SON DAKİKA VİRGÜL HABERLERİ

Son Dakika Virgül Haberleri

 • 12 Ocak 2019 14:26 Gökhan Türkmen, 'Sakalımı Kesersem Çocuklarım Yüzüme Bakmaz' Gökhan Türkmen, 'Sakalımı Kesersem Çocuklarım Yüzüme Bakmaz' 3 şarkılık maxi çalışmam 'Virgül'ün ilk şarkısıydı
 • 11 Ocak 2019 15:28 Başkan Uysal, Kırcamililerle Buluştu Başkan Uysal, Kırcamililerle Buluştu Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, 10 mahalleyi kapsayan Kırcami bölgesinin imar planlarına ilişkin düzenlenen bilgilendirme toplantısında "binde birlik plan ve 18 uygulamasını yapan biziz. ve artık tapularınızı almanızın önünde hiçbir engel yok" diye konuştu.
 • 28 Aralık 2018 17:10 Ziraat Bankasında Tis İmzalandı Ziraat Bankası ile Öz Finans İş Sendikası arasında 2019-2020 yılını kapsayan 20 bin 27 sendika üyesini ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzalandı.
 • 26 Aralık 2018 14:52 Kocamaz: Kocamaz: "Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlar, Şu An Onuncu Köydeyiz" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, hizmetlerden daha önemlisinin, insanların bu kentte huzur ve barış içerisinde, kardeşlik ve hoşgörü içerisinde bir araya gelmesi ve birlikte bu kentin yönetimini tamamlaması olduğunu belirterek, "Ortak paydamız insan olmak.
 • 25 Aralık 2018 20:27 Radyo ve Televizyon Yayınları Dil Yanlışlarıyla Dolu Radyo ve Televizyon Yayınları Dil Yanlışlarıyla Dolu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, "927 saatlik yayın değerlendirmesi sonucunda tespit edilen hata sayısı 4 bin 598'dir.
 • 25 Aralık 2018 18:46 Radyo ve Televizyon Yayınları Dil Yanlışlarıyla Dolu Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, "927 saatlik yayın değerlendirmesi sonucunda tespit edilen hata sayısı 4 bin 598'dir.
 • 18 Aralık 2018 16:13 Tip Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Bir ülkede eğer ücretli sömürü düzeni egemense halkın buna karşı direnme ve isyan etme hakkı, en temel haklardan biridir.
 • 23 Kasım 2018 13:56 Okul Bahçesinde Eğlenerek Öğreniyorlar Virgüle gelen öğrenci virgülü, ünleme gelen öğrenci ünlemi açıklıyor
 • 15 Kasım 2018 14:09 Hayırseverlerden Erü Hastanelerine Cihaz Desteği Hayırseverlerden Erü Hastanelerine Cihaz Desteği "Yaptığımız Bağış Nokta Değil Virgüldür"Hasçelik Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Baktır ise, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne her zaman katkı sağlayamaya devam edeceklerini belirtti
 • 15 Kasım 2018 11:14 Türkiye Mükemmellik Ödülü Çedaş'ın Türkiye Mükemmellik Ödülü Çedaş'ın Türkiye Mükemmellik Ödülü ÇEDAŞ’ın ’ÇEDAŞ’ın mükemmelliği tescillendi’ Elektrik dağıtım sektöründe bir ilke imza atan ÇEDAŞ, EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.
 • 15 Kasım 2018 10:27 Türkiye Mükemmellik Ödülü Çedaş'ın Oldu TÜRKİYE Kalite Derneği'nin (KalDer) düzenlediği 27'nci Kalite Kongresi'nin son gününde gerçekleşen ödül töreninde ÇEDAŞ, Türkiye Mükemmellik Ödülü'ne layık görüldü.
 • 09 Kasım 2018 13:37 CHP'li Yılmaz'ın Disipline Sevki CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, kendisi ile ilgili yapılan disiplin soruşturmasının hukuksuz olduğunu, geri çekilmesi gerektiğini ifade ederek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik, "Genel başkanlık için hazırlığımın olduğunu biliyorsun, beni rakip olarak görüyorsun.
 • 05 Kasım 2018 12:16 Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Açıklaması Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, "Cihangir İslam'ın ifade ettiği her şeyin satırı satırı, virgülü virgülü arkasındayız." görüşünü ifade etti.
 • 03 Kasım 2018 17:26 Organ Bağışı Farkındalığı İçin Sosyal Medya Kampanyası Türkiye Organ Nakli Vakfı (TONV) tarafından organ bağışına dikkat çekmek amacıyla sosyal medya kampanyası başlatıldı.
 • 22 Ekim 2018 12:28 Suudi Gazeteci Kaşıkçı'nın Öldürülmesi HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi olayına ilişkin, "Bu konuyla ilgili daha fazla zaman kaybetmeden olayın nasıl gerçekleştiğine, kimin ne kadar ve hangi aşamada bilgisi olduğuna dair somut, inandırıcı, ikna edici...
 • 16 Ekim 2018 16:04 Estetik Kavgasında Ses Kaydı Bombası: 'Bu Adamı Sıfır Virgül Hiç Yapabilirim' Estetik Kavgasında Ses Kaydı Bombası: 'Bu Adamı Sıfır Virgül Hiç Yapabilirim' ALMANYA'NIN Kuzey Ren Vestfalya (KRV) eyaletinde estetik ameliyatları yapan estetik uzmanı Dr. Murat Dağdelen, sosyal medya üzerinden takipçilerine hem güzellik önerilerinde bulunan hem de ürün reklamı yapan 27 yaşındaki Medine K. ile mahkemelik olmuştu.
 • 15 Ekim 2018 17:57 Erdoğan: 15 Temmuz İhaneti ve Fetö Konusundaki Özeleştirimizi Açık Yüreklilikle Yapabilmeliyiz... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine değinerek, "15 Temmuz ihaneti ve FETÖ konusundaki özeleştirimizi açık yüreklilikle yapabilmeliyiz.
 • 15 Ekim 2018 17:55 Erdoğan: 15 Temmuz İhaneti ve Fetö Konusundaki Özeleştirimizi Açık Yüreklilikle Yapabilmeliyiz... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine değinerek, "15 Temmuz ihaneti ve FETÖ konusundaki özeleştirimizi açık yüreklilikle yapabilmeliyiz.
 • 03 Ekim 2018 05:36 Adres Başka Yerde Adres Başka Yerde En ufak bir ülke dışı deneyimi olmayan ve hocalığın başında sayılan Phillip Cocu’yu Fenerbahçe’nin başına bulup getiren kim? Başkan Koç’a Bursa’dan gelen bir ihbar telefonuyla transferinden son anda vazgeçilen Meksikalı Marco Fabian’ı bulan kim? Erzurumspor’a 600 bin euroya teklif edildiği ancak beğenilmediği için alınmadığı iddia edilen Frey’e 2 milyon euronun üstünde para verdirip transfer ettiren kim? Hepsinin tek bir cevabı var, Comolli... Cocu değişse ne olur, değişmese ne olur?
 • 24 Eylül 2018 09:49 Şair Ahmet Bozkurt'tan Beklenen Şiir Kitabı Şair Ahmet Bozkurt'tan Beklenen Şiir Kitabı Hayalet Gemi, Birikim, Toplum ve Bilim, Geceyazısı, Tezkire, Virgül, Düşünen Siyaset, Skala, Est&Non, Hürriyet Gösteri, Kitap-lık, Cey Sanat, Mimesis, Hece, Sınırda, Le poète travaille gibi dergilerde şiirleri, dil felsefesi, modernizm-postmodernizm, yapısalcılık, sanatsal dilin oluşumu, şiirde ben, özne-ben'in dilsel işlevleri ve dilin şiirdeki varoluşsal yaratımı, varoluşsal bellek ve hakikatin kaynağı sorunsalına şiirin duyumsallığında cevap arayan çalışmaları, edebiyat ve resim eleştiri yazıları, denemeleri, tiyatro oyunları yayımlandı
 • 21 Eylül 2018 18:26 Hayırsever İş Adamı, Engelliler İçin Okul Yaptırıyor Hayırsever İş Adamı, Engelliler İçin Okul Yaptırıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde hayırsever iş adamı Ekrem Özmen’in kaba inşaatını yaptıracağı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de diğer kısmının tamamlayacağı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Kur’an Kursu’nun temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 20 Eylül 2018 11:08 Recep Mamur, Recep Mamur, "Kimse Kayserispor'un Geçmişini Çirkefe Bulayamaz" Kayserispor Kulübü’nen eski başkanı Recep Mamur, "Kimse Kayserispor’un geçmişini çirkefe bulayamaz" açıklamasında bulundu.
 • 07 Eylül 2018 15:21 Selahattin Demirtaş ile Sırrı Süreyya Önder'in Yargılandıkları Dava Mahkeme heyeti, "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan Demirtaş'ı 4 yıl 8 ay hapis, Önder'i ise 3 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı.
 • 16 Ağustos 2018 11:28 Batuhan Yaşar: "İşte 'Yanlış Anlaşılmanın' Perde Arkası" İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar Türkiye Gazetesindeki köşesinde, Ankara’nın Washington’a mesajları ne ?" NATO zirvesinde kim yanlış anlaşıldı", "Halkbankası raporu tamamı mı?" sorularına cevap aradı.
 • 05 Ağustos 2018 21:03 Sosyologlar Ülke Kaderine Ağırlıklarını Koymalılar Sosyologlar Ülke Kaderine Ağırlıklarını Koymalılar" Sosyolog Prof. Dr. Ümit Meriç, Türkiye'de sosyolojinin, ilerlemenin ilmi olmaktan çıkıp düzenin ilmi haline getirildiğini belirterek, "Sosyologların bilinçli bir ekip oluşturmaları, dağılmamaları ve meslek grubu oluşturarak ülke kaderine ağırlıklarını koymaları gerekmektedir.
 • 05 Ağustos 2018 19:59 Sosyologlar Ülke Kaderine Ağırlıklarını Koymalılar" Sosyolog Prof. Dr. Ümit Meriç, Türkiye'de sosyolojinin, ilerlemenin ilmi olmaktan çıkıp düzenin ilmi haline getirildiğini belirterek, "Sosyologların bilinçli bir ekip oluşturmaları, dağılmamaları ve meslek grubu oluşturarak ülke kaderine ağırlıklarını koymaları gerekmektedir.
 • 05 Ağustos 2018 15:36 Tercih ve Yerleştirme Kılavuzunda Değişiklik Tercih ve Yerleştirme Kılavuzunda Değişiklik Milli Eğitim Bakanlığı, 2018 yılı Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu'nda değişiklik yaptı.
 • 25 Temmuz 2018 14:56 Bedelli Askerlik Düzenlemesi Bedelli Askerlik Düzenlemesi HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, bedelli askerlik konusunda, "Bizim önerimiz; bu hak eğer verilecekse işsiz ve varlığı olmayan bütün hak sahiplerine bedelsiz askerlik yaptırılmasıdır.
 • 18 Temmuz 2018 16:21 İspanya'nın Yeni Nesil Denizaltıları Hesap Hatası Yüzünden Rıhtımlara Sığmıyor İspanya'nın Yeni Nesil Denizaltıları Hesap Hatası Yüzünden Rıhtımlara Sığmıyor İspanyol donanmasının yaptığı yeni kuşak denizaltılar, üretim sürecinde hesap yapılırken virgülün hatalı yere konulması yüzünden konuşlanacakları rıhtımlara sığmıyor.
 • 16 Temmuz 2018 13:03 Körfezliler Vatan İçin Nöbetteydi Körfezliler Vatan İçin Nöbetteydi 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Kocaeli’nin Körfez ilçesinde binlerce vatandaş vatan nöbeti için meydanları doldurdu.
 • 11 Temmuz 2018 18:59 Kastamonu'da 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Anadolu Ajansı (AA) foto muhabirlerinin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında çektikleri fotoğraflardan oluşan sergi, Kastamonu'da açıldı.
 • 29 Haziran 2018 11:27 Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Tekin (3) Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Tekin (3) "Virgülden sonra dört basamak var"Yusuf Tekin, mahallinden yerleştirme için çok ciddi çalıştıklarını dile getirerek, "Ortaokullar ile ikamet edilen bölgeleri eşleştirdiğimiz için yüzde 90'a yakın oranda bir sıkıntıyla karşılaşmayacağımızı, herkese yeterince kontenjan sunabileceğimizi öngörüyoruz
 • 28 Haziran 2018 16:16 Eski Aladağ Kaymakamı Hakkındaki Yurt Yangını Davası - Adana Eski Aladağ Kaymakamı Hakkındaki Yurt Yangını Davası - Adana Adana'nın Aladağ ilçesinde 10'u öğrenci 12 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda öğrencinin yaralandığı yangınla ilgili, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen eski Aladağ Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer hakkında "Gözetim ve denetim görevini ihmal etmek suretiyle görevi...
 • 28 Haziran 2018 14:29 Eski Aladağ Kaymakamı Hakkındaki Yurt Yangını Davası Adana'nın Aladağ ilçesinde 10'u öğrenci 12 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda öğrencinin yaralandığı yangınla ilgili, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen eski Aladağ Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer hakkında "Gözetim ve denetim görevini ihmal etmek suretiyle görevi...
 • 28 Mayıs 2018 23:40 Çalık: Çalık: "Ülkemizin Büyümesi İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz" "Virgülün devamını getireceğiz"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne değinen Çalık, "16 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne 'evet' dedikten sonra, o gün oraya bir virgül koymuştuk
 • 28 Mayıs 2018 22:39 Ülkemizin Büyümesi İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz" "Virgülün devamını getireceğiz"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne değinen Çalık, "16 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne 'evet' dedikten sonra, o gün oraya bir virgül koymuştuk
 • 30 Nisan 2018 11:24 Afrin Kahramanları"Ndan Şehit Eşine Teşekkür Mesajı Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen Emniyet Müdürü Dursun Acar'ın eşi Özgül Acar ve öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan asker ve polislere yazdıkları mektuplara yanıt alınca çok mutlu oldu.
 • 12 Nisan 2018 13:36 Azerbaycan Halkı Bir Kez Daha "İlham Aliyev" Dedi Azerbaycan Cumhurbaşkanı bir kez daha İlham Aliyev oldu.
 • 06 Nisan 2018 18:23 Çomü Anafartalar Kapalı Spor Salonu Törenle Açıldı Çomü Anafartalar Kapalı Spor Salonu Törenle Açıldı Çanakkale’de 500 kişilik seyirci kapasiteli ve yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Anafartalar Kapalı Spor Salonu törenle açıldı.
 • 02 Nisan 2018 21:33 Ülkü Tamer, Bodrum'dan Gözyaşlarıyla Sonsuzluğa Uğurlandı Birçok insanın sadece ona bir şarkı sözü yazarı değil, 'Virgülün Başından Geçenler'i (bir şiiri) de irdeleyerek, nasıl toplumsal olayları mizahla ve ironiyle dile getirdiğini hiçbir zaman unutmamasını ve göz ardı etmemesini diliyorum" dedi
 • 02 Nisan 2018 18:58 Ülkü Tamer, Bodrum'dan Gözyaşlarıyla Sonsuzluğa Uğurlandı Birçok insanın sadece ona bir şarkı sözü yazarı değil, 'Virgülün Başından Geçenler'i (bir şiiri) de irdeleyerek, nasıl toplumsal olayları mizahla ve ironiyle dile getirdiğini hiçbir zaman unutmamasını ve göz ardı etmemesini diliyorum" dedi
 • 02 Nisan 2018 18:58 Dha Yurt Bülteni-15 Birçok insanın sadece ona bir şarkı sözü yazarı değil, 'Virgülün Başından Geçenler'i (bir şiiri) de irdeleyerek, nasıl toplumsal olayları mizahla ve ironiyle dile getirdiğini hiçbir zaman unutmamasını ve göz ardı etmemesini diliyorum" dedi
 • 02 Nisan 2018 18:55 Dha Yurt Bülteni-15 Birçok insanın sadece ona bir şarkı sözü yazarı değil, 'Virgülün Başından Geçenler'i (bir şiiri) de irdeleyerek, nasıl toplumsal olayları mizahla ve ironiyle dile getirdiğini hiçbir zaman unutmamasını ve göz ardı etmemesini diliyorum" dedi
 • 02 Nisan 2018 18:53 Dha Yurt - Ülkü Tamer Son Yolculuğuna Uğurlandı Birçok insanın sadece ona bir şarkı sözü yazarı değil, 'Virgülün Başından Geçenler'i (bir şiiri) de irdeleyerek, nasıl toplumsal olayları mizahla ve ironiyle dile getirdiğini hiçbir zaman unutmamasını ve göz ardı etmemesini diliyorum" dedi
 • 28 Mart 2018 12:41 Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Uğur Açıklaması Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, 13 Nisan'da yapılacak seçimlerde aday olmayacağını açıkladı.
 • 27 Mart 2018 11:26 Adana'da Düz Dünya Derneği Kuruldu Adana'da Düz Dünya Derneği Kuruldu Virgülden sonraki basamaklara kadar hesapladıklarını söylediler
 • 19 Mart 2018 20:31 Konya'daki Fetö/pdy Çatı Davası Konya'da, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında, 161'i tutuklu 414 kişinin yargılandığı davada sanıkların mütalaaya karşı son savunmaları devam ediyor.
 • 19 Mart 2018 18:59 Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin ilçe merkezinin kontrol altına alınmasına ilişkin, "Virgülü koyduk, inşallah şimdi nokta konacak.
 • 19 Mart 2018 18:26 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Virgülü Koyduk, İnşallah Nokta Koyulacak" "Virgülü koyduk, inşallah nokta koyulacak"Afrin Harekatı'nın nasıl başladığını anlatan Erdoğan, "Hani hep diyordum ya, 'bir gece ansızın geliriz' diye, geldik ve işi bu noktaya getirdik
 • 19 Mart 2018 17:55 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir Gece Ansızın Sincar'a da Gireriz" (6)Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Virgülü koyduk, inşallah şimdi nokta konacak