye'nin sağdan soldan emir alan, sağdan soldan yardım alan güçsüz, iradesiz bir Türkiye olma imkan ve ihtimali yoktur.
 • 12 Eylül 2018 19:11 Suriye'deki Karmaşık Savaş Tablosu Dünyanın en uzun süreli iç savaş yaşayan ülkelerinden biri olarak tarihe geçen Suriye'deki savaş artık bir iç savaş olmaktan çok adeta Üçüncü Dünya Savaşı statüsü kazandı
 • 12 Eylül 2018 19:11 Suriye'deki Karmaşık Savaş Tablosu Suriye'deki Karmaşık Savaş Tablosu Dünyanın en uzun süreli iç savaş yaşayan ülkelerinden biri olarak tarihe geçen Suriye'deki savaş artık bir iç savaş olmaktan çok adeta Üçüncü Dünya Savaşı statüsü kazandı
 • 12 Eylül 2018 15:13 Savaşın İnsanlık Üzerindeki Etkileri İü'de Ele Alınıyor İstanbul Üniversitesi'nin (İÜ) ev sahipliğinde düzenlenen "Birinci Dünya Savaşı'nın 100. Yılında Savaş ve Toplum -Eve Dönen Asker- Kongresi" başladı.
 • 05 Eylül 2018 17:41 Bilim ve Teknoloji ile Yoksulluk Bitecek Bilim ve Teknoloji ile Yoksulluk Bitecek" Türk Fizik Derneği Başkanı Prof. Dr. Baki Akkuş, "Bilim ve teknoloji sayesinde, yüksek teknoloji ürün üretmenin ne kadar önemli olduğunu, refahın artacağını, yoksulluğun biteceğini, herkesin insanca yaşayacağı bir ekonomik güce ulaşacağını toplumun her kesimine yaymamız gerekmektedir.
 • 19 Temmuz 2018 14:36 Trump'ın 'Karadağ 3. Dünya Savaşı'nı Çıkarabilir' Sözlerine Tepki Trump'ın 'Karadağ 3. Dünya Savaşı'nı Çıkarabilir' Sözlerine Tepki ABD Başkanı Donald Trump'ın bir televizyon röportajında Karadağ için kullandığı, "Bu insanlar bir anda saldırganlaşabilir ve tebrikler, Üçüncü Dünya Savaşı'ndasınız." ifadeleri bu ülkede tartışma yaratmış durumda.
 • 25 Haziran 2018 11:55 İş Dünyasından Ortak Seçim Yorumu: Türkiye Kazandı İş Dünyasından Ortak Seçim Yorumu: Türkiye Kazandı Cumhurbaşkanlığı seçimini Erdoğan'ın kazanmasının ardından iş dünyasından da peş peşe açıklama geldi. Yapılan açıklamalarda özellikle Türkiye ve demokrasinin kazandığına vurgu yapıldı.
 • 21 Haziran 2018 14:21 Analiz - Kore Yarımadası'nda Bahar Rüzgarları Üçüncü Dünya Savaşı senaryolarının muhtemel başlangıç noktası olarak adı sıkça zikredilen Kore Yarımadası'nda artık bahar rüzgarları esiyor.
 • 17 Haziran 2018 17:01 Elon Musk'tan Mars Yönetim Şekli Vizyonu: Doğrudan Demokrasi ve Özgürlük Tesla Motors ve SpaceX şirketlerinin kurucusu Güney Afrikalı Elon Musk, Twitter'dan gelen bir soru üzerine gelecekte Mars'ta yaşayacak olan insanların nasıl bir yönetim biçimini benimseyebileceklerini anlattı.
 • 29 Nisan 2018 11:37 Kıraç'tan Birlik ve Beraberlik Mesajı Kıraç'tan Birlik ve Beraberlik Mesajı Odunpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Sebahattin Günday Parkı açılış törenine katılmak ve halk konseri vermek için Eskişehir’e gelen ünlü sanatçı Kıraç, konser öncesinde soruları cevapladı.
 • 17 Nisan 2018 14:00 AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Esed rejimine yönelik gerçekleştirdiği askeri operasyona ilişkin, "Bir anda üçüncü dünya savaşı senaryolarının güncellenmesine yol açan bu gelişme, Türkiye'nin Suriye politikasının doğruluğunu ifade etmiştir.
 • 14 Nisan 2018 22:34 Suriye Krizinin Seyri Değişebilirdi" "ABD ve Rusya, Suriye rejiminin 7 Nisan'da Duma'da gerçekleştirdiği kimyasal saldırı sebebiyle savaşacak mı? Yaşananlar Üçüncü Dünya Savaşı'nın başlangıcı mı?" sorularını gündeme getiren Kalın, abartılı açıklamalar ve ağız dalaşının bir kenara bırakılması durumunda, cevabın "Hayır" olduğunu bildirdi
 • 11 Nisan 2018 16:18 3. Dünya Savaşı Tehlikesi İçin Yaptığı Eser ile Trump ve Putin'e Çağrıda Bulundu! 3. Dünya Savaşı Tehlikesi İçin Yaptığı Eser ile Trump ve Putin'e Çağrıda Bulundu! Üçüncü Dünya Savaşına gelince bunu düşünmek dahi istemiyorum
 • 10 Nisan 2018 11:31 Bulgaristan'da "Savaş" Anketi Bulgaristan'da yapılan bir kamuoyu araştırması, vatandaşların yarısından fazlasının Üçüncü Dünya Savaşı'nın çıkmasından büyük endişe duyduklarını ortaya koydu.
 • 21 Mart 2018 17:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Trump'tan Bir Tavır Ortaya Koymasını Bekliyoruz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Amerika Başkanı Sayın Trump’tan Türkiye’ye yönelik politikalardaki bu kafa karışıklığını giderecek, artık hadsizlik boyutuna varan açıklamaların önünü kesecek bir tavır ortaya koymasını bekliyoruz” dedi.
 • 20 Mart 2018 18:03 Diyarbakır-Hdp Eş Başkanı Buldan Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz Diyarbakır-Hdp Eş Başkanı Buldan Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz Diyarbakır-HDP Eş Başkanı Buldan Kalpleri yıktığınızı, biliyor musunuzHDP Eş Başkanı Buldan Kalpleri yıktığınızı, biliyor musunuzHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Afrin'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili olarak, Şimdi gelinen noktada Türkiye Afrin'i ele geçirmiş olabilir.
 • 20 Mart 2018 17:21 Hdp Eş Başkanı Buldan: Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz? (2) HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Afrin'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili olarak, "Şimdi gelinen noktada Türkiye Afrin'i ele geçirmiş olabilir.
 • 20 Mart 2018 16:32 Hdp Eş Başkanı Buldan: Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz? HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Afrin'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili olarak, "Şimdi gelinen noktada Türkiye Afrin'i ele geçirmiş olabilir.
 • 20 Mart 2018 15:16 Dha Yurt Bülteni - 11 TSK: Ceylanpınar'da nöbet kulübesine saldırıda bulunan 23 terörist öldürüldü Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'nin Resulayn kentinden Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki nöbet kulübesine silahlı ve roketli saldırıda bulunan 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 20 Mart 2018 15:13 Dha Yurt - Hdp Eş Başkanı Buldan: Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz? HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Afrin'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili olarak, "Şimdi gelinen noktada Türkiye Afrin'i ele geçirmiş olabilir.
 • 20 Mart 2018 15:08 Hdp Eş Başkanı Buldan: Kalpleri Yıktığınızı, Biliyor Musunuz? HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Afrin'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili olarak, "Şimdi gelinen noktada Türkiye Afrin'i ele geçirmiş olabilir.
 • 14 Mart 2018 22:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim İçin Teröristin Konumu Neyse Bunların Konumu da O" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık çalışanlarına şiddet konusunda, “Size kalkan elleri affetmek mümkün değil. Bunların teröristten hiçbir farkı yoktur.
 • 12 Mart 2018 07:16 Elon Musk Şirketinin Geleceğiyle İlgili Konuştu: İlerde Mars'ta Birçok İş Fırsatı Olacak Elon Musk Şirketinin Geleceğiyle İlgili Konuştu: İlerde Mars'ta Birçok İş Fırsatı Olacak Uzay aracı ve roket üreticisi Space X'in kurucusu ve Tesla otomotiv şirketinin sahibi Elon Musk, ilerleyen yıllarda Mars'ta birçok iş fırsatı olacağını açıkladı.
 • 22 Şubat 2018 14:30 Türkiye Teknoloji Buluşmaları Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, "Dijital çağ bir devrim gibi görülebilir ama aslında önceki nesillerin fikirlerinin geliştirilmesine dayanıyor.
 • 09 Şubat 2018 13:14 Güvenlik Uzmanı Mete Yarar Açıklaması Güvenlik Uzmanı Mete Yarar Açıklaması KOCAELİ(İHA) – Kocaeli’nin Darıca ilçesinde söyleşiye katılan ?Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, “Terör örgütlerinin kullandığı silah ve malzeme imkanları ve çatışmaların büyüklüğü ikinci dünya savaşını çoktan geçmiş durumda” dedi.
 • 06 Şubat 2018 08:16 Şarkıcı Linet: Bir Yahudi Olarak Türkiye'de Kendimi Güvende Hissediyorum Şarkıcı Linet: Bir Yahudi Olarak Türkiye'de Kendimi Güvende Hissediyorum Şarkıcı Linet verdiği röportajda bir Yahudi olarak kendisini Türkiye'de güvende hissettiğini söyledi. Zeytindalı harekatıyla ilgili olarak da "Vatanımız için tabii ki savaşacağız." dedi.
 • 17 Aralık 2017 11:21 Cizre'de Kudüs Mitingi Cizre'de Kudüs Mitingi Şırnak'ın Cizre ilçesinde Kudüs için düzenlenen mitingde bir araya gelen yüzlerce kişi, ABD Başkanı Donald Trump'a tepki gösterdi.
 • 17 Aralık 2017 11:19 Cizre'de 'Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış' Mitingi Cizre'de 'Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış' Mitingi Cizre'de 'Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış' mitingi Mitingde bir araya gelen binlerce kişi ABD Başkanı Trump'a tepki gösterdiŞIRNAK - Şırnak'ın Cizre ilçesinde Kudüs için düzenlenen mitingde bir araya gelen binlerce kişi, ABD Başkanı Donald Trump'a tepki gösterdi.
 • 17 Aralık 2017 11:02 Cizre'de 'Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış' Mitingi Cizre'de 'Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış' Mitingi Şırnak’ın Cizre ilçesinde Kudüs için düzenlenen mitingde bir araya gelen binlerce kişi, ABD Başkanı Donald Trump’a tepki gösterdi.
 • 12 Aralık 2017 15:42 Rize'de Kudüs Protestoları Sürüyor Rize'de Kudüs Protestoları Sürüyor Rize'de Kudüs protestoları sürüyorRİZE - Rize'de Tuzcuoğlu Parkı'nda Memur-Sen tarafından düzenlenen ABD'nin Kudüs kararına tepki mitingine yaklaşık 300 kişi katıldı.
 • 12 Aralık 2017 12:15 ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepkiler Adana'nın Kozan ilçesinde, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasına tepki gösterildi.
 • 11 Aralık 2017 17:44 Harran Üniversitesi'nden ABD ve İsrail Tepkisi Harran Üniversitesi'nden ABD ve İsrail Tepkisi Harran Üniversitesinde Akademik Düşünce Eğitim ve Medeniyet Kulübü (ADEM) tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kudüs’ün ABD tarafından İsrail’in başkenti olarak tanınmasına tepki gösterildi.
 • 08 Aralık 2017 18:57 Güneydoğu'dan ABD'ye Kudüs Tepkisi Güneydoğu'dan ABD'ye Kudüs Tepkisi - Güneydoğu'dan ABD'ye Kudüs tepkisi Gaziantep, Malatya, Şanlırufa, Adıyaman ve Kilis'te yapılan eylemlerde ABD'nin Kudüs kararına tepki gösterildiGAZİANTEP - Güneydoğu'daki sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar kılınan Cuma namazının ardından ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs kararını...
 • 08 Aralık 2017 18:26 İzmit'te Bin Kişiden Kudüs Protestosu İzmit'te bin kişiden Kudüs protestosuİZMİT'te, yaklaşık bin kişinin katılımıyla ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması protesto edildi.
 • 08 Aralık 2017 18:18 ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in Başkenti Olarak Tanımasına Tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in Başkenti Olarak Tanımasına Tepki Karabük’te, yaklaşık 500 kişi ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasını protesto etti.
 • 08 Aralık 2017 17:35 İzmit'te Bin Kişiden Kudüs Protestosu İZMİT'te, yaklaşık bin kişinin katılımıyla ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması protesto edildi.
 • 08 Aralık 2017 17:01 ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepkiler ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıması, Samsun'un Vezirköprü, 19 Mayıs, Bafra, Ladik, Havza, Çarşamba ve Terme ilçelerinde protesto edildi.
 • 08 Aralık 2017 16:51 ABD'nin Kudüs'ü ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepkiler ABD Başkanı Trump'ın, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma ve Tel Aviv'deki büyükelçiliklerini Kudüs'e taşıma kararı, Kütahya merkez ve ilçelerinde protesto edildiKütahya'da, İHH İnsani Yardım Derneği öncülüğünde bazı sivil toplum örgütünün bir araya gelerek oluşturduğu "Gönüllü...
 • 08 Aralık 2017 16:47 İzmit'te Bin Kişiden Kudüs Protestosu İzmit'te Bin Kişiden Kudüs Protestosu İZMİT'te, yaklaşık bin kişinin katılımıyla ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması protesto edildi.
 • 08 Aralık 2017 16:37 Dha Yurt - Yurtta Kudüs Protestoları (7) Aydın'da kefenli ABD protestosuAYDIN'ın Efeler ilçesinde, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasına tepki gösteren AK Parti İlçe Teşkilatı üyelerinin düzenlediği eylemde, Anadolu Gençlik Derneği üyeleri kefen giydi.