Son dakika Uğur Güneş haberleri, Uğur Güneş son dakika, son dakika Uğur Güneş

Son Dakika Uğur Güneş Haberleri

Son dakika Uğur Güneş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son uğur güneş haberleri anında burada.

  • 10.03.2018 19:55 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Atatürk Vestel VenusHakemler: İlhami Şenyurt, Arzu EminoğluArkas Spor: Mustafa Koç, Lagumdzija, Gökhan Gökgöz, Matic, Jovovic, Bravo (Fromm, Yiğit Gülmezoğlu, Caner Ergül, Burak Mert, Muhammet Kaya, Sanchez)Maliye Piyango: Stankovic, Uğur Güneş, Venno, Halil İbrahim Yücel, Kemal...

  • 07.03.2018 21:08 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi Hakemler: Erdal Akıncı, Fikret FidanArkas Spor: Jovovic, Matic, Gökhan Gökgöz, Mustafa Koç, Lagumdzija, Bravo (Burak Mert, Osman Çağatay Durmaz, Yiğit Gülmezoğlu, Caner Ergül, Fromm, Sanchez)Maliye Piyango: Gjorgiev, Halil İbrahim Yücel, Kemal Kayhan, Stankovic, Venno, Uğur Güneş (Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak)Setler: 25-17, 25-23, 25-22Süre: 88 dakika (25, 28, 35)Voleybolda Efeler Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında Maliye Piyango'yu 3-0 yenen Arkas Spor, seride durumu 1-1'e getirdi

  • 04.03.2018 16:52 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Çetin Ok, Salim BektaşMaliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz)Arkas Spor: Jovovic, Bravo, Mustafa Koç, Lagumdzija, Gökhan Gökgöz, Mert Matic (Osman Çağatay Durmaz, Yiğit Gülmezoğlu, Burak Mert,...

  • 24.02.2018 16:48 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Kula Hakemler: Hakkı Demiralay, Mustafa ÇobanJeopark Kula Belediyespor: Halil Kurt, Radke, Turgay Doğan, Fatih Eren Uğur, Olveira, Ali Alp Çayır (Mehmet Özbek, Muratcan Yedidağ, Ali Candan, Hürol Temel, Uğur Çayır)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Gjorgiev, Halil İbrahim Yücel, Venno, Stankovic, Uğur Güneş (Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bıdak, Aslan Ekşi, Siltala, Murat Karakaya, Ömer Furkan Dur, Fatih Uslu)Setler: 17-25, 19-25, 25-20, 25-22, 15-8 Süre: 103 dakika (19, 22, 24, 25, 13) Voleybolda Efeler Ligi'nin 22

  • 20.02.2018 19:51 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BektaşMaliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Murat Karakaya, Aslan Ekşi, Yüksel Bıdak)Halkbank: Mustafa Ramazanoğlu, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş, Hernandez, Lucas Loh, Emre...

  • 17.02.2018 20:10 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Bülent Bozkurt, Esat Danziliİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Burak Güngör, Berkan Eryüz, Kadir Cin, Tuia, İbrahim Emet, Murat Yenipazar (Nuri Şahin, Caner Pekşen)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz,...

  • 14.02.2018 20:19 Voleybol: Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Gerrit Jan Reichardt (Hollanda), Alexander Tubylov (Rusya)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Giorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz)Montana Volley: Asparuhov, Nakov, Abaev, Kiosev, Latunov, Klets (Ivanov, Penev, Mihalev)Setler: 25-20,...

  • 10.02.2018 14:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Yasin İlhan, Ali SarıkuzuMaliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Sercan Bıdak, Siltala, Murat Karakaya, Deniz Yılmaz, Fatih Uslu)Beşiktaş: Muhammet Delibaş, Ahmet Tümer, Baran Yılmaz,...

  • 07.02.2018 20:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Afyonkarahisar AtatürkHakemler: Yavuz Akdemir, Cihat KüçükboyacıAfyon Belediyesi Yüntaş: Ojansivu, Mustedanovic, Cüneyt Dağcı, Caner Çiçekoğlu, Bahov, Fatih Cihan (Beytullah Hatipoğlu, Doğuhan Yapıcı, Muhammed Ertuğrul, Burak Hascan, Oğuzhan Tarakçı)Maliye Piyango: Venno, Halil İbrahim Yücel, Sercan Yüksel Bıdak, Gjorgiev, Stankovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Murat Karakaya, Uğur Güneş, Aslan Ekşi)Setler: 26-24, 25-22, 25-16Süre: 80 dakika (27, 25, 28)Voleybolda Efeler Ligi'nin 18

  • 03.02.2018 18:12 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Onur Hoşnut, Ayşim ErginayMaliye Piyango: Venno, Halil İbrahim Yücel, Sercan Yüksel Bıdak, Gjorgiev, Stankovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Uğur Güneş)İnegöl Belediyespor: Antanovich, Mehmet Almaz, Ceyhun Tendar, Husaj, Cansın Hacıbekiroğlu, Klapwijk (Caner...

  • 27.01.2018 15:47 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Onur Hoşnut, Koray YılmazgilZiraat Bankası: Koray Şahin, Ulaş Kıyak, Kaliberda, Vahit Emre Savaş, Konarski, Nikic (Volkan Döne, Ramazan Serkan Kılıç, Enes Atlı, Yunus Emre Tayaz)Maliye Piyango: Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic, Kemal...

  • 23.01.2018 20:24 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Ataşehir Metro EnerjiHakemler: Cihat Fırıncıoğlu, Metin KorkutFenerbahçe: Quesque, Gladyr, Selçuk Keskin, Sket, Resul Tekeli, Metin Toy, (Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın, Ferhat Akdeniz, İzzet Ünver)Maliye Piyango: Siltala, Uğur Güneş, Aslan Ekşi, Stankovic, Kemal Kayhan, Venno (Murat...

  • 20.01.2018 17:19 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, İbrahim ÜnalMaliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Murat Karakaya, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Aslan Ekşi, Siltana)Galatasaray HDI Sigorta: Yasin Aydın, Emin Gök, Okello, Akhrem, Todorov, Hüseyin Koç (Can Ayvazoğlu)Setler: 20-25,...

  • 17.01.2018 21:58 Voleybol: Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zaur Hajiyev (Azerbaycan), Miroslav Juracek (Slovakya)Maliye Piyango: Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz)Stroitel: Panasenko, Dabovic, Seppanen, Burau, Akulich, Shorkin (Zabarouski, Davyskiba, Kosach, Kurash,...

  • 13.01.2018 18:01 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Vestel VenusHakemler: Yavuz Akdemir, Arzu EmiroğluArkas Spor: Jovovic, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç, Sanchez, Fromm, Hasan Sıkar (Burak Mert, Lagumdzija, Muhammet Kaya, Gökhan Gökgöz, Bravo, Osman Çağatay Durmaz)Maliye Piyango: Venno, Murat Karakaya, Uğur Güneş, Gjorgiev,...

  • 06.01.2018 15:40 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Hatice Özmen Yıldız, Erhan AlparslanMaliye Piyango: Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Murat Karakaya, Sercan Yüksel Bıdak (Deniz İvgen, Fatih Uslu, Aslan Ekşi, Ömer Furkan Dur)TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik: Kaan Atmaca, Göktuğ Polat, Ceyhun Ahlat,...

  • 20.12.2017 19:55 Voleybol: Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Slavisa Kuzmanovic (Bosna Hersek), Alexandros Avramidis (Yunanistan)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Aslan Ekşi, Sercan Yüksel Bıdak, Deniz İvgen, Ömer Furkan Dur)VKP Bystrina: Wawrzynczyk, Hornik,...

  • 17.12.2017 17:54 Kupa Voley'de Halkbank Şampiyon Oldu Kupa Voley'de Halkbank Şampiyon Oldu

    Salon: 11 NisanHakemler: Erdal Akıncı, Ozan Çağı SarıkayaMaliye Piyango: Oliver Venno, Antti Siltala, Uğur Güneş, Aslan Ekşi, Mihajlo Starkovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Murat Karakaya, Gjorgi Gjorgiev, Sercan Yüksel Bıdak)Halkbank: Nemanja Petric, Emre Batur, Raydel Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Faik Samed Güneş, Fernando Hernandez, Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Abdullah Çam, Mustafa Ramazanoğlu, Lucas Loh)Setler: 25-23, 22-25, 15-25, 25-21, 15-11Süre: 115 dakika (31, 30, 25, 29, 20)Süre: 131 - ŞANLIURFA

  • 17.12.2017 17:00 Voleybol: Erkekler Kupa Voley

    Salon: 11 NisanHakemler: Erdal Akıncı, Ozan Çağrı SarıkayaMaliye Piyango: Venno, Siltala, Uğur Güneş, Aslan Ekşi, Stankovic, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Gjorgiev, Murat Karakaya, Sercan Yüksel Bidak)Halkbank: Petric, Emre Batur, Hierrezuelo, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş,...

  • 16.12.2017 17:13 İnegöl Belediyespor: 0 - Maliye Piyango: 3

    SALON: Şanlıurfa 11 NisanHAKEMLER: Yavuz Akdemir, Erdal AkıncıİNEGÖL BELEDİYESPOR: Gökhan Çatal, Antanovich, İbrahim Ersin Başaran,Mehmet Almaz, Gazmend, Klapwijk (Caner Dengin, Cansın Hacıbekiroğlu, CansınÇınar, Tunç Ayhan, Anıl Tokat)MALİYE PİYANGO: Siltala, Gjorgiev, Venno, Kemal Kayhan, MuratKarakaya, Uğur Güneş, (Murat Tokgöz)SETLER: 21-25, 21-25, 24-26Kupa Voley Erkekler yarı final maçında Maliye Piyango, İnegöl Belediyespor'u 3-0 mağlup ederek finale yükseldi

  • 16.12.2017 17:00 Voleybol: Erkekler Kupa Voley

    Salon: Şanlıurfa 11 Nisan Hakemler: Yavuz Akdemir, Erdal Akıncıİnegöl Belediyespor: Gökhan Çatal, Antanovich, İbrahim Ersin Başaran, Mehmet Almaz, Gazmend, Klapwijk (Caner Dengin, Cansın Hacıbekiroğlu, Cansın Çınar, Tunç Ayhan, Anıl Tokat)Maliye Piyango: Siltala, Gjorgiev, Venno, Kemal Kayhan, Murat Karakaya, Uğur Güneş, (Murat Tokgöz)Setler: 21-25, 21-25, 24-26Süre: 91 dakika (34, 25, 32)Voleybolda Erkekler Kupa Voley yarı final maçında Maliye Piyango, İnegöl Belediyespor'u 3-0 mağlup ederek finale yükselen ilk takım oldu

  • 15.12.2017 20:03 Voleybol: Erkekler Kupa Voley

    Salon: 11 Nisan Hakemler: Ozan Çağrı Sarıkaya, Tuncay KandemirArkas Spor: Muhammet Kaya, Gökhan Gökgöz, Mustafa Koç, Sanchez, Fromm, Mert Matic (Bravo, Burak Mert, Lagumdzija, Muzaffer Yönet, Jovovic, Yiğit Gülmezoğlu, Osman Çağatay Durmaz)Maliye Piyango: Uğur Güneş, Gjorgiev, Halil İbrahim...

  • 12.12.2017 19:03 Voleybol: Erkekler Kupa Voley

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Çetin Ok, Koray YılmazgilMaliye Piyango: Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Halil İbrahim Yücel, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Murat Karakaya, Stankovic, Sercan Yüksel Bıdak, Aslan Ekşi)Jeopark Kula Belediyespor: Olveira, Fatih Eren Uğur, Weber, Ali Alp Çayır,...

  • 09.12.2017 15:47 Voleybol: Erkekler Kupa Voley

    Salon: KulaHakemler: Serdar Nişancıoğlu, Mustafa ÇobanJeopark Kula Belediyespor: Olveira, Fatih Eren Uğur, Weber, Ali Alp Çayır, Muhammet Ertuğrul, Radke (Mehmet Özbek, Batı Kayhan, Kemal Kıvanç Elgaz, Burak Köse)Maliye Piyango: Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Halil İbrahim Yücel,...

  • 08.12.2017 08:42 Kanal D'nin Asker Dizisi 'İsimsizler' Final Yapıyor Kanal D'nin Asker Dizisi 'İsimsizler' Final Yapıyor

    Bu sezon Volkan Kocatürk'ün yönetmen koltuğuna oturduğu dizide Uğur Güneş, Hande Soral, Kürşat Alnıaçık, Bülent Alkış, Çağkan Çulha ve Musab Ekici gibi ünlü isimlerden oluşan çok kalabalık bir oyuncu ekibi rol alıyordu

  • 07.12.2017 22:10 Voleybol: Erkekler Cev Challenge Kupası

    Salon: NitraHakemler: Tomislav Popovic (Sırbistan), Zdravko Jakisa (Bosna Hersek)VKP Bystrina: Porubsky, Wawrzynczyk, Hornik, Rehak, Menner, Porubsky (Hupka, Malina, Holly)Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Siltala, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Murat Karakaya,...

  • 26.11.2017 22:33 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Çetin Ok, Yasin İlhanMaliye Piyango: Aslan Ekşi, Stankovic, Kemal Kayhan, Venno, Siltala, Uğur Güneş (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Halil İbrahim Yücel, Sercan Yüksel Bıdak, Gjorgiev, Murat Karakaya)Jeopark Kula Belediyespor: Olveira, Fatih Eren Uğur, Weber, Ali Alp...

  • 19.11.2017 18:50 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Onur Hoşnut, Ayşim ErginayHalkbank: Faik Samet Güneş, Burutay Subaşı, Petric, Emre Batur, Hierrezuelo, Loh (Hasan Yeşilbudak, Abdullah Çam, Alperay Demirciler, Mustafa Ramazanoğlu, Hakkı Çapkınoğlu)Maliye Piyango: Aslan Ekşi, Stankovic, Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş (Gjorgiev, Murat Tokgöz, Sercan Yüksel Bidak, Siltala)Setler: 25-23, 26-24, 25-20Süre: 84 dakika (27, 31, 26)Voleybol Efeler Ligi'nin 10

  • 12.11.2017 16:31 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Zeki Bocutcu, Koray Yılmazgil Maliye Piyango: Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Murat Karakaya, Sercan Yüksel Bıdak, Siltala) İstanbul Büyükşehir Belediyespor: İbrahim Emet, Murat Yenipazar, Burak Baturalp...

  • 10.11.2017 13:19 İsimsizler Dizisinde Yarın Akşam Heyecan Dorukta İsimsizler Dizisinde Yarın Akşam Heyecan Dorukta

    Oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Hande Soral, Kürşat Alnıaçık, Bülent Alkış, Çağkan Çulha gibi isimlerin yer aldığı dizi, yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümünde İstanbul'da gerçekleşen terör saldırısı konu alacak

  • 05.11.2017 16:14 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: BJK AkatlarHakemler: Ramazan Demiröz, Caner ÇıldırBeşiktaş: İlker Çakır, Ali Arslan, Yılmaz Baran, Batuhan Avcı, Ahmet Tümer, Onur Soydan (Oğuzhan Altıntaş, Ahmet Boz, Baran Karadeniz, Serhat Baş, Mert Bahar)Maliye Piyango: Gjorgiev, Murat Karakaya, Yüksel Bıdak, Venno, Siltala, Uğur Güneş (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Aslan Ekşi, Deniz Yılmaz, Furkan Dur)Setler: 15-25, 13-25, 24-26Süre: 68 dakika (19, 21, 28)Voleybolda Efeler Ligi'nin 8

  • 29.10.2017 16:32 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Onur Hoşnut, Çetin OkMaliye Piyango: Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Ali Deniz Yılmaz, Ömer Furkan Dur)Afyon Belediye Yüntaş: Ekrem Caner Çiçekoğlu, Mustedanovic, Cüneyt Dağcı, Oğuzhan Tarakçı, Bahov, Burak...

  • 22.10.2017 19:27 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Bülent Bozkurt, Kadir Girenteİnegöl Belediyespor: Cansın Çınar, Gökhan Çatal, Gazmend, İbrahim Ersin Başaran, Klapwijk, Antanovich (Caner Dengin, Berkay Bayraktar, Cansın Hacıbekiroğlu, Anıl Tokat, Tunç Ayhan)Maliye Piyango: Stankovic, Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev (Murat Tokgöz, Aslan Ekşi, Yüksel Sercan Bıdak, Murat Karakaya, Ömer Dur) Setler: 23-25, 23-25, 39-37, 19-25 Süre: 123 dakika (25, 28, 45, 25) Voleybol Efeler Ligi'nin 6

  • 22.10.2017 18:37 Voleybol Efeler Ligi: İnegöl Belediyespor: 1 - Maliye Piyango: 3 Voleybol Efeler Ligi: İnegöl Belediyespor: 1 - Maliye Piyango: 3

    Salon: İnegölHakemler: Bülent Bozkurt xx, Kadir Girente xxİnegöl Belediyespor: Cansın Çınar xx, Gökhan Çatal xxx, Gazmend xxx, İbrahim Ersin Başaran xx, Niels xx, Antanovich xx, (Caner Dengin xx), Berkay Bayraktar xx, Cansın Hacıbekiroğlu xx, Anıl Tokat xx, Tunç Ayhan xxMaliye Piyango: Mihajlo xxx, Kemal Kayhan xxx, Oliver xxx, Halil İbrahim Yücel xxx, Uğur Güneş xxx, Gjorgi xxx (Murat Tokgöz xx), Aslan Ekşi xx, Yüksel Sercan Bıdak xxx, Murat Karakaya xx, Ömer Dur xxxSetler: 23-25, 23-25, 39-37, 19-25Süre: 127 dakika (25, 28, 45, 25) - BURSA

  • 22.10.2017 18:24 İnegöl Belediyespor - Maliye Piyango: 1-3 İnegöl Belediyespor - Maliye Piyango: 1-3

    SALON: İnegölHAKEMLER: Bülent Bozkurt (xx), Kadir Girente (xx)İNEGÖL BELEDİYESPOR:  Cansın Çınar(xx), Gökhan Çatal(xxx), Gazmend(xxx), İbrahim Ersin Başaran(xx), Niels(xx), Antanovich(xx), (Caner Dengin(xx), Berkay Bayraktar(xx), Cansın Hacıbekiroğlu(xx), Anıl Tokat(xx), Tunç Ayhan (xx))MALİYE PİYANGO: Mihajlo (xxx), Kemal Kayhan(xxx), Oliver(xxx), Halil İbrahim Yücel(xxx), Uğur Güneş(xxx), Gjorgi(xxx) ( Murat Tokgöz(xx), Arslan Ekşi(xx), Yüksel Sercan Bıdak(xxx), Murat Karakaya(xxx), Ömer Dur(xxx))SETLER: 23-25, 23-25, 39-37,  19-25SÜRE: 127 dakika ( 25, 28, 45, 25 )Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi'nde 6'ncı hafta maçında İnegöl Belediyespor, sahasında Maliye Piyango'ya 3 - 1 mağlup oldu

  • 15.10.2017 15:30 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, İbrahim ÜnalMaliye Piyango: Venno, Siltana, Uğur Güneş, Aslan Ekşi, Stankovic, Sercan Yüksel Bıdak (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Murat Karakaya, Gijorgiev, Halil İbrahim Yücel, Kemal Kayhan)Ziraat Bankası: Ulaş Kıyak, Viktorovic, Vahit Emre Savaş,...

  • 11.10.2017 11:22 Sevda'nın Bahçesi Dizisi İçin Final Kararı Verildi Sevda'nın Bahçesi Dizisi İçin Final Kararı Verildi

    Medyatava'nın edindiği bilgiye göre; dizinin yerine başrollerinde Uğur Güneş, Bülent Alkış ve Sedat Mert'in yer aldığı "İsimsizler" konuldu

  • 08.10.2017 20:11 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Zeki Bocutcu, Salim BektaşMaliye Piyango: Siltala, Uğur Güneş, Aslan Ekşi, Stankovic, Sercan Yüksel Bıdak, Venno (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Murat Karakaya)Fenerbahçe: Resul Tekeli, Selçuk Keskin, Sket, Gladyr, Metin Toy, Quesque (Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın,...

  • 04.10.2017 19:50 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon : GS ParkHakemler: İlhami Şenyurt, Recep KarakoçGalatasaray HDI Sigorta: Hüseyin Koç, Yasin Aydın, Emin Gök, Okello, Achrem, Todorov (Can Ayvazoğlu, Ufuk Minici, Doğukan Ulu, Boğaçhan Zambak)Maliye Piyango: Yüksel Bıdak, Venno, Halil Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat...

  • 04.10.2017 08:08 Dha İstanbul Bülteni - 1

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, "Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 04.10.2017 01:25 Demir Yüklü Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi Demir Yüklü Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, 'Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 03.10.2017 18:32 İstanbul'da Faciadan Dönüldü... Çağlayan'da Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi İstanbul'da Faciadan Dönüldü... Çağlayan'da Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi

    "Öncesinde araçta olsaydım içinde kalırdım, Allah korudu" Kazadan 5 dakikayla kurtulan park halindeki otomobilin sürücüsü Uğur Güneş, "Evdeydim, araç park halindeydi

  • 03.10.2017 17:54 Dha İstanbul Bülten - 4

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, 'Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 03.10.2017 17:50 Demir Yüklü Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, 'Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 03.10.2017 17:41 İstanbul'da Faciadan Dönüldü İstanbul'da Faciadan Dönüldü

    "Öncesinde araçta olsaydım içinde kalırdım, Allah korudu"Kazadan 5 dakikayla kurtulan park halindeki otomobilin sürücüsü Uğur Güneş, "Evdeydim, araç park halindeydi

  • 03.10.2017 17:38 Demir Yüklü Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, 'Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 03.10.2017 17:32 İstanbul'da Faciadan Dönüldü İstanbul'da Faciadan Dönüldü

    "Öncesinde araçta olsaydım içinde kalırdım, Allah korudu"Kazadan 5 dakikayla kurtulan park halindeki otomobilin sürücüsü Uğur Güneş, "Evdeydim, araç park halindeydi

  • 03.10.2017 17:31 Dha İstanbul - Demir Yüklü Kamyonet Otomobilin Üzerine Devrildi

    Otomobili zarar gören Uğur Güneş, 'Damper demirleri boşaltırken arabanın üzerine devrilmiş

  • 01.10.2017 18:27 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Meryem Pelenk TekolMaliye Piyango: Siltala, Gjorgiev, Halil İbrahim Yücel, Venno, Kemal Kayhan, Uğur Güneş (Deniz Yılmaz, Murat Tokgöz, Yüksel Bıdak, Murat Karakaya)Arkas Spor: Jovovic, Matic, Fromm, Gökhan Gökgöz, Sanchez, Mustafa Koç (Burak...

  • 01.10.2017 17:57 Bal 8. Grup: Ortaca Belediyespor: 3 - Yatağan Belediyespor: 2 Bal 8. Grup: Ortaca Belediyespor: 3 - Yatağan Belediyespor: 2

    Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. grup 2’nci hafta müsabakasında Ortaca Belediyespor ile Yatağan Belediyespor karşı karşıya geldi.