SON DAKİKA UĞURLU HABERLERİ

Son Dakika Uğurlu Haberleri

 • 17 Mayıs 2018 13:53 Altıntaş Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor Altıntaş Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor Türkiye Belediyeler Birliği, Altıntaş Bekediyesi’ne 330 bin TL değerinde kepçe hibe etti.
 • 17 Mayıs 2018 13:11 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'ne Doğru AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 21 Mayıs'ta Yüksek Seçim Kuruluna bildirilecek milletvekili adaylarına ilişkin, isim kim olursa olsun teşkilat olarak adayların yanında olacaklarını bildirdi.
 • 17 Mayıs 2018 11:15 Hz. Danyal Meydanı'nda Ramazan Coşkusu Hz. Danyal Meydanı'nda Ramazan Coşkusu Tarsus İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayının ilk iftarı Hz. Danyal Meydanı’nda gerçekleştirildi.
 • 17 Mayıs 2018 11:12 Başkan Kocamaz: Başkan Kocamaz: "Biz Sadece Mahkeme Kararını Yerine Getirdik" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, sahilde gerçekleştirilen olaylı yıkımla ilgili olarak, "Biz sadece mahkeme kararını yerine getirdik.
 • 17 Mayıs 2018 10:26 55 Bin Hak Sahibinin Beklediği Kanun Teklifi TBMM'de Kabul Edildi 55 Bin Hak Sahibinin Beklediği Kanun Teklifi TBMM'de Kabul Edildi AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 55 bin hak sahibinin beklediği kanun teklifinin TBMM’de kabul edildiğini açıkladı.
 • 17 Mayıs 2018 09:55 Nazilli Belediyesi, Cumhuriyet İlkokuluna Halı Saha Kazandırdı Nazilli Belediyesi, Cumhuriyet İlkokuluna Halı Saha Kazandırdı AYDIN (İHA) – Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yapımı Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Cumhuriyet İlkokulu halı sahasının açılış töreninde öğrencilere “Size emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkacak, onu daha ilerilere taşıyacaksınız” diye seslendi.
 • 17 Mayıs 2018 09:48 Başkan Alıcık, Malatya Kültür ve Dayanışma Derneğinin Açılışına Katıldı Başkan Alıcık, Malatya Kültür ve Dayanışma Derneğinin Açılışına Katıldı Nazilli Belediyesi Başkanı Haluk Alıcık, Zafer Mahallesi Yunus Emre Parkı’nda bulunan Malatya Kültür ve Dayanışma Derneği’nin açılış törenine katıldı.
 • 17 Mayıs 2018 09:12 Kemalpaşa Belediyesinin İftarı Yoğun İlgi Gördü Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ise ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşıması ve İsrail askerlerinin buna tepki gösteren Filistinlilere yönelik katliamına değinerek, şunları kaydetti: "İslam alemi, son 1,5 yıldır perişan ve zillet halinde
 • 17 Mayıs 2018 09:10 Kemalpaşa, İftarda Buluştu Kemalpaşa, İftarda Buluştu Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hemşerileri ile bir araya geldiği ilk iftar programında, “Huzur ile gülen yüzlerimiz, bereket ile dolan sofralarımız ve hep birlikte dua ile açılan orucumuz var. İşte biz bunun için birlikte büyük bir aileyiz” dedi.
 • 17 Mayıs 2018 08:55 Kemalpaşa, İftarda Buluştu Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hemşerileri ile bir araya geldiği ilk iftar programında "Huzur ile gülen yüzlerimiz, bereket ile dolan sofralarımız ve hep birlikte dua ile açılan orucumuz var
 • 16 Mayıs 2018 20:01 Ertuğrul Sağlam, Kayserispor ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Ertuğrul Sağlam, Kayserispor ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Kayserispor, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 16 Mayıs 2018 18:31 Başkan Şirin'in Söz Verdiği Projede Geri Sayım Başladı Başkan Şirin'in Söz Verdiği Projede Geri Sayım Başladı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, söz verdiği projelerinden biri olan Trap Sahası Projesi çalışmalarının başladığını müjdeledi.
 • 16 Mayıs 2018 18:17 Bakan Sarıeroğlu: Bakan Sarıeroğlu: "5 Yılda 10 Bin Engelli Bireyin Mesleki Eğitimi Gerçekleştirilecek" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, bakanlık olarak her daim iş dünyasının yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, "İstihdam konusunda Türkiye'nin büyük hayallerine, hedeflerine ulaşması noktasında ortak akılla, istişare ve diyalogla güçlü çalışmalar yapmayı da sürdüreceğiz.
 • 16 Mayıs 2018 16:54 Engelli İstihdamı İçin Önemli Adım Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, bakanlık olarak her daim iş dünyasının yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, "İstihdam konusunda Türkiye'nin büyük hayallerine, hedeflerine ulaşması noktasında ortak akılla, istişare ve diyalogla güçlü çalışmalar yapmayı da sürdüreceğiz.
 • 16 Mayıs 2018 16:44 Erzurum'da 88 Bekçi Göreve Başladı Erzurum'da 88 Bekçi Göreve Başladı Erzurum'da, mahalle ve çarşılarda görev yapacak 88 bekçi görevlerine başladı.
 • 16 Mayıs 2018 16:24 Çubuk'ta Uluslararası Satranç Turnuvası Yapılacak Çubuk ilçesinde 4. Uluslararası Satranç Turnuvası 23-29 Temmuz'da yapılacak.
 • 16 Mayıs 2018 16:06 Mersin'de Kadroya Geçen İşçilerin Maaşlarına Zam Kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Mersin'in Akdeniz Belediyesi, taşeron olarak çalışırken gerçekleştirilen düzenleme ile kadroya geçen 587 işçinin maaşlarına zam yaparken, özlük haklarında da iyileştirmelere gitti.
 • 16 Mayıs 2018 14:55 Ramazan'ın İlk Gününde Vatandaşlar Gölgelik Alanlara Akın Etti Ramazan'ın İlk Gününde Vatandaşlar Gölgelik Alanlara Akın Etti Ramazan ilk gününde yükselen hava sıcaklıkları nedeniyle Kocaeli’de yaşayan vatandaşlar kendilerini şehirdeki gölgelik alanlara attı.
 • 16 Mayıs 2018 14:54 Silvan Myo'da Mezuniyet Töreni Diyarbakır Dicle Üniversitesi Silvan Meslek Yüksek Okulunda (MYO) mezuniyet töreni yapıldı.
 • 16 Mayıs 2018 14:45 Görüntülü) "Biz Senle, Umutla..." Projesi ile Özel Eğitim Öğrencilerinin Hayatlarına Dokundular... Yıl boyunca süren proje sonunda özel eğitim öğrencileri, Uğurlu öğrenciler ve Han Tiyatrosu ekibi tarafından "Yüreğinle Gör Beni" tiyatro oyunu sergilendi
 • 16 Mayıs 2018 14:42 Görüntülü) "Biz Senle, Umutla…" Projesi ile Özel Eğitim Öğrencilerinin Hayatlarına Dokundular Yıl boyunca süren proje sonunda özel eğitim öğrencileri, Uğurlu öğrenciler ve Han Tiyatrosu ekibi tarafından "Yüreğinle Gör Beni" tiyatro oyunu sergilendi
 • 16 Mayıs 2018 14:22 Biz Senle, Umutla?? Projesi ile Özel Eğitim Öğrencilerinin Hayatlarına Dokundular Biz Senle, Umutla?? Projesi ile Özel Eğitim Öğrencilerinin Hayatlarına Dokundular Yıl boyunca süren proje sonunda özel eğitim öğrencileri, Uğurlu öğrenciler ve Han Tiyatrosu ekibi tarafından 'Yüreğinle Gör Beni' tiyatro oyunu sergilendi
 • 16 Mayıs 2018 14:13 Biz Senle, Umutla…" Projesi ile Özel Eğitim Öğrencilerinin Hayatlarına Dokundular Yıl boyunca süren proje sonunda özel eğitim öğrencileri, Uğurlu öğrenciler ve Han Tiyatrosu ekibi tarafından "Yüreğinle Gör Beni" tiyatro oyunu sergilendi
 • 16 Mayıs 2018 14:08 Hemşireler Günü Görkemli Kutlandı Hemşireler Günü Görkemli Kutlandı Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde Dünya Hemşireler Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 16 Mayıs 2018 13:59 Odunpazarı Belediyesi'nden Akçakaya'ya Yeni Park Odunpazarı Belediyesi'nden Akçakaya'ya Yeni Park Odunpazarı Belediyesi’nin Akçayakaya Mahallesi’ne yaptırdığı bin 45 metrekarelik parkın açılışa katılan Başkan Kazım Kurt, “Merkez mahallelerde ne varsa kırsal mahallelerde de olacak” dedi.
 • 16 Mayıs 2018 13:24 Akdeniz Belediyesi'nde Taşerondan Kadroya Geçen İşçilerin Zam Sevinci Akdeniz Belediyesi'nde Taşerondan Kadroya Geçen İşçilerin Zam Sevinci Taşeron sisteminin kaldırılmasıyla birlikte, taşeron firmalar bünyesinde çalışırken Akdeniz Belediyesi Personel Limited Şirketine geçişleri yapılan 587 işçinin maaş ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlandı.
 • 16 Mayıs 2018 12:51 Engelliler Su Altı Dünyasının Güzelliklerini Keşfedecek Engelliler Su Altı Dünyasının Güzelliklerini Keşfedecek Kendileri için çok umut verici bir proje olduğunu belirten engelli dalıcı Yıldız Uğurlu, "Burada olmaktan çok mutluyum
 • 16 Mayıs 2018 12:44 Gtb Başkanlarına TOBB'da Görev Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 74. genel kurulunda, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliğine (GİK), Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ise Ticaret Borsaları Konseyi üyeliğine seçildi.
 • 16 Mayıs 2018 11:10 Ankaragücü Zafer Sevincini Mustafa Tuna ile Paylaştı Ankaragücü Zafer Sevincini Mustafa Tuna ile Paylaştı Spor Toto Süper Lig'e çıkan MKE Ankaragücü'de kupa sevinci yaşanırken sarı-lacivertliler, Başkan Mehmet Yiğiner öncülüğünde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret etti.
 • 16 Mayıs 2018 11:09 Ankaragücü Zafer Sevincini Başkan Tuna ile Paylaştı Ankaragücü Zafer Sevincini Başkan Tuna ile Paylaştı Spor Toto 1. Lig’de sezonu ikinci sırada tamamlayarak, Spor Toto Süper Lig’e çıkan MKE Ankaragücü’de kupa sevinci yaşanırken sarı-lacivertliler, Başkan Mehmet Yiğiner öncülüğünde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret etti.
 • 16 Mayıs 2018 10:53 Saray Kültür Merkezinin Temeli Atıldı Saray Kültür Merkezinin Temeli Atıldı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından Saray ilçesinde çok amaçlı Saray Kültür Merkezinin temeli büyük coşkuyla atıldı.
 • 16 Mayıs 2018 10:35 Çad Maarif Okulları İlk Mezunlarını Verdi Törende AA muhabirinin sorularını yanıtlayan TMV Çad Koordinatörü Oğuzhan Uğurlu, okulun Çad'daki ilk yıl sonu etkinliğine ilgi ve katılımın yüksek olduğuna dikkati çekerek, etkinlikte özellikle öğrencilerin söylediği Türkçe şarkılar ve Türk kültüründen Mevlana'nın tanıtılmasının katılımcılar tarafından büyük beğeni topladığını söyledi
 • 16 Mayıs 2018 10:31 Gtb Başkanlarına TOBB'da Önemli Görev Gtb Başkanlarına TOBB'da Önemli Görev Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 74. Genel Kurulunda, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliğine (GİK), Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ise Ticaret Borsaları Konseyi üyeliğine seçildi.
 • 16 Mayıs 2018 10:08 Gençlik Bilimle Yetişiyor Gençlik Bilimle Yetişiyor İznik Cumhuriyet Ortaokulu tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ilçe protokolünün katılımıyla okul bahçesinde gerçekleştirilen törenle açıldı.
 • 16 Mayıs 2018 09:39 Doğa Harikası Mesire Alanına Görkemli Açılış Doğa Harikası Mesire Alanına Görkemli Açılış Efeler Belediyesi mezbele haldeki İmamköy Mesire Alanı’nı yenileyerek, düzenlenen törenle kapılarını vatandaşın hizmetine açtı.
 • 16 Mayıs 2018 09:17 Kemalpaşa, Ramazan'a Hazır Kemalpaşa, Ramazan'a Hazır Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Kemalpaşa Belediyesi olarak Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladıklarını kaydederek, 30 gün boyunca her gün farklı bir mahallede iftar sofrası kuracaklarını söyledi.
 • 16 Mayıs 2018 09:14 Ümraniye'de Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nin (Yedam) Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi Ümraniye'de Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nin (Yedam) Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi Ümraniye Belediyesi ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti ortaklığında Tantavi Mahallesinde yapılan Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nin Temel Atma Töreni Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.
 • 16 Mayıs 2018 04:50 İzmir'de İlk Sahur Yapıldı İzmir'de İlk Sahur Yapıldı İzmir'in Bornova ilçesinde ramazan ayının gelmesiyle birlikte davulcular da görevlerine başladı.
 • 16 Mayıs 2018 03:50 İzmir'de İlk Sahur Yapıldı İzmir'in Bornova ilçesinde ramazan ayının gelmesiyle birlikte davulcular da görevlerine başladı.
 • 15 Mayıs 2018 23:22 MHP Ortaca'da Kaan Çakır Dönemi MHP Ortaca'da Kaan Çakır Dönemi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır oldu.
 • 15 Mayıs 2018 23:10 Eyüp Sultan'da İlk Teravih Heyecanı Eyüp Sultan'da İlk Teravih Heyecanı Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ilk teravih namazı tüm yurtta olduğu gibi İstanbul’da eda edildi.
 • 15 Mayıs 2018 22:51 Futbol: Spor Toto 1. Lig Futbol: Spor Toto 1. Lig 90+3 Webo), Mehmet Erdem Uğurlu, Segbefia (Dk
 • 15 Mayıs 2018 22:22 Spor Toto 1. Lig Play-off: Boluspor: 1 - Gazişehir Gaziantep: 3 Spor Toto 1. Lig Play-off: Boluspor: 1 - Gazişehir Gaziantep: 3 Erdem Uğurlu xx, Jefferson xxx, Segbefia xx (Tugay Kaçar dk
 • 15 Mayıs 2018 20:05 Boluspor - Gazişehir Gaziantep (Canlı) Boluspor - Gazişehir Gaziantep (Canlı) BOLUSPOR 0-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP (CANLI)Stat: Bolu AtatürkHakemler: Ümit Öztürk, Mehmet Cem Hanoğlu, Osman Gökhan BilirBoluspor: Gökhan Değirmenci, Göksu Alhas, Renato Arapi, Alim Öztürk, Umut Meraş, Guido Koçer, İshak Çakmak, Andre Santos, Emre Gültekin, Mustafa Durak, Rydell PoeponTeknik Direktör: Sait KarafırtınalarGazişehir Gaziantep: Adam Stachowiak, İsmail Konuk, Ahmet Kesim, Yasin Palaz, Uğur Akdemir, Jefferson Nogueira Junior, Gökhan Alsan, Mehmet Erdem Uğurlu, Prince Segbefia, Özgür Can Özcan, Yonathan del ValleTeknik Direktör: Erkan Sözeri
 • 15 Mayıs 2018 20:02 Kargı'da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu Kargı'da Ramazan Pidesi Fiyatı Belli Oldu Kargı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fevzi Bilgin, bu yıl Ramazan pidesinin 2 liradan satılacağını açıkladı.
 • 15 Mayıs 2018 18:33 Manisa Afrin Şehitleri Anısına Zeytin Fidanı Diktiler Manisa Afrin Şehitleri Anısına Zeytin Fidanı Diktiler Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü'nün Durasıllı Mahallesi'ndeki işkolu faaliyetleri kapsamında tarımsal üretim yapılan alanındaki fidan dikimine, Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Günay Erkan, Salihli Cumhuriyet Savcısı Ali Emre Hazan, Salihli Cezaevi Müdürü Erkan Keskin katıldı
 • 15 Mayıs 2018 17:33 Kırşehir'de Ramazan Pidesinin Fiyatları Değişmedi Kırşehir'de Ramazan Pidesinin Fiyatları Değişmedi Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, ramazan ayının gelmesiyle birlikte Kırşehir’de pide fiyatlarında değişiklik olmadığını söyledi.
 • 15 Mayıs 2018 17:22 Görüntülü)  Afrin Şehitleri Anısına Zeytin Fidanı Diktiler Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü'nün Durasıllı Mahallesi'ndeki işkolu faaliyetleri kapsamında tarımsal üretim yapılan alanındaki fidan dikimine, Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Salihli T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Günay Erkan, Salihli Cumhuriyet Savcısı Ali Emre Hazan, Salihli Cezaevi Müdürü Erkan Keskin katıldı
 • 15 Mayıs 2018 17:15 Gso Meclis Başkanı Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ünverdi, Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine... Gso Meclis Başkanı Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ünverdi, Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine... Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 74. Genel Kurulunda, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Sanayi Odaları Konsey üyeliğine seçildi.
 • 15 Mayıs 2018 16:46 TOBB 74. Genel Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74. Genel Kurulu'nda, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Sanayi Odaları Konsey üyeliğine seçildi.